rivne1.tv / Проекти / Здорово жити /
«
Здоров’я
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   43  42  41  ...  3  2  1  старіша

// 22.09.2018
Які пози подобаються жінкам і чоловікам

Які пози подобаються жінкам і чоловікам (переглядів: 108)

Сексуальні стосунки відіграють важливу роль в житті чоловіка і жінки. Але їх сприйняття на рівні психології і фізіології у чоловіків і жінок різні. Дівчат часто хвилює питання, які пози найбільше подобаються чоловікам? А хлопці хочуть знати,які пози в сексі подобаються дівчатам?

// 11.09.2018
Кіста яєчника: ранні ознаки, які часто ігноруються

Кіста яєчника: ранні ознаки, які часто ігноруються (переглядів: 388)

Багато жінок не з чуток знають, що таке кіста яєчників. Це доброякісне патологічне утворення тісно пов'язане з менструальним циклом, тому найчастіше спостерігається у жінок молодого і середнього віку. Щоб захистити своє здоров'я, потрібно регулярно відвідувати гінеколога і знати симптоми, які можуть сигналізувати про потенційно серйозну проблему.

// 08.09.2018
Осіння алергія і як від неї врятуватись

Осіння алергія і як від неї врятуватись (переглядів: 391)

Нежить, подразнення шкіри, раптові і безпричинні сльози - ні, це не грип та застуди, а осіння аллергія.Традиційним періодом страждань алергіків вважається весна - час активного цвітіння. Однак не менші небезпеки їх підстерігають і в осінній період.

// 07.09.2018
Чи можна пити алкоголь вагітним і скільки?

Чи можна пити алкоголь вагітним і скільки? (переглядів: 302)

Про негативний вплив градусних напоїв на здоров'я жінки і її майбутньої дитини багато пересудів, однак, незважаючи на всі запевнення фахівців, не всі готові повністю відмовитися від алкоголю.

// 27.08.2018
Як розпізнати ниркову коліку?

Як розпізнати ниркову коліку? (переглядів: 401)

Ниркова коліка - це гострий напад болю в поперековій ділянці, викликаний різким порушенням відтоку сечі з нирки і порушенням кровообігу в ній. Вважається, що біль при нирковій коліці одна і найсильніших, що тільки здатна відчувати людина, і за інтенсивністю впливу перевершує навіть роди.

// 22.08.2018
Як прискорити метаболізм і схуднути

Як прискорити метаболізм і схуднути (переглядів: 647)

Ти напевно не раз чув про те, що багато людей з надмірною вагою звинувачують у цьому уповільнений обмін речовин. Отож,десять порад,як прискорити метаболізм і назавжди розлучитися із зайвою вагою!

// 18.08.2018
Чи можна пити каву з молоком?

Чи можна пити каву з молоком? (переглядів: 721)

Сьогодні існує безліч видів кавового напою з молоком, і кожен може вибрати собі, що йому більше до смаку. Капучино, латте, макиато, брів, крем-кава ...

// 13.08.2018
Чому молоко шкідливе після 30?

Чому молоко шкідливе після 30? (переглядів: 809)

Багато лікарів не рекомендують вживати молоко дорослим людям і наводять дуже цікаві аргументи на доказ своєї позиції. Отож ,чому не можна пити молоко після 30 років і що говорять з цього приводу фахівці з питань харчування.

// 10.08.2018
Що робити при отруєнні кавуном чи динею

Що робити при отруєнні кавуном чи динею (переглядів: 734)

Кавуни та дині безпечно їсти в кінці літа, в їх сезон. Однак, ті, хто не може встояти перед спокусою їх покуштувати повинні бути обережними. Їх вживання може привести до отруєння нітратами.

// 08.08.2018
Що таке тантричний секс?

Що таке тантричний секс? (переглядів: 32469)

Для більшості людей ідея тантричного сексу звучить як мінімум незвично ─ мало хто знає, що це насправді. У тантричному погляді, секс і оргазм ─ найвища точка духовного усвідомлення. І коли Шива (чоловіча енергія) і Шакті (жіноча енергія) об'єднуються в один сексуальний союз, вважається, що досягається максимальне прояснення (і насолода). Тантричний секс націлений на процес, а не результат, тому тих хто програв в цьому еротичному експерименті точно не буде.

// 30.07.2018
9 причин терміново йти до гінеколога

9 причин терміново йти до гінеколога (переглядів: 1658)

Звалюючи на себе безліч сімейних турбот і просуваючись по кар'єрних сходах, жінка нерідко забуває про себе і своє здоров'я. Часто представниці прекрасної статі не помічають жіночих проблем. В яких ситуаціях необхідно звертатися до гінеколога?

// 30.07.2018
Для чого пити КОЛАГЕН?

Для чого пити КОЛАГЕН? (переглядів: 698)

Сьогодні все більшої популярності набуває вживання колагену.Це не дивно, адже колаген присутній практично у всіх сполучних тканинах нашого організму, в усіх органах і судинах. Його недолік відразу позначається не тільки на нашому зовнішньому вигляді, але і, в першу чергу, внутрішньому стані всього тіла. Колаген буває різний, як по вигляду, так і по сировині, з якого він видобувається.

// 25.07.2018
Що робити, якщо вкусила оса або бджола

Що робити, якщо вкусила оса або бджола (переглядів: 625)

Біль від укусу комахи складно не помітити, а значить ви знаєте, куди вас вкусили і можете вжити заходів і надати собі першу допомогу при укусі бджоли або оси.

// 18.07.2018
Супрун розвінчала міфи про морозиво і біль у горлі

Супрун розвінчала міфи про морозиво і біль у горлі (переглядів: 471)

На своїй сторінці у Facebook виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розповіла, що немає причин відмовлятись від морозива, якщо у вас болить горло.

теги: морозиво, МОЗ, Супрун, міф// 11.07.2018
Супрун назвала 5 здорових звичок, які продовжують тривалість життя

Супрун назвала 5 здорових звичок, які продовжують тривалість життя (переглядів: 614)

На своїй сторінці у соціальній мережі в.о. міністра охорони здоров'я України назвала, які звички здатні продовжити життя людини на 2 роки.

теги: Міністр, здоров'я, Супрун, звички// 10.07.2018
Синдром дефіциту уваги та гіперактивності

Синдром дефіциту уваги та гіперактивності (переглядів: 510)

Синдром дефіциту уваги з гіперактивністю - це захворювання, яке має психоневрологічні причини, що складаються з особливостей будови головного мозку і нейрохімічних процесів. Проявляється захворювання у вигляді стійкого порушення уваги і гіперактивності в дитячому віці. У 40% таких дітей симптоми СДУГ проходять, однак у 60% тією чи іншою мірою виявляються і в дорослому стані. Симптоматичні прояви СДУГ можна розділити на 2 види - дефіцит уваги і гіперактивність.

// 06.07.2018
Причини і лікування защемлення нерва в попереку

Причини і лікування защемлення нерва в попереку (переглядів: 622)

Защемлення нерва і, як наслідок, біль у попереку може бути викликана низкою чинників.


сторiнки:   43  42  41  ...  3  2  1  старіша


*