rivne1.tv / Проекти / Порадник /
«
Веселий газда
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   59  58  57  ...  3  2  1  старіша

// 21.03.2017
Як виростити салат на грядці та в теплиці?

Як виростити салат на грядці та в теплиці? (переглядів: 1368)

Свіжі, охолоджені, хрусткі салати - чудове задоволення. Різноманітні за формою та листям і забарвленням, ці однолітні швидкоростучі овочі в основному використовують у свіжому вигляді. Практично на будь-якому городі знайдеться містечко для качанного салату. Він дуже невибагливий і росте практично в будь-якому ґрунті. Буде потрібно зовсім трохи знань, щоб знімати врожай салату протягом усього літнього сезону.

теги: догляд, посадка, вирощування, салат, грядка, теплиця, зберігання// 21.03.2017
Користь та шкода соняшникового насіння

Користь та шкода соняшникового насіння (переглядів: 1393)

Багато хто здивується, дізнавшись, що батьківщина соняшнику – далека Америка. До нас він був завезений в 18 столітті і спочатку вирощувався тільки як декоративна рослина. Трохи пізніше з’явився і харчової інтерес до соняшнику, виявилося, що його насіння смачні і корисні.

теги: насіння, соняшник, користь, шкода, вітаміни// 21.03.2017
Лікувальні властивості черемхи звичайної

Лікувальні властивості черемхи звичайної (переглядів: 968)

Черемшину звичайну готують через її неперевершенні цілющі властивості. Свіжо зірвані ягоди чорного кольору дуже соковиті, їх сушать у печах або спеціальних сушарках.

// 18.03.2017
Хитрощі досвідчених дачників: вирощування моркви

Хитрощі досвідчених дачників: вирощування моркви (переглядів: 914)

Про вирощування моркви написано не мало статей і наведена ще більша кількість коментарів, де городники діляться своїм успішним досвідом вирощування цього незамінного овочу. Ми ж постараємося виділити в сьогоднішній статті найосновніше, що слід ураховувати при посадці й вирощуванні цієї рослини.

// 17.03.2017
Застосовуємо в садівництві залізний купорос

Застосовуємо в садівництві залізний купорос (переглядів: 462)

Сульфат заліза, або залізо сірчанокисле, випускається промисловістю у вигляді кристалічного порошку гарного блакитнувато-зеленого кольору. Активна речовина становить у ньому близько 53%. У народі він відомий як залізний купорос. Застосування в садівництві цього препарату дуже різноманітне й заслуговує докладного розгляду.

// 16.03.2017
Правильна обробка смородини навесні - щедрий урожай влітку

Правильна обробка смородини навесні - щедрий урожай влітку (переглядів: 798)

Кожний садівник знає, щоб одержати гідний урожай смородини, кущі потрібно не просто правильно посадити, але й доглядати за ними практично весь рік. На перший, трохи не досвідчений погляд, ця культура не примхлива, але деякі секрети допоможуть зібрати якісні, смачні, здоровіші ягоди, ще й у великій кількості.

// 16.03.2017
Вирощуємо помідори чері: 5 основних правил догляду

Вирощуємо помідори чері: 5 основних правил догляду (переглядів: 370)

Багато дачників останнім часом віддають перевагу маленьким витонченим томатам чері. І вони у своєму виборі праві! Смак у чері більш яскравий, насичений. Іноді з малиновим, чорничним або динячим відтінком. Вони солодші. У них більше вітамінів і антиоксидантів, які запобігають розвитку ракових пухлин і продовжують молодість.

// 15.03.2017
Час сіяти айстри

Час сіяти айстри (переглядів: 278)

Підходить час висівати насіння літників, тобто тих рослин, які у вас будуть квітувати вже цього літа: айстр, левкоїв, петуній, красоль, чорнобривців і багатьох інших.

// 15.03.2017
Займаємося укоріненням живців винограду

Займаємося укоріненням живців винограду (переглядів: 365)

Прийшов час почати вирощування саджанців винограду для весняної посадки із заздалегідь заготовлених або придбаних живців. У статті мова йтиме про спосіб, найбільш підходящий для тих, хто вирощує невелику кількість саджанців винограду для себе в умовах квартири.

// 04.03.2017
Переваги та недоліки кімнатних рослин

Переваги та недоліки кімнатних рослин (переглядів: 1651)

Переваги кімнатних рослин роблять їх бажаними в наших будинках. Як показали дослідження, кімнатні рослини облагороджують повітря в приміщеннях цілком природним способом. Вони перетворюють вуглекислий газ в кисень, і можуть очищати повітря від шкідливих хімічних сполук. Крім цього вони здатні підняти настрій, послабити головні болі і болі в горлі. Деякі з популярних кімнатних рослин виявляють цілющі властивості, наприклад Алое, сік якого використовується в косметичній промисловості і заспокоює опіки.

// 04.03.2017
Підсніжник звичайний або білосніжний

Підсніжник звичайний або білосніжний (переглядів: 2030)

Залежно від погоди і умов виростання, масове цвітіння починається з лютого по березень і триває протягом двох – трьох тижнів.Наукова назва підсніжника білосніжного – галантус (Galanthus nivalis), що дослівно можна перекласти як – «молочна біла квітка». Налічується близько 18 видів підсніжників, які ростуть в дубових і мішаних лісах України.

// 03.03.2016
Тюльпани: види і сорти

Тюльпани: види і сорти (переглядів: 2239)

Квітки тюльпани включають в себе безліч різновидів цибулин, з яких породжуються тюльпани. Батьківщиною тюльпанів є Європа, деякі країни західної Азії, а також Північна Африка. Період їх дозрівання припадає на весну і пізніх видів до середини червня. Відмітними рисами таких неймовірних квітів є те, що вони люблять прохолоду. Однак, коли перед початком посадки тюльпана, їх цибулини правильно зберігати в упаковці з досить високою температурою повітря (близько 35-42 градусів), то вони можуть спокійно себе почувати і при жаркому кліматі південних країн.

// 02.03.2017
Сіємо петунію. Всі тонкощі справи.

Сіємо петунію. Всі тонкощі справи. (переглядів: 877)

Різні за формою й офарбленням квіти викликають захват, і багато квіткарів прагнуть виростити цю рослину самостійно.

// 02.03.2017
Які заходи потрібно провести з плодовими деревами в березні?

Які заходи потрібно провести з плодовими деревами в березні? (переглядів: 967)

Березень - місяць самий контрастний через погодні умови. У північних регіонах навесні ще й "не пахне", А в південних - вже цвітуть примули, крокуси. Протягом короткого часу погода може змінюватися кардинально, від майже літнього тепла до тріскучого морозу. Всі роботи, пов`язані з рослинами, безпосередньо залежать від температури повітря.

// 01.03.2017
Що потрібно зробити в квітнику у березні?

Що потрібно зробити в квітнику у березні? (переглядів: 813)

Досвідчений дачник-квітникар ще й в засніженому березні знає, як подбати про те, щоб у визначені терміни квітники і клумби радували око своїм пишним цвітінням.

// 01.03.2017
Основні роботи в саду та на городі в березні

Основні роботи в саду та на городі в березні (переглядів: 953)

Березень зиму закінчує, весну починає. Він то плаче, то сміється, то снігом сяє, то сонцем гріє. Березень - спадкоємець лютого, він квітню пролітному дорогу-доріжку показує. У березні день із ніччю міряються, рівняються.


сторiнки:   59  58  57  ...  3  2  1  старіша


*