rivne1.tv / Проекти / Порадник /
«
Веселий газда
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   65  64  63  ...  3  2  1  старіша

// 20.09.2017
Збираємо гарбузи. Новачкам - городникам на замітку

Збираємо гарбузи. Новачкам - городникам на замітку (переглядів: 258)

Наука стверджує, що одні овочі краще забирати раніше, інші тримати до самого заморозку. Та ще - дивлячись що ви з ними збираєтеся робити, відразу до столу подавати або запасатися на зиму. Строки теж залежать від виду овочів. Адже багато які з них, навіть належачи до одного сімейства, вимагають при збиранні зовсім різного підходу. Наприклад, гарбуз.

// 18.09.2017
Коли викопувати цибулини гладіолусів і як їх зберігати?

Коли викопувати цибулини гладіолусів і як їх зберігати? (переглядів: 455)

Викопування цибулин гладіолусів, ще одна осіння турбота квіткаря. «Коли викопувати цибулини гладіолусів» — одне з досить розповсюджених питань. І відповісти на нього однозначно, досить складно. Для кожної кліматичної зони строки викопування гладіолусів свої. Але загальні правила, все-таки існують.

// 18.09.2017
Вересень - початок підготовки троянд до зими

Вересень - початок підготовки троянд до зими (переглядів: 417)

Восени роботи в плодовому городництві поступово скорочуються. Більшість уваги дачників-садівників у цей час орієнтовані на підготовку декоративних багатолітників до зими. І особливої уваги у вересні-листопаді вимагає красуня троянда.

// 17.09.2017
Риба на помідорній грядці - одне із кращих добрив

Риба на помідорній грядці - одне із кращих добрив (переглядів: 326)

Ще прадавні індіанці під свої культури підкладали цілі рибинки. Це й на прадавніх малюнках відображено, і на словах передавалося з роду в рід.

// 16.09.2017
Як посадити картоплю під зиму для раннього врожаю?

Як посадити картоплю під зиму для раннього врожаю? (переглядів: 301)

Скоростиглість «озимої» картоплі - не єдина гідність осінньої посадки. Такі рослини краще використовують зимово-весняну вологу, устигають сформувати врожай раніше спеки, закінчують ріст до появи фітофтори і практично не вимагають обробок від хвороб.

// 15.09.2017
Вологозарядковий осінній полив: навіщо, як і скільки?

Вологозарядковий осінній полив: навіщо, як і скільки? (переглядів: 283)

В останні роки суха осінь не рідкість. І якщо раніше можна було спокійно прожити без осінніх поливів, рослини задовольнялися тим, що «капає з неба», то тепер без додаткового поливу перед зимівлею не обійтися. Поговоримо про те, наскільки це важливо, а ще про те, коли поливати, що й у якій кількості.

// 11.09.2017
Морква: з темниці у темницю

Морква: з темниці у темницю (переглядів: 422)

Готуватися до закладки коренеплодів на зиму потрібно заздалегідь. Наприклад, восени, для зберігання моркви знадобиться чистий пісок, бажано - грубозернистий, зволожений (приблизно 20-відсоткової вологості).

// 07.09.2017
Вирощуємо "міні" гарбузи

Вирощуємо "міні" гарбузи (переглядів: 430)

Хоча багато городників дотепер небайдужі до пишнотілих гарбузів, величезні жовтогарячі королі поступово йдуть з наших городів, уступаючи позиції невеликим, порціонним.

// 06.09.2017
Гірчиця - корисний і незамінний сидерат

Гірчиця - корисний і незамінний сидерат (переглядів: 648)

Рослини сидерати сприяють відновленню родючості земельної ділянки і зберігають її в такому стані тривалий період. У якості сидератів використовують різні злакові та бобові рослини. Але все-таки більшу перевагу городники і садівники віддають білій гірчиці. Цей представник сімейства хрестоцвітних має численні позитивні якості.

// 06.09.2017
Як краще вберегти виноград від ос?

Як краще вберегти виноград від ос? (переглядів: 437)

Усе більше дачників розбивають на ділянках виноградники. Питання, як уберегти виноград від ос, стає актуальним уже при першому зборі врожаю, тому що комахи здатні нанести йому істотну втрату.

// 03.09.2017
Що робити у квітнику у вересні місяці?

