rivne1.tv / Проекти /
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки: новіша  146  145  144  ...  7  6  5  4  3  2  1  старіша

// Новорічні свята 

Народні прикмети на Щедрий вечір (переглядів: 6722)// Архів 
У моді нова форма нігтів – пайп

У моді нова форма нігтів – пайп (переглядів: 6166)

Напередодні Нового року особливо тонко відчувається рік, що минає. За кілька хвилин до бою курантів у пам’яті пропливають всі прекрасні моменти й неодмінно хочеться вірити, що новий рік принесе тільки радість.

// Архів 

Подбайте про здоров’я своїх рідних (переглядів: 3178)

З наближенням новорічних свят кожен шукає своїм рідним та близьким особливий подарунок. Тим, хто вважає найціннішим подарунком здоров’я та хороше самопочуття, рекомендуємо завітати у магазин-консультативний центр здорового способу життя “Здоров’я”, де продавці-консультанти допоможуть вам вибрати подарунок для збереження та відновлення втраченого здоров’я.

// Архів  18.12.2008
Які цінові сюрпризи рік новий нам готує

Які цінові сюрпризи рік новий нам готує (переглядів: 2669)

Чиновники та виробники запевняють, що суттєвого подорожчання продуктів харчування напередодні Нового року не буде. Як будуть змінюватися ціни із січня, залежатиме від того, якою буде ситуація в країні. Поки що ж, у порівнянні з листопадом, подешевшала на дві гривні тільки курятина. Так, якщо на початку листопада за кілограм треба було заплатити майже 14 грн, то нині — вже 12 гривень.

// Новорічний корпоратив 

Яке ж свято без конкурсів? (переглядів: 42438 / коментарів: 18)

Якщо до проведення свята готуєтесь власними силами, важливо підготувати певну кількість конкурсів. Їх повинно бути не занадто багато, щоб не стомлювати присутніх. Ідеально, якщо конкурси будуть пов'язані зі специфікою роботи.

// Новорічний корпоратив 

Як привітати колектив (переглядів: 22852 / коментарів: 3)// Новорічний корпоратив 

Правила поведінки на корпоративній вечірці (переглядів: 9018)

Навіть якщо ви не організатор вечірки, а рядовий співробітник – корпоративне свято для вас не просто веселощі, а свого роду святкове продовження робочих буднів. Поведінка на корпоративній вечірці теж має свої тонкощі.

// Новорічний корпоратив 

Підготовка до вечірки (переглядів: 10568 / коментарів: 1)

Підготовка до свята повинна починатися за два тижні. Корпоративний Новий рік - той захід, який у жодному випадку не можна пускати на самоплив. Інакше знайомі між собою співробітники розіб'ються на окремі групки, і не буде реалізована сама ідея корпоративності й згуртованості всього колективу. Тому подбайте заздалегідь про розважальну складову свята.

// Архів 
У чому і як зустрічати  Новий Рік  Бика за східним гороскопом.  II частина

У чому і як зустрічати Новий Рік Бика за східним гороскопом. II частина (переглядів: 9966)

В якому одязі і де зустрічати Новий 2009 Рік Бика за китайським, східним гороскопом? Як правильно організувати новорічне свято, накрити новорічний стіл, щоб і самим повеселитися і щоб не відлякати, а навпаки - привабити успіх у новому 2009 Році Бика?

// Новорічні свята 
Різдво в Україні

Різдво в Україні (переглядів: 12418 / коментарів: 3)

У давній українській традиції для належного святкування різдвяно-новорічних обрядів важливою була завчасна й серйозна підготовка.


сторiнки: новіша  146  145  144  ...  7  6  5  4  3  2  1  старіша


*