Проект здійснюється за підтримки Посольства США в Україні у рамках Програми партнерства в галузі мас-медіа в Україні, яка адмініструється організацією АЙРЕКС.

Пам'яті загиблих воїнів...

сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки: новіша  7  6  5  ...  3  2  1

// 22.03.2015
 Ціна свободи: У загиблого бійця 72-ї з Березнівщини лишилися дві доньки-школярки [ВІДЕО]

Ціна свободи: У загиблого бійця 72-ї з Березнівщини лишилися дві доньки-школярки [ВІДЕО]  (переглядів: 1990)

Домнікія Василець завжди була суворою мамою. Життя давалось не легко, адже виховувала з чоловіком семеро дітей. Згодом одну доньку забрав рак, а півроку тому війна - сина...

// 21.03.2015
 Ціна свободи: Свого загиблого тата-героя маленький Іван з Костопільщини називає "Сійоня" [ВІДЕО]

Ціна свободи: Свого загиблого тата-героя маленький Іван з Костопільщини називає "Сійоня" [ВІДЕО]  (переглядів: 1655)

Сім'я досі не вірить у його смерть. До грудня минулого року він вважався зниклим безвісти. Але ДНК-аналіз показав, що одним із загиблих у Ілловайському котлі, виявився 23-річний хлопчина, старший солдат з 51 бригади Сергій Головчак. Юного героя з Костопільщини поховали 19 грудня - у День святого Миколая.

// 20.03.2015
 Ціна свободи: Загиблий в АТО Віталій Ставський з Костополя вже у 16 став Чемпіоном України [ВІДЕО]

Ціна свободи: Загиблий в АТО Віталій Ставський з Костополя вже у 16 став Чемпіоном України [ВІДЕО]  (переглядів: 2409)

Загартований спортом - щоденними виснажливими тренуваннями та жорсткими змаганнями - Віталій Ставський вже знав: його доля - це військова служба. Завершивши навчання у Костопільському спортивному ліцеї, пішов служити за контрактом. Коли потрапив на війну, бійцю 80 аеромобільної бригади було лише 23...

// 15.03.2015
Про лідерські здібності та сталевий характер згадують рідні юного героя з Острога Влада Рильського [ВІДЕО]

Про лідерські здібності та сталевий характер згадують рідні юного героя з Острога Влада Рильського [ВІДЕО]  (переглядів: 2290)

У свої 22 - він вже був командиром цілого взводу. Він був міцною опорою своїм батькам, вірним військовим побратимом.

// 14.03.2015
Рідним про загиблого воїна Сергія Левчука з Гощанщини постійно нагадує його улюблена голубка Федора [ВІДЕО]

Рідним про загиблого воїна Сергія Левчука з Гощанщини постійно нагадує його улюблена голубка Федора [ВІДЕО]  (переглядів: 1717)

Сергій Левчук загинув раптово. Під час охорони блокпосту. Осколочне поранення було настільки важким, що шансів на життя рядовому 24-ї аеромобільної бригади не лишилося.

// 13.03.2015
У загиблого героя-"горинівця" Олександра Суліцького лишилася донька, названа в його честь [ВІДЕО]

У загиблого героя-"горинівця" Олександра Суліцького лишилася донька, названа в його честь [ВІДЕО]  (переглядів: 2110)

10 серпня війна на сході України забрала життя 35-річного мешканця Квасилова - Олександра Суліцького. Чоловік вступив до лав батальйону територіальної оборони Рівненщини "Горинь" попри пережиту напередодні операцію, попри хвилювання та вмовляння рідних.

// 08.03.2015
Серія "Пам'яті героїв". 37-річний Руслан Палічук з Глинська пішов воювати заради племінників [ВІДЕО]

Серія "Пам'яті героїв". 37-річний Руслан Палічук з Глинська пішов воювати заради племінників [ВІДЕО]  (переглядів: 1642)

На момент загибелі Руслану Палічуку було 37. Чотири місяці Руслан знаходився в зоні АТО під Дебальцево. Пішов воювати заради племінників. Адже знав, що брата Сергія - батька двох дітей - на війну не пустить.

// 07.03.2015
Серія "Пам'яті героїв".  Кіборга зі Здолбунова Василя Жука називали "світлячком" [ВІДЕО]

Серія "Пам'яті героїв". Кіборга зі Здолбунова Василя Жука називали "світлячком" [ВІДЕО]  (переглядів: 2945)

23 роки тому він ще не знав, що і у маленькому Здолбунові народжуються герої. Кіборга Василя Жука називали "світлячком". Загибель Василя під час оборони Донецького аеропорту по-справжньому шокувала все містечко. Поховали героя місяць тому.

// 06.03.2015
Серія "Пам'яті героїв". 45 днів до свого 21-річчя та два місяці до весілля не дожив юний герой з Рівненщини Тарас Якимчук [ВІДЕО]

Серія "Пам'яті героїв". 45 днів до свого 21-річчя та два місяці до весілля не дожив юний герой з Рівненщини Тарас Якимчук [ВІДЕО]  (переглядів: 1889)

Кулеметник 8-го окремого полку спецпризначення Збройних сил України загинув біля Первомайська - отримав кулю від ворожого снайпера та осколочне поранення. Він був одним із тих, хто найдовше перебував в зоні бойових дій... Захоплення військової справою у Тараса з'явилось ще у школі.

Список військових, які загинули в зоні АТО, та з якими прощалися на Рівненщині [ОНОВЛЕНО]

Список військових, які загинули в зоні АТО, та з якими прощалися на Рівненщині [ОНОВЛЕНО] (переглядів: 29544 / коментарів: 2)

Рівненщина вже втратила 51 Героя, які поклали життя за Україну. Поки що це список лише тих людей, з якими вже попрощалися на Рівненщині та яких провели в останню путь...


сторiнки: новіша  7  6  5  ...  3  2  1


*


www.ogo.ua  Оголошення Рівного  НAM - Незалежна Асоціація мовників