Що робити у квітнику у вересні місяці? (переглядів: 1434)

Квіти у вересні на наших клумбах і квітниках вимагає певної уваги. Ще радують пізні рослини, за ними догляд найприємніший – милуйся і зрізуй на букети при необхідності. У нас від приморзка, як завжди, втрималися хризантеми, ще радують цинії та тагетеси. Цвітуть розкішні багаторічні і звичайні айстри, вербена, целозія – очей не відвести. Одним словом – все те, що пропаде при першому ж серйозному заморожуванню, ще поки з нами.

// 02.09.2017
Що можна посадити на городі на початку вересня?

Що можна посадити на городі на початку вересня? (переглядів: 1170)

На початку вересня грядки на городі стають поступово пустими, майже весь урожай Ви зібрали. Але не варто поспішати завершувати роботу на ділянці. Можна знову освіжити свій город та надати йому нових барв та ароматів. Адже корисно буде вживати вітаміни восени.

// 01.09.2017
Вересневі роботи в саду

Вересневі роботи в саду (переглядів: 953)

Вересень – перший місяць осені, перші думки і перші турботи про вирощений врожай. Дуже важливо зробити все вчасно, щоб взимку з легкістю на душі згадувати минулий сприятливий рік. Саме в цей час необхідно прибрати все вирощене в термін, вибираючи оптимальну, суху і трохи вітряну погоду. Потрібно встигнути підготувати всі приміщення, де будуть зберігатися дозрівати наші овочі. Крім усього потрібно і далі доглядати за літніми та осінніми посівами. Загалом, роботи в саду у вересні вистачить вдосталь.

// 01.09.2017
Сіємо щавель і цибулю

Сіємо щавель і цибулю (переглядів: 943)

Ділянки, що звільнилися від ранніх культур картоплі й капусти, від зелених культур, без догляду залишати не можна, адже їх негайно займуть бур'яни. Фахівці радять посіяти на цих ділянках такі цінні культури як щавель, цибулю-батун, цибулю-слизун.

// 29.08.2017
Безпечні помічники в боротьбі з мурахами

Безпечні помічники в боротьбі з мурахами (переглядів: 305)

У деяких особливо важких випадках, щоб позбутися мурах на ділянці, доводиться вдаватися до допомоги отрутохімікатів і банально труїти цих настирливих комах. Але найчастіше достатньо спробувати один або декілька «народних рецептів», і супротивник покине поле бою.

// 25.08.2017
Навіщо солити грядки?

Навіщо солити грядки? (переглядів: 655)

«Солити» грядки – випробуваний і вірний прийом з поліпшення живлення рослин. Він користувався популярністю в старі часи, коли добути мінеральні добрива для особистого господарства було непросто. Однак і сьогодні можна порекомендувати дачникам застосувати такий агротехнічний прийом на своїй садибі.

// 25.08.2017
Догляд за малиною після збору врожаю

Догляд за малиною після збору врожаю (переглядів: 652)

Частина заходів проводиться безпосередньо після збору врожаю, інша частина – пізніше, восени, перед зимівлею. Тому пропонуємо поговорити докладно про строки й послідовності агротехнічних прийомів, необхідних малині наприкінці літа й восени.

// 24.08.2017
5 головних правил збирання картоплі

5 головних правил збирання картоплі (переглядів: 511)

Настав час збору врожаю картоплі. Цей етап робіт вважається найбільш складним і трудомістким в агротехніці вирощування картоплі. Від збирання врожаю залежить якість бульб та їх зберігання. На дачних ділянках при малих обсягах урожай прибирають частіше всього вручну, викопуючи бульби вилами або лопатою.

// 23.08.2017
Поганий урожай картоплі: причини й рішення

Поганий урожай картоплі: причини й рішення (переглядів: 606)

Деякі городники й дачники цікавляться, чому при гарному начебто догляді картопля дає поганий урожай? Використовуються всі необхідні традиційні методи підживлення і поливу, обрана гарна ділянка та ґрунт, а результати могли б бути й краще. Виявляється, існує кілька основних причин поганого врожаю картоплі. Спробуйте їх усунути і зібраний урожай обов'язково порадує.

// 17.08.2017
Захищаємо капусту від шкідників за допомогою народних засобів

Захищаємо капусту від шкідників за допомогою народних засобів (переглядів: 569)

Дуже кривдно буває, коли міцна, здорова, молода капуста раптом виявляється дірявою. А виїдає її потомство метеликів капусниць. Досвідом ефективної боротьби із цим шкідником діляться городники-аматори.


сторiнки:   65  64  63  ...  3  2  1  старіша


*