rivne1.tv / Проекти / Порадник /
«
Веселий газда
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   70  69  68  ...  3  2  1  старіша

// 21.05.2018
Підживлення полуниці аміачною селітрою

Підживлення полуниці аміачною селітрою (переглядів: 181)

Щоб одержувати кожний сезон високий урожай полуниці, потрібно регулярно проводити підживлення ґрунту. Рослина висаджується в попередньо удобрений ґрунт, що містить перегній або компост. Молоді кущі не мають потреби в підживленні аміачною селітрою, оскільки при перенасиченні ґрунту азотом існує ризик гниття ягід. Заходи щодо підживлення рекомендується проводити тільки для дворічних кущів полуниці.

// 19.05.2018
Брюссельська капуста. Догляд та вирощування коросного овоча

Брюссельська капуста. Догляд та вирощування коросного овоча (переглядів: 253)

Як відомо, для одержання гарних сходів і збору багатого врожаю необхідно забезпечити рослині правильні умови для повноцінного росту й розвитку та відповідний догляд.

// 18.05.2018
Правила догляду та врожаю квасолі

Правила догляду та врожаю квасолі (переглядів: 211)

Квасоля – культура, яка знаходиться в десятці найбільш споживаних продуктів у всьому світі. Відомо велика кількість форм і сортів квасолі. Сьогодні це рослина вирощується майже в будь-яких кліматичних умовах і на грунтах, що мають різну структуру. Біологи виділили 250 видів цієї культури.

// 17.05.2018
Квасоля: особливості будови, посадки та вирощування

Квасоля: особливості будови, посадки та вирощування (переглядів: 227)

Квасоля дивує різноманітністю видів, різновидів, сортів. Одні сорти квасолі вирощують до зрілості зерна, лущать його й сушать, інші - до утворення лопаток із зеленим насінням, які використовують у їжу. Називається ця квасоля спаржевою, або овочевою. В овочевої квасолі набагато більше сортів, чим у зернової, причому більшість з них можна вирощувати на грядках без опор, вона дозріває набагато раніше, чим зернова, її можна сіяти в кілька строків і одержувати врожай лопаток усе літо. І в цьому її принадність.

// 11.05.2018
Які квіти боряться зі шкідниками?

Які квіти боряться зі шкідниками? (переглядів: 484)

Як відомо, найбільш значима функція квітів — залучення на ділянку комах-запильників, але деякі з них здатні й віджахнути небажаних гостей – шкідників і хвороботворні мікроорганізми.

// 10.05.2018
Особливості бурякових посадок

Особливості бурякових посадок (переглядів: 405)

Асортимент овочевих відділів магазинів досить великий. Однак найбільшу перевагу покупці віддають не буряку, а іншим культурам - капусті, картоплі, моркві. А даремно, буряк дуже корисний. Медики стверджують, що включення буряка в раціон знизить ризик серцево-судинних захворювань і гіпертонії.

// 09.05.2018
Властивості та характеристика аміачної селітри

Властивості та характеристика аміачної селітри (переглядів: 404)

Одним з найбільш часто застосовуваних добрив у садівничій діяльності є аміачна селітра, яка включає у своєму складі головний живильний елемент – азот, який забезпечує нормальний розвиток будь-якої овочевої або плодової культури. У випадку нестачі вмісту азоту в ґрунті врожайність рослин помітно скорочується.

// 08.05.2018
Догляд за ягідними культурами

Догляд за ягідними культурами (переглядів: 678)

Смородина, аґрус, а також малина особливо потребують гарного догляду серед усіх плодово-ягідних культур. Від цього залежить тривалість життя кущів та їх урожайність.

// 07.05.2018
Чим краще рихлити грядки?

Чим краще рихлити грядки? (переглядів: 392)

Щоб посіяти насіння або посадити розсаду, грубо скопану землю треба розпушити й розрівняти. А чим саме, читайте у цій статті.

// 04.05.2018
Посівний календар на травень 2018

Посівний календар на травень 2018 (переглядів: 5630)

Коли краще садити й сіяти, а коли боротися з бур'янами та шкідниками. Місячний календар садівника-городника - сприятливі та несприятливі дні.

// 03.05.2018
Навіщо пересаджувати квіти?

