rivne1.tv / Проекти / Здорово жити /
«
Краса
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   21  20  19  ...  3  2  1  старіша

// 21.10.2016
Від пігментних плям допоможе желатинова маска

Від пігментних плям допоможе желатинова маска (переглядів: 71)

Бажаєте, щоб за кілька хвилин ваша шкіра обличчя стала ніжною та оксамитовою. Для цього не обов'язково бігти у салон краси. Організувати його можна і вдома. Шкіра від того лише виграє, адже не потрібно буде її морозити на холодному осінньому повітрі.

// 20.10.2016
Доглядаємо за руками восени правильно

Доглядаємо за руками восени правильно (переглядів: 149)

Візитна картка жінки, які як ніщо розповість про вік, це - шкіра рук. А восени вона проходить чималі випробування холодом, а тому потребує особливої уваги. Тому варто озброїтись хоча б найголовнішими порадами, які вбережуть руки в холодну пору року.

// 15.10.2016
Яких вітамінів не вистачає восени і звідки їх взяти?

Яких вітамінів не вистачає восени і звідки їх взяти? (переглядів: 228)

Помічаєте, що восени шкіра стала сухою, на роботі відчуваєте постійну втому? А прийшовши додому не можете заснути, та й сон весь час тривожний. Загальна слабкість і перелічені симптоми вказують на зниження імунітету, відповідно, підняти його допоможуть вітаміни.

// 11.10.2016
Боремось з волоссям на ногах удома

Боремось з волоссям на ногах удома (переглядів: 250)

Волосся на ногах відростає надто швидко? Звісно, можна без вагань скористатися недешевими процедурами, зокрема, лазерною, квантовою чи восковою епіляцією. Але не варто забувати і про добрі народні методи, які за ефективністю не надто поступаються переліченим. Вони допоможуть уповільнити ріст волосся там, де воно видається зайвим.

// 10.10.2016
Готуємо вдома білкові маски з ефектом підтяжки шкіри обличчя

Готуємо вдома білкові маски з ефектом підтяжки шкіри обличчя (переглядів: 245)

Коли ми бачимо, як шкіра з віком починає змінюватися, виникає бажання будь-яким способом зупинити цей процес. І цей цілком неминучий процес реально уповільнити. Зокрема, потрібно регулярно робити маски, які значно підвищують тонус шкіри, а також підсилюють регенерацію клітин.

// 08.10.2016
Робимо натуральний омолоджуючий крем з граната

Робимо натуральний омолоджуючий крем з граната (переглядів: 169)

Як би ми не боролись з часом, він все одно лишає відбиток, зокрема на нашій шкірі. Вона втрачає тонус, покривається зморшками. Аби відтермінувати цей процес, варто озброїтись рецептом домашнього молодильного крему. Варто зауважити, що він повністю натуральний, відтак потрібно врахувати наявність алергічних реакцій, а також невеликий термін придатності.

// 06.10.2016
Маска з гарбуза омолодить шкіру обличчя

Маска з гарбуза омолодить шкіру обличчя (переглядів: 545)

Осінь нас продовжує радувати дарами. Один із них - гарбуз, що не лише рекордсмен за вмістом вітамінів, органічних кислот, мідді, калію, цинку, а й ефективний омолоджуючий засіб.

// 29.09.2016
Косметика, яку ми викидаємо у смітник

Косметика, яку ми викидаємо у смітник (переглядів: 438)

Здавалось би, яка користь від бананової шкірки, або навіщо зберігати розчавлений помідор. Ці та інші продукти, які ми звикли викидати у смітник, просто незамінні для жінок, які використовують натуральну косметику.

// 26.09.2016
Детокс-смузі допоможе очистити печінку

Детокс-смузі допоможе очистити печінку (переглядів: 403)

Наситити організм вітамінами та мікроелементами допоможе звичайний буряк. ДО того ж це хороший і досить бережний спосіб очистити печінку. Тому очищення буряком підійде саме тим, кому не можна застосовувати більш жорсткі очисні процедури для організму.

// 24.09.2016
Чому худнути, закутавшись в харчову плівку, шкідливо

Чому худнути, закутавшись в харчову плівку, шкідливо (переглядів: 355)

Ви обгортаєтеся харчовою плівкою, пер ніж приступити до тренування, або ж придбали термопасок в надії, що цей чудо-спосіб допоможе не тільки добряче схуднути, а й очистити організм від токсинів? Наступна інформація саме для вас. Адже, прибічників обгортання харчовою плівкою або надягання термопоясу дуже багато, та не всі знають, що такі маніпуляції можуть навіть зашкодити організмові.

// 23.09.2016
Догляд за волоссям восени в домашніх умовах: головні правила, тонкощі та секрети

Догляд за волоссям восени в домашніх умовах: головні правила, тонкощі та секрети (переглядів: 377)

Восени наше волосся не менш схильне до різних негативних факторів, ніж влітку: його важливо не тільки підтримувати в прекрасному стані, але також підготувати до більш складного для сезону – зими.

теги: жінка, поради, догляд, осінь, краса, волосся// 22.09.2016
Боремося з сивиною вдома

Боремося з сивиною вдома (переглядів: 328)

Сиве волосся з'являється внаслідок старіння, але може виникати як у глибокій старості, так і в досить молодому віці. І тут справа у спадковості, адже вік в якому проявляється сивина, залежить від генів. Бо якщо у матері сиві волосини було видно досить рано, то вам варто очікувати їх у 35-40 років. І серед тисячі способів ми відібрали найефективніші, які допоможуть затримати процес сивіння.

// 21.09.2016
Спіруліна - диво-водорості, що зміцнюють імунну систему

Спіруліна - диво-водорості, що зміцнюють імунну систему (переглядів: 229)

Супер-продукт - спіруліна, це водорості, з величезним вмістом білка, антиоксидантів, вітамінів й інших речовин. Нам відома спіруліна як харчова добавка або ж інгредієнт для приготування зелених напоїв, смузі, як джерело поживних речовин. Втім, у деяких країнах її вважають цінним джерелом їжі для попередження порушень харчування.

// 16.09.2016
Як позбутися мішків під очима. Поради рівнянкам

Як позбутися мішків під очима. Поради рівнянкам (переглядів: 1059)

Мішки під очима можуть з'явитися через безліч причин. Найпоширеніші - безсонні ночі, нестача кисню, неправильний догляд за шкірою повік. У кожному з цих випадків позбутися від мішків під очима буде не складно. В ідеалі, звичайно, якщо ти зможеш підкоригувати свій спосіб життя: будеш раніше лягати спати, гуляти перед сном на свіжому повітрі.

теги: жінка, краса, мішки під очима// 13.09.2016
Як захистити губи в холодну пору року ? Поради рівнянкам

Як захистити губи в холодну пору року ? Поради рівнянкам (переглядів: 290)

Твої губи завжди в центрі уваги, і тому особливо важливо, щоб вони знаходилися в ідеальному стані.

теги: рівнянки, холод, порада, Вуста, губи
сторiнки:   21  20  19  ...  3  2  1  старіша