rivne1.tv / Проекти / Порадник /
«
Веселий газда
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   58  57  56  ...  3  2  1  старіша

// 16.02.2017
Догляд за домашніми улюбленцями взимку

Догляд за домашніми улюбленцями взимку (переглядів: 1543)

Ми добре знаємо, що холодної пори нам необхідний особливий догляд за шкірою, волоссям, купуємо спеціальні косметичні засоби, термоодяг, розробляємо зимове меню. Так само і тварини потребують особливого зимового догляду, тоді вони сяятимуть від краси та міцного здоров’я.

// 16.02.2017
Як затримати сніг на ділянці?

Як затримати сніг на ділянці? (переглядів: 1143)

Сніг - найкращий захист для коріння дерев і чагарників у зимовий час. Навіть 5-10 сантиметрів снігової «ковдри» можуть врятувати кореневу систему дерева від 20-градусного морозу. Як затримати сніг на ділянці і яку товщину снігу необхідно підтримувати для ефективного захисту дерев від морозу?

// 06.02.2017
Посів насіння на папір - просто, доступно, економно

Посів насіння на папір - просто, доступно, економно (переглядів: 3086)

Проріджування загущених посівів займає у городників багато часу і зусиль. Якщо цього вчасно не зробити, гарного урожаю чекати не слід. Винахідливі дачники знайшли доступний спосіб - посів насіння на папір.

// 15.02.2017
Як виростити інжир у домашніх умовах?

Як виростити інжир у домашніх умовах? (переглядів: 3667)

Інжир недарма користується популярністю: з плодових дерев, які вирощують у домашніх умовах, кімнатний інжир виділяється невибагливістю, його зовсім нескладно вирощувати в домашніх умовах і до того ж він дуже корисний. Але все-таки певні навички в його вирощуванні потрібні.

// 24.02.2017
"Доларове дерево" - заміокулькас: поради з догляду

"Доларове дерево" - заміокулькас: поради з догляду (переглядів: 26558)

Заміокулькас - рослина не тільки з екзотичною назвою, але і з дуже незвичайним зовнішнім виглядом, і хоча в домашніх умовах вона практично не цвіте, блискучого зеленого листя достатньо, щоб прикрасити інтер'єр будь-якої квартири.

// 15.02.2017
Рослини для дитячої кімнати

Рослини для дитячої кімнати (переглядів: 3791)

Рослини у дитячу кімнату треба вибирати з певною обережністю. З одного боку вони формують естетичне середовище, створюють відчуття комфорту і затишку, сприяють поліпшенню повітря в приміщенні, збагачуючи його киснем. Крім того квіти якнайкраще формують у малюків відчуття турботи та любові до всього живого. А з іншого боку - деякі кімнатні рослини небезпечні для дитячого здоров'я.

// 14.02.2017
Догляд за фікусом взимку: рекомендації та поради

Догляд за фікусом взимку: рекомендації та поради (переглядів: 215)

Фікус взимку вимагає більш ґрунтовного, комплексного догляду, який включає в себе ряд особливостей. Зокрема, це стосується таких факторів, як температура, водний режим і харчування, а також вологість. Якщо змінюється один з факторів - повинні змінитися та інші. Але про все по порядку. Щоб рослина пережилоа зиму без хвороб і без будь-якого іншого шкоди для себе, вам доведеться забезпечити їй належний догляд.

// 09.02.2017
Особливості вирощування брюссельської капусти

Особливості вирощування брюссельської капусти (переглядів: 200)

Однією з найневибагливіших і довгоростучих капуст вважається брюссельська капуста - її вегетаційний період складає 160-180 днів. При гарному догляді і на гарному ґрунті можна одержати відмінний урожай. Брюссельська капуста здатна рости на слабокислих ґрунтах, а може миритися навіть і з біднішими ґрунтами.

// 08.02.2017
Плюси та мінуси ємкостей для розсади

Плюси та мінуси ємкостей для розсади (переглядів: 314)

У наш час купити спеціальні ємкості для розсади не складає праці. Але чи такі вже гарні сучасні пластикові касети, торф'яні горщики або таблетки для вирощування якісного посадкового матеріалу, як стверджують їхні виробники? Чи не краще по старинці користуватися ящиками, стаканчиками, коробками з-під кефіру або іншою підручною тарою?

// 04.02.2017
Поява бруньки - ознака приходу весни

Поява бруньки - ознака приходу весни (переглядів: 191)

За фенофазами у рослин можна визначити місцеві особливості ритміки природи, судити про зміни в ній, про важливі події весни й літа, про настання часу проведення сезонних робіт. Фенофази становлять інтерес при введенні в культуру нових видів і сортів, а також при доборі асортиментів рослин.

// 02.02.2017
Квітник: сезонні роботи в лютому

Квітник: сезонні роботи в лютому (переглядів: 346)

У лютому потрібно спланувати терміни посіву насіння на розсаду і підготувати все необхідне. Наприклад, запаси ґрунту, контейнерів та інших важливих дрібниць. Пора приступати до посівів пеларгонії, примули бесстебельної, лобелії, троянд і дельфіниумів!

// 02.02.2017
Календар садово-городніх робіт на лютий

Календар садово-городніх робіт на лютий (переглядів: 391)

У лютому земля, незважаючи на низькі температури, починає готуватися до приходу весни. Зовні це майже ніяк не проявляється. Садівники і городники відкривають новий сезон.

// 01.02.2017
7 правил великого врожаю помідорів

7 правил великого врожаю помідорів (переглядів: 647)

Хочете, щоб врожай томатів перевищив бажаний результат - слідуйте наступним основним правилам!


сторiнки:   58  57  56  ...  3  2  1  старіша


*