Навіщо пересаджувати квіти? (переглядів: 1413)

У досвідчених квіткарів не викликає сумнівів той факт, що пересаджування – необхідна для рослини процедура. Про те, як зробити це за всіма правилами, знають далеко не всі.

// 02.05.2018
Що робити в саду і на городі в травні?

Що робити в саду і на городі в травні? (переглядів: 434)

Прийшов довгоочікуваний травень - гаряча пора для садівників і городників. Багато треба встигнути зробити за цей місяць на дачі: зняти укриття, перевірити чи є пошкоджені за зиму рослини, закінчити обрізку кущів та дерев, вичесати газон, посадити картоплю та інші овочеві культури, внести в грунт добрива, прибрати торішнє листя та сміття. У травні в саду і на городі справ багато. Перерахуємо наступні основні роботи, які треба зробити в цей період.

// 27.04.2018
Кімнатні рослини - очищувачі повітря

Кімнатні рослини - очищувачі повітря (переглядів: 717)

Наші цегляні і бетонні будинки постійно виділяють токсичні хімічні речовини - формальдегід, наприклад. Наш повітря також отруюють бактерії, цвіль, пил, і вуглекислий газ, що утворюється біля плити можуть. На щастя, у нас є кімнатні рослини. Вони вирішують частину проблем, пов'язаних з поганим провітрюванням закритих приміщень. У цьому списку - тільки найкращі очищувачі повітря, подаровані нам природою - з числа тих, що можна вирощувати у себе вдома або в офісі.

// 26.04.2018
Займаємося посадкою газону

Займаємося посадкою газону (переглядів: 344)

За вікном - квітень. Розгортаються листочки на кущах і деревах. На лугах, лісових галявинах і серед кущів з'являється перша зелень. Настає пора на дачі або біля будинку садити газони. Саме садити, а не сіяти. Тому що мова піде про мітлиця повзучу (пагонисту).

// 25.04.2018
Чорнобривці у саду це корисно і красиво

Чорнобривці у саду це корисно і красиво (переглядів: 529)

Чорнобривці досить не вибагливі і дуже красиві. Але мало хто знає про деякі цінні якості цієї рослини. Наприклад, в квітках всіх відомих видів чорнобривців є речовина кварцетагетін, яке абсолютно не шкідлива для людини. Його застосовують для підфарбовування тесту, киселів, желе, наливок, масла та інших харчових продуктів, надаючи їм золотисто-сонячний колір.

// 24.04.2018
Як правильно поводитися з гіацинтами?

Як правильно поводитися з гіацинтами? (переглядів: 642)

Квітка активно розвивається навесні. Спекотним літом і морозною зимою вона «спить». Цибулина досить велика (висота – 4-6 см, таке ж значення діаметра), кругла. Зверху її покривають тонкі лусочки.

// 24.04.2018
Посадка саджанців плодових дерев і догляд за ними

Посадка саджанців плодових дерев і догляд за ними (переглядів: 2194)

Засадити дачну ділянку можна різними за віком саджанцями. Але звичайно краще садити однолітки. Дерева більш старшого віку гірше приживаються. Для посадки саду потрібно брати тільки якісні саджанці з розвиненим корінням, без ушкоджень штамба та гілок.

// 23.04.2018
Висадка цибулі на головку і на перо навесні

Висадка цибулі на головку і на перо навесні (переглядів: 446)

Для отримання пера можна садити як насіння, так і цибулю-сівок, а ось для вирощування головки, повинна проводитися тільки посадка цибулі-сівка навесні, насіння для цих цілей не підійдуть. Якщо великі цибулини посадити на третій сезон, можна буде отримати насіння, з яких виросте сівок. Таким чином, циклічний процес зростання і розмноження цибулі повторюється.

// 21.04.2018
Як і навіщо пророщувати картоплю?

Як і навіщо пророщувати картоплю? (переглядів: 1782)

Необхідно відібрати абсолютно здорові бульби й розкласти на світлі в теплому приміщенні в один-два шари.

// 20.04.2018
Поради городникам щодо вирощування цвітної капусти

Поради городникам щодо вирощування цвітної капусти (переглядів: 2218)

Цвітна капуста – одна з найсмачніших, найкорисніших та найцінніших за вмістом живильних речовин культура.


сторiнки:   70  69  68  ...  3  2  1  старіша


*