rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
«
Посібник наречених
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   6  5  4  3  2  1  старіша

// 19.07.2018
Чи існує ідеальний вік для одруження?

Чи існує ідеальний вік для одруження? (переглядів: 89)

Коли мова заходить про кохання, майже всі питання про вік відпадають самі по собі, але якщо говорити про таку відповідальну справу, як створення родини, варто добре подумати, перш ніж приймати рішення. У сьогоднішньому матеріалі ми спробуємо розібратись, чи існує ідеальний вік для початку сімейного життя.

// 18.07.2018
Нареченій на замітку. Список необхідних дрібниць

Нареченій на замітку. Список необхідних дрібниць (переглядів: 106)

У суєті передвесільного клопоту, можна забути про багато дрібниць без яких не можна уявити свято:

// 15.07.2018
Як фотографуватися з дитиною та підібрати одяг для сімейної фтосесії?

Як фотографуватися з дитиною та підібрати одяг для сімейної фтосесії? (переглядів: 192)

Насправді найпростіший варіант — коли дитина ще не ходить: підхопив на руки та тискай як завгодно, посадив — дитина нікуди не втече. З дітьми, хто впевнено ходить або збирається в перший клас — складніше. Дитина вже досить велика, але все одно ще значно менше вас, що може призвести до дисбалансу при зйомці. А на руках тримати — відразу весь одяг задирається, та ще й маленькій людині хочеться вивчати світ, а не бути затиснутим в лещатах.

// 13.07.2018
Переваги та недоліки розпису виїзної церемонії

Переваги та недоліки розпису виїзної церемонії (переглядів: 133)

Якщо ви готуєтесь до весілля, то питання де розписуватися напевно виникло одним з перших. Комусь стандартний розпис у державній установі здається позбавленим душі, а комусь, навпаки, виїзна церемонія нагадує щось награне та нещире.

// 12.07.2018
Переваги та недоліки розпису в загсі

Переваги та недоліки розпису в загсі (переглядів: 111)

Що обрати – традиційний розпис у загсі чи популярну серед молодят нині виїзну реєстрацію? Як все ж таки краще одружитись?

// 07.07.2018
Типові помилки при підготовці до весілля

Типові помилки при підготовці до весілля (переглядів: 246)

Сьогодні ми розповімо про кілька найрозповсюдженіших помилок, які допускають молодята під час організації свого особливого дня. Бажаємо приємного читання!

// 07.07.2018
Другий день весілля: як і з ким його провести

Другий день весілля: як і з ким його провести (переглядів: 215)

Довга та складна підготовка до весілля та переповнений емоціями святковий день – після такого стресу молодятам не завадить розслабитись та відпочити душею і тілом. Чудова нагода забути про турботи – другий день весілля.

// 05.07.2018
Функції ведучого на весіллі

Функції ведучого на весіллі (переглядів: 585)

Якщо ви коли-небудь готували або готуєтесь до весілля зараз, то напевне знаєте, зі скількома великими і не дуже справами пов’язаний цей відповідальний процес. Ми не помилимось, якщо скажемо, що пошук відповідального конферансьє займає серед цих справ одне з найперших місць, адже саме ця людина створить гарну атмосферу, допоможе гостям почуватись у своїй тарілці, направить святкування у потрібне русло і навіть залагодить проблеми.

// 27.06.2018
Як обрати дату одруження? Весільні прикмети

Як обрати дату одруження? Весільні прикмети (переглядів: 824)

Згідно статистичних даних найбільше одружень припадає на літній період, адже свята у цей сезон справедливо вважаються найяскравішими, найкрасивішими та, що також важливо, дуже комфортними. Багато пов’язаних з весіллям подій та навіть безпосередньо святкування влітку можна перенести на відкрите повітря. Погодьтесь, навіть найпросторіша бенкетна зала та найвишуканіший ресторан не замінять особливого шарму урочистості під відкритим небом.

// 07.06.2018
Підв’язка нареченої – атрибут весільних святкувань

Підв’язка нареченої – атрибут весільних святкувань (переглядів: 356)

Обов’язковим елементом образу нареченої є підв’язка. Уже більше десяти років традиція використовувати такий аксесуар прижилася в українській культурі. Мало кому відомо звідки ж з’явилася сама прикраса і хто ж започаткував моду її одягати?

// 06.06.2018
Для чого нареченій фата?

Для чого нареченій фата? (переглядів: 572)

У різні часи фаті приписували інше значення. Задум фати залежить від історичного періоду часу, культури і релігійних вірувань наречених. У різні проміжки часу фата символізувала захист від надприродного, а також багатство і шляхетність. Для сучасних наречених фата в значній мірі сприймається скоріше як модний аксесуар, який доповнює плаття, образ нареченої і стиль свята. Значно рідше фату розглядають як річ із глибоким змістом.

// 30.05.2018
Обираємо ідеальний весільний торт

Обираємо ідеальний весільний торт (переглядів: 495)

Коли надходить час планування весілля, необхідно надати увагу великій кількості деталей, але однією з найделікатніших є весільний торт. Символізуючи солодке подружнє життя, він стане родзинкою завершення святкування і приємним спогадом для усіх гостей.

// 24.05.2018
Визначаємося з бюджетом весілля

Визначаємося з бюджетом весілля (переглядів: 428)

Нікуди не дінешся, як би не кружляла вам голову романтична складова свята, а без грошей і чіткого планування навряд чи ви досягнете успіху. Отже, бюджет. Для початку вам потрібно визначитися, скільки можете ви і ваш обранець витратити на весілля, будуть вам допомагати батьки. Виходячи з цих міркувань, можна визначити розмах урочистості: маленьке подія в колі близьких друзів або грандіозне весілля з купою гостей. Визначившись із сумою грошей, яку ви готові витратити, можете приступати до планування самого бюджету. Отже, які витрати вас чекають і що необхідно врахувати в першу чергу?

// 23.05.2018
10 простих та наївних питань про весілля

10 простих та наївних питань про весілля (переглядів: 805)

Ні парубок, що робить пропозицію своїй обраниці, ні дівчина, що із хвилюванням каже «так» на головне питання, не уявляють собі, у що вони вплутуються. Щоб допомогти майбутнім чоловікам і дружинам зорієнтуватися щодо підготовки до весілля, ми приготували відповіді на самі основні питання.

// 07.05.2018
Поради для нареченої високого зросту

Поради для нареченої високого зросту (переглядів: 373)

Високий зріст має дві сторони медалі. Ви можете залишити в тіні всіх жінок навколо вас, але спробуйте підібрати собі ідеально довгу весільну сукню, яка закриє ваші щиколотки, а рукави не будуть до ліктя. Є деякі поради і прийоми для тих наречених, зріст яких є не малим. Є два варіанти – або замаскувати свій зріст, або насолодитись ним на повну.

// 25.04.2018
5 основних трендів чоловічого весільного костюму

5 основних трендів чоловічого весільного костюму (переглядів: 446)

Чоловіча мода кожен рік диктує нові правила щодо вибору вбрання, так що не думайте, що для цього важливого дня підійде будь-який пристойний костюм. В зрештою, наречений повинен виділятися з натовпу принаряженных гостей, привертаючи до себе увагу і захоплені погляди оточуючих. Давайте розглянемо найбільш знакові тренди чоловічої моди більш докладно!


сторiнки:   6  5  4  3  2  1  старіша


*