rivne1.tv / Проекти / Порадник /
«
Веселий газда
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   68  67  66  ...  3  2  1  старіша

// 22.12.2017
Як і коли обрізати калину в саду?

Як і коли обрізати калину в саду? (переглядів: 1379)

Найбільш сприятливий час обрізки рослин калини - рання весна. Якщо з якоїсь причини не встигли впоратися з цією роботою в період, коли бруньки ще не рушили в ріст, відкладіть її до наступного року. Улітку обрізати калину не варто. Пагони можуть не визріти, і, якщо зима виявиться не зовсім сприятливою (сильні морози, часті відлиги), рослини можуть підмерзнути. Роботи з обрізки додасться.

// 21.12.2017
Особливості догляду за газоном взимку

Особливості догляду за газоном взимку (переглядів: 758)

Найбільш простий догляд за газоном - в зимовий час. Але незважаючи на це необхідно виконувати всі заходи вчасно і правильно, інакше з приходом весни ви побачите картину млявою газонної трави.

// 20.12.2017
Поради рівнянам: як вибрати хурму?

Поради рівнянам: як вибрати хурму? (переглядів: 1222 / коментарів: 1)

«Їжа богів» - саме так з грецької мови перекладається слово «хурма». І дійсно, іноді вдається купити дуже смачну хурму. Як вибрати стиглий плід, який володіє приємними смаковими якостями, знають не всі. Саме для цього підготовлені представлені нижче корисні поради.

// 14.12.2017
Плануємо майбутній урожай: правила сівозміни

Плануємо майбутній урожай: правила сівозміни (переглядів: 469)

Сівозміна – агротехнічний прийом, основною суттю якого є раціональне використання землі й заповнення ґрунтом різних складових природнім шляхом.

// 12.12.2017
Фінікова пальма: вирощування та догляд у домашніх умовах

Фінікова пальма: вирощування та догляд у домашніх умовах (переглядів: 471)

Фінік – досить-таки не примхлива рослина, якщо ви будете дотримувати нескладних рекомендацій з його догляду, він порадує вас своєю красою.

// 09.12.2017
Для чого потрібне гашене вапно в саду й на городі?

Для чого потрібне гашене вапно в саду й на городі? (переглядів: 347)

У багатьох дачних порадах можна побачити згадування про гашене вапно. Із чим це пов'язане і як його зробити?

// 07.12.2017
Ділянка взимку: перша допомога рослинам після снігопаду

Ділянка взимку: перша допомога рослинам після снігопаду (переглядів: 274)

Під час відлиги є великий ризик, що оголиться земля в прикореневій зоні рослини. Особливо, якщо піде липкий сніг або навіть крижаний дощ. У теплі зими на ділянках, які прогріваються сонцем, рослини можуть вирішити, що настала весна, і в них почнеться активний сокорух. Різке зниження температури, яке йде слідом за відлигою, сильно нашкодить рослинам, що прокинулися.

// 04.12.2017
Коли, як і навіщо проводити вапнування ґрунту в саду?

Коли, як і навіщо проводити вапнування ґрунту в саду? (переглядів: 842)

Про необхідність розкислення ґрунту можна дізнатися як за зовнішніми ознаками, так і за результатами проведених лабораторних досліджень. Проводити негайно вапнування ґрунту необхідно в тому випадку, якщо земля на ділянці отримала білястий або сіро-білий відтінок. Про підвищену кислотність ґрунту говорить і наявність 10-сантиметрового підзолистого горизонту. Розростання бур'янів також може бути показником надмірного окислювання садової землі.

// 03.12.2017
Проводимо підзимовий посів томатів

Проводимо підзимовий посів томатів (переглядів: 1129)

Для деяких дачників підзимовий посів томатів може стати справжнім порятунком: відпаде необхідність вирощувати величезну кількість розсади, звільниться місце на підвіконні і час для інших корисних справ.

// 02.12.2017
Грудневі турботи дачника

Грудневі турботи дачника (переглядів: 923)

Ось і грудень... Перший місяць зими від заморочливої осені відрізняється кількістю турбот у кращий бік. Але, незважаючи на те, що й дерева, і чагарники вже сплять, а грядки давно пустують, турботливому господарю знаходиться робота й у саду, і на городі. Для когось вона може здаватися не такою вже і важливою, але часто від її виконання залежить майбутній урожай, а тому недооцінювати її необхідність ніяк не можна.

// 02.12.2017
Грудень - двері зими

Грудень - двері зими (переглядів: 924)

Прийшов грудень – перший місяць зими і дванадцятий місяць року в григоріанському календарі. Грудень дарує мало сонячних днів, частіше стоїть похмура й холодна погода. Тож і звуть в народі цей місяць – хмурень, студень, ворота зими.

// 01.12.2017
Як зберегти живці винограду до весни?

Як зберегти живці винограду до весни? (переглядів: 1117 / коментарів: 1)

Виноградна лоза, нарізана восени на живці (цибухи) - це основа майбутнього винограднику. І від того, як ви її заготовите або придбаєте, як збережете, залежить вихід саджанців винограду і приживлюваність щеплень навесні наступного року. Головне - завжди пам'ятати, що живець - це живий, дихаючий організм.

// 01.12.2017
Готуємо грядки для сівби овочів на зиму

Готуємо грядки для сівби овочів на зиму (переглядів: 723)

Підзимові посіви особливо ефективно застосовувати на тих ділянках, де ґрунт навесні повільно прогрівається й довго не просихає, а також там, де часто буває посушлива або холодна весна, коли строки весняної сівби значно відсуваються й затягується поява сходів.

// 29.11.2017
Що робити якщо в дереві утворилося дупло?

Що робити якщо в дереві утворилося дупло? (переглядів: 694)

Дупло, навіть зовсім невелике, потрібно закрити не відкладаючи. І кращий час для цього - пізня осінь. Тому підготуйте зараз необхідні матеріали, щоб поставити пломбу раніше, ніж випаде сніг.


сторiнки:   68  67  66  ...  3  2  1  старіша


*