rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
«
Рухай мізками
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   3  2  1  старіша

// 15.01.2017
Що заважає вам працювати повноцінно?

Що заважає вам працювати повноцінно? (переглядів: 228)

Ймовірно, ніхто не може сказати, що йому вдається використовувати свій робочий день оптимальним чином (хоча не завжди ми винні в цьому). Несподівані візити, телефонні дзвінки і розмови поглинають значну частину робочого часу. Але було б нерозумно валити все на інших. Щоб підвищити продуктивність праці, треба, перш за все, зрозуміти, що багато чого залежить від нас самих.

// 15.01.2017
Як спрямувати енергію гніву в конструктивне русло

Як спрямувати енергію гніву в конструктивне русло (переглядів: 241)

Чи була у вашому житті така ситуація: ви домовились про зустріч, але людина спізнилась на годину-дві, а, може, взагалі не попередила завчасно і не прийшла? Можливо, хтось підвів вас чи розчарував? Однак, щоб це не було, результат завжди один — відчуття гніву.

// 15.01.2017
Цікаві факти про сон [ТОП-10]

Цікаві факти про сон [ТОП-10] (переглядів: 468)

Зазвичай, кожна людина проводить уві сні третину свого життя. Але чи знаєте ви все про таку важливу частину вашого життя, читайте далі.

теги: Рівне, сон, факти// 08.01.2017
З чистого аркуша: як правильно поставити цілі на 2017-й рік

З чистого аркуша: як правильно поставити цілі на 2017-й рік (переглядів: 640)

Більшість мешканців планети після гучного святкування Нового року замислюється про своє життя, про те, чого вже вдалося досягти й що ще лишається попереду. Зазвичай люди намагаються розпочати рік з новими мріями й цілями, які ставлять перед собою. Пропонуємо 4 підказки американських фахівців, як правильно спланувати наступні 364 дні свого життя.

// 03.01.2017
Як найбільший свій недолік перетворити на козир

Як найбільший свій недолік перетворити на козир (переглядів: 393)

Знаю, заголовок викликає у вашого его спротив. Его запевняє, що потрібно позбутися недоліків будь-якою ціною. Але це не так.

// 30.12.2016
Чому ми витрачаємо так багато коштів перед Новим роком?

Чому ми витрачаємо так багато коштів перед Новим роком? (переглядів: 291)

Останні тижні року зазвичай проходять у метушні - люди шукають подарунки, намагаються завершити справи до свята та придбати продукти до святкового столу. Найчастіше у такий період люди схильні до надмірної витрати грошей, помітили спеціалісти з особистих фінансів.

// 18.12.2016
Чи корисно робити багато справ одночасно?

Чи корисно робити багато справ одночасно? (переглядів: 409)

Ви працюєте над текстом, проектом чи звітом. В той же час у вас відкриті вікна робочої пошти, прогнозу погоди, онлайн банкінгу і Facebook, де ви чекаєте на повідомлення. В одному з вікон вантажиться відео – і ви слідкуєте скільки відсотків лишилось, щоб одразу його подивитись.

// 15.12.2016
Україніш. Мова-привид чи говірка майбутнього

Україніш. Мова-привид чи говірка майбутнього (переглядів: 252)

"Настя бореться з акне. Юра фрілансить у декількох газетах. У Михайла Петровича не працює тачпад". В Інституті Української мови Національної академії наук досі пригадують, як вчені відстоювали честь букви "Ґ". Сьогодні академіки пильнують, аби під впливом глобалізації з української мови не зникли цілі слова.

// 27.11.2016
Книги про Голодомор, які рекомендує BBC

Книги про Голодомор, які рекомендує BBC (переглядів: 398)

Про ті події вже написано багато наукових праць, книг, статей, знято фільмів. А втім, як і раніше, вона залишає багато таємниць, і запитань інколи більше, ніж відповідей. ВВС Україна підготувала короткий огляд книг, які можуть допомогти розширити знання про голод, його жертв і тих, кому вдалося вижити.

теги: Україна, голодомор, книги, читання// 27.11.2016
6 правил виграшу життя

6 правил виграшу життя (переглядів: 370)

Декілька простих правил, які зроблять ваше життя простішим і впорядкують думки.

теги: Рівне 1, правила, Перший місцевий, думки// 23.11.2016
У Телевізійній школі Рівне 1 вчитися з друзями не тільки веселіше, але й вигідніше!

У Телевізійній школі Рівне 1 вчитися з друзями не тільки веселіше, але й вигідніше! (переглядів: 213)

Телерадіокомпанія «Рівне 1» проводить новий набір на навчання у ТЕЛЕВІЗІЙНУ ШКОЛУ РІВНЕ 1. Ти активний? Творчий? Комунікабельний? Подобається телебачення та медіа? Мрієш опинитися у команді журналістів, кореспондентів, телеведучих, монтажерів, операторів? Маєш багато друзів? Не вагайся!

// 25.10.2016
Чи реально запам’ятати інформацію за 40 секунд?

Чи реально запам’ятати інформацію за 40 секунд? (переглядів: 739)

Згідно з дослідженням доктора нейропсихології з університету Сассекса Кріса Берда, для того, щоб запам’ятати нову інформацію, людині потрібно зовсім не зазубрювання, а всього лиш відтворити її за 40 секунд.

// 15.10.2016
Що Ви знаєте про 14 жовтня? [ТЕСТ]

Що Ви знаєте про 14 жовтня? [ТЕСТ] (переглядів: 757)

Цей день в історії насичений подіями та чи про всі з них знають рівняни? Ми вирішили перевірити.

теги: свято, рівняни, Рівне, знання// 14.10.2016
Проект "Здобувай досвід разом із "Рівне 1" у розпалі!

Проект "Здобувай досвід разом із "Рівне 1" у розпалі! (переглядів: 1990)

Тільки закінчилась ДРУГА хвиля проекту "Здобувай досвід разом із "Рівне 1", й одразу розпочалась ТРЕТЯ. Долучайтесь і ви до проекту! І отримайте можливість БЕЗКОШТОВНО навчатись у ПРАКТИЧНІЙ ШКОЛІ ЖУРНАЛІСТИКИ ТА ОПЕРАТОРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ від ТРК "Рівне 1".

теги: проекти, конкурси, здобувай досвід// 23.09.2016
Ой, вже ці очі напроти: якій тварині вони належать? [ТЕСТ]

Ой, вже ці очі напроти: якій тварині вони належать? [ТЕСТ] (переглядів: 624)

Зовсім скоро, вже на початку жовтня, увесь світ буде святкувати Всесвітній день тварин. Журналісти rivne1.tv вирішили дізнатись у Вас, як добре ви знаєте братів наших менших і чи не варто вам згадати молодість і відкрити книги з біології.

теги: тварини, Рівне, очі, тест// 22.09.2016
Ідеї для оригінальних жіночих ніків у мережі

Ідеї для оригінальних жіночих ніків у мережі (переглядів: 402)

Якщо ти граєш у комп’ютерні ігри, спілкуєшся у соціальних мережах - тоді тобі обов’язково потрібен нік. Тобто, вигадане ім’я, псевдонім, також це ще називають логіном. Зазвичай програма автоматично викидає варіанти ніків, що складаються із реального імені та прізвища. А як придумати оригінальний псевдонім читай далі.

теги: комп'ютер, Рівне, мережа, нікнейм// 22.09.2016
Вправи, які можна робити прямо на робочому місці

Вправи, які можна робити прямо на робочому місці (переглядів: 526)

Люди, що виконують малорухливу, так звану "сидячу" роботу, не пов'язану з фізичними навантаженнями - в офісах, конторах, установах - наносять свого здоров'я найбільшої шкоди, оскільки значну частину дня проводять без необхідних фізичних навантажень, сидячи за столом.

// 07.09.2016
Як відкрити особистий закон привабливості?

Як відкрити особистий закон привабливості? (переглядів: 343)

Дуже часто люди, навіть не уявляють, які сили взаємного притягання вони тримають при собі. Якщо нам щастить – ми скидаємо все на збіг обставин. Проте варто вибиратись із павутиння застарілих думок і зрозуміти, що усе, що для створення потрібного нам оточення, світу потрібно лише змінити свої думки. А як це зробити дізнавайся далі.

// 29.08.2016
Успіх - перевага молодих? Спростовуємо!

Успіх - перевага молодих? Спростовуємо! (переглядів: 415)

Мабуть, кожен з нас хоч раз чув: "Такий молодий, амбіційний, напевно, досягне великих висот у житті". Проте часто такі передбачення не збуваються. Чому ж так стається? Причини різні. Головне у таких випадках - не здаватись і продовжувати працювати над собою. А вік, взагалі не має бути завадою для вас. Саме зараз, Ви дізнаєтесь - хто і як, маючи за плечима мінімум 50 років, став неймовірно успішним, часто у молодості зазнаваючи краху.


сторiнки:   3  2  1  старіша


*