сторiнки:   152  151  150  ...  3  2  1  старіша

// 24.09.2017
Вперше у Рівному змагаються сумоїсти з усієї України [ФОТО]

Вперше у Рівному змагаються сумоїсти з усієї України [ФОТО] (переглядів: 227)

У Рівному триває вже другий день чемпіонату України з сумо. На турнір прибуло більше 580 спортсменів з 18 областей України.

теги: чемпіонат, Рівне, сумо

// 22.09.2017
"Час футболу на Рівне 1". Випуск від 19.09.2017 [ВІДЕО]

"Час футболу на Рівне 1". Випуск від 19.09.2017 [ВІДЕО]  (переглядів: 217)

У Рівному відбудеться чемпіонат України з сумо

У Рівному відбудеться чемпіонат України з сумо (переглядів: 284)

На Рівненщину з’їдеться 400 сумоїстів з усієї країни.

теги: змагання, спорт, Рівне, сумо

// 21.09.2017
Сьогодні «Кардинал-Рівне» запрошує на відкрите тренування

Сьогодні «Кардинал-Рівне» запрошує на відкрите тренування (переглядів: 387)

МФК «Кардинал-Рівне» запрошує вболівальників на відкрите тренування команди.

теги: Рівне, вболівальники, тренування, кардинал

// 20.09.2017
"Червоно-чорні" рівняни поїхали на Хмельниччину за Кубком України [ФОТО]

"Червоно-чорні" рівняни поїхали на Хмельниччину за Кубком України [ФОТО] (переглядів: 439)

Сьогодні рівненський футбольний "Верес" сьогодні зіграє матч третього попереднього етапу Кубку України проти команди "Агробізнес" з Волочиська, що на Хмельниччині.

теги: футбол, Рівне, Верес, Кубок України

// 19.09.2017
Легкоатлет з Рівненщини став чемпіоном України

Легкоатлет з Рівненщини став чемпіоном України (переглядів: 228)

Костопільчанин Дмитро Сірук виборов перше місце на чемпіонаті України з легкої атлетики.

теги: Рівненщина, перемога, спорт

Стрільці з Рівненщини здобули на всеукраїнських змаганнях призові місця

Стрільці з Рівненщини здобули на всеукраїнських змаганнях призові місця (переглядів: 215)

У місті Львів відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової з пневматичної зброї пам’яті заслуженого тренера України Анатолія Кукси.

теги: Рівненщина, перемога, змагання, Україна

// 18.09.2017
Футбольний бум: рівненський "Верес" "переплив" "Ворсклу" [ВІДЕО]

Футбольний бум: рівненський "Верес" "переплив" "Ворсклу" [ВІДЕО]  (переглядів: 601)

Принципова і важлива, бо перша домашня. А ще - над непростим суперником. Рівненський футбольний клуб "Верес" вирвав перемогу полтавської "Ворскли". Таким чином вперше від початку виступів на Арені Львів подарував справжнє свято вболівальникам. Непоступлива "Ворскла" у цьому чемпіонаті досі поступалася лише чемпіону України - донецькому "Шахтарю". А тепер здалася і рівнянам.