Проект здійснюється за підтримки Посольства США в Україні у рамках Програми партнерства в галузі мас-медіа в Україні, яка адмініструється організацією АЙРЕКС.

Пам'яті загиблих воїнів...

сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки: новіша  7  6  5  4  3  2  1  старіша

// 27.05.2015
На Здолбунівщині відкриють меморіальні дошки Героям АТО

На Здолбунівщині відкриють меморіальні дошки Героям АТО (переглядів: 1920)

У Здолбунівському районі відкриють дві пам'ятні дошки загиблим в АТО землякам

// 23.05.2015
У Костополі на фасаді ліцею встановили пам'ятну дошку загиблому в АТО

У Костополі на фасаді ліцею встановили пам'ятну дошку загиблому в АТО (переглядів: 2056)

З ініціативи дирекції навчального закладу та за сприяння спортивного відділення греко-римської боротьби на фасаді приміщення спортивного залу греко-римської боротьби встановлено меморіальну дошку на честь колишнього випускника навчального закладу, учасника АТО Віталія Ставського. Разом з педагогами, її відкрила мати полеглого в бою героя Ірина Ковтко.

// 16.05.2015
 Ціна свободи. Загиблий в АТО боєць з Клеваня захоплювався квітникарством [ВІДЕО]

Ціна свободи. Загиблий в АТО боєць з Клеваня захоплювався квітникарством [ВІДЕО]  (переглядів: 2665)

Він захоплювався квітникарством більше за дружину, обожнював фотографувати та називав доньку "квіточкою". 38-річний Олександр Бойко з Клеваня загинув 12 лютого цього року на Донеччині від мінометних осколків. Чому так хоче бути на нього схожим син Олександра - дивіться у нашому черговому сюжеті з циклу "Пам'яті героїв".

// 29.04.2015
Загиблому у зоні АТО викладачу рівненського "водника" присвячується

Загиблому у зоні АТО викладачу рівненського "водника" присвячується  (переглядів: 2391)

Нагадаємо, старший лейтенант Карнаухов Микола Миколайович загинув у зоні АТО. Проживав у Рівному, 1965 року народження. Був мобілізований Рівненським міським військовим комісаріатом в лави 57-ї бригади збройних сил України.

// 28.04.2015
На Радивилівщині відкриють пам'ятну дошку загиблому в АТО Назару Крохмалю

На Радивилівщині відкриють пам'ятну дошку загиблому в АТО Назару Крохмалю (переглядів: 1311)

Пам'ятну дошку, загиблому в зоні АТО 21-річному Назару Крохмаль відкриють у селі Михайлівка, Радивилівського району 30 квітня о 10 годині. Розміщена вона буде на будівлі Михайлівської школи, де навчався хлопець.

// 25.04.2015
Ціна свободи. Бійця з Рокитнівщини, якого поховали у вересні 2014, бачили у полоні в Росії [ВІДЕО]

Ціна свободи. Бійця з Рокитнівщини, якого поховали у вересні 2014, бачили у полоні в Росії [ВІДЕО]  (переглядів: 3054)

Боєць 51-ї механізованої бригади Петро Білець з села Нетреба на Рокитнівщині загинув, щойно йому виповнилось 28 років. Життя втратив під Ілловайськом у серпні минулого року. Однак поховали чоловіка лише через місяць. Ще тоді - на початку подій на сході України - Петро й не уявляв, що потрапить на війну.

// 24.04.2015
Ціна свободи. Загиблий рівненчанин Станіслав Кулакевич був наймолодшим з десятьох дітей у сім'ї [ВІДЕО]

Ціна свободи. Загиблий рівненчанин Станіслав Кулакевич був наймолодшим з десятьох дітей у сім'ї [ВІДЕО]  (переглядів: 1926)

Життя 25-річного снайпера Станіслава Кулакевича з села Блажове на Рокитнівщині війна забрала у липні минулого року. Молодший сержант 51-ої окремої механізованої бригади загинув у зоні АТО під час виконання бойового завдання. Смерть Станіслава стала справжнім шоком для рідних, наслідки якого й досі дають про себе знати матері хлопця.

// 21.04.2015
Ціна свободи. Загиблий під Волновахою Віталій Маринич з Рокитного готувався до весілля та дуже хотів мати велику родину [ВІДЕО]

Ціна свободи. Загиблий під Волновахою Віталій Маринич з Рокитного готувався до весілля та дуже хотів мати велику родину [ВІДЕО]  (переглядів: 1718)

Він був одним з тих перших, хто потрапив у зону бойових дій, як кажуть в народі - голий і босий. Навесні 2014 про масштабний волонтерський рух не було й мови. Відтак, не кожному відправленому на той час в АТО бійцю пощастило мати захисну амуніцію. Неоднозначна трагедія під Волновахою, коли невелика моторизована група 51-ї бригади була розстріляна терористами з інкасаторських машин, забрала життя й 22-річного Віталія Маринича з Рокитного.

// 20.04.2015
Ціна свободи. Загиблий боєць Леонід Озеранчук з Рокитнівщини обожнював автомобілі та планував з нареченою переїхати у нову оселю [ВІДЕО]

Ціна свободи. Загиблий боєць Леонід Озеранчук з Рокитнівщини обожнював автомобілі та планував з нареченою переїхати у нову оселю [ВІДЕО]  (переглядів: 2149)

У травні 2014 неоголошена війна на Сході України забрала молоде життя рядового-розвідника Леоніда Озеранчука. 23-річний хлопчина з села Осницьк на Рокитнівщині, боєць 51-ї окремої механізованої бригади трагічно загинув під Волновахою.

// 20.04.2015
На Рівненщині на честь загиблого Героя АТО перейменували вулицю та відкрили меморіальну дошку [ФОТО]

На Рівненщині на честь загиблого Героя АТО перейменували вулицю та відкрили меморіальну дошку [ФОТО] (переглядів: 1988)

На будівлі Горбаківської школи, що у Гощанському районі, відкрили меморіальну дошку пам'яті її випускника – Дмитра Оверчука. 24-річний юнак загинув під час виконання бойового завдання у зоні АТО.


сторiнки: новіша  7  6  5  4  3  2  1  старіша


*


www.ogo.ua  Оголошення Рівного  НAM - Незалежна Асоціація мовників