rivne1.tv / Проекти / Порадник /
«
Веселий газда
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   63  62  61  ...  3  2  1  старіша

// 14.07.2017
Особливості вирощування перцю чилі

Особливості вирощування перцю чилі (переглядів: 789)

Гострий перець (пекучий, гіркий, червоний перець чилі) - ефектна багаторічна рослина, швидко зростаючий напівчагарник. Гострий перець легко й цікаво вирощувати вдома на вікні, на балконі, у теплиці або в горщику на городі.

// 14.07.2017
Як виростити спаржу на своєму городі?

Як виростити спаржу на своєму городі? (переглядів: 820)

Спаржа – це делікатес, який давно схвально оцінений європейцями. Біла і зелена спаржа володіє тонким смаком і містить масу корисних речовин.

// 13.07.2017
Як отримати гарний врожай винограду якомога раніше?

Як отримати гарний врожай винограду якомога раніше? (переглядів: 394)

Бажаєте одержати багатий урожай винограду і якомога раніше? Але не знаєте, що для цього необхідно? Тоді ця стаття, у якій фахівці діляться секретами як правильно прискорити дозрівання винограду, для вас!

// 12.07.2017
7 секретів щедрого урожаю смородини

7 секретів щедрого урожаю смородини (переглядів: 421)

Смородина - ягода, яка користується незмінною популярністю в наших краях. На дачних ділянках можна зустріти й білу, і червону, і чорну смородину. Але чорну - частіше за інші. Вона легко розмножується; добре переносить морози, навіть сильні; швидко вступає в період плодоносіння й при гарному догляді може приносити прекрасний урожай.

// 07.07.2017
Що робити якщо перець не утворює зав'язі?

Що робити якщо перець не утворює зав'язі? (переглядів: 429)

Відсутність цвітіння на перці, та й на багатьох інших овочевих культурах, найчастіше пов'язане з так званим «жируванням». Рослини інтенсивно нарощують зелену масу і при цьому «забувають» про своє дійсне призначення – формування плодів.

// 07.07.2017
Ліки для рослин з вашої аптечки

Ліки для рослин з вашої аптечки (переглядів: 637)

Неймовірно, але - факт: препарати, які допомагають людям, приносять користь і рослинам! А значить - самий час провести ревізію в домашній аптечці й розібратися, що брати із собою на дачу.

// 07.07.2017
Вирощування полуниці без хімії

Вирощування полуниці без хімії (переглядів: 278)

Вирощування полуниці без хімії та мінеральних добрив вигідне. Дехто може заперечити, мовляв, як виростити гарний урожай полуниці без цього? Але це можливо. Причому вирощування полуниці без хімії легше здійснити, чим застосовуючи всяку гидоту на своєму городі або ж розморюючи себе нікому не потрібною працею.

// 04.07.2017
Попіл - один з найкращих помічників для городу

Попіл - один з найкращих помічників для городу (переглядів: 602)

У кожному сільському будинку або на дачі є пічка, а значить, і попіл - найцінніше добриво, про яке знали ще наші прадіди, хоча й не підозрювали, чому ж воно таке коштовне.

// 04.07.2017
Важливий агротехнічний прийом - це сухий полив.

Важливий агротехнічний прийом - це сухий полив. (переглядів: 202)

Коли довго немає дощів, особливо важливо зберегти в ґрунті вологу. Взагалі, з початку вегетації всі заходи мають бути спрямовані на збереження зимових запасів води й ощадливу її витрату. Після танення снігу ми звичайно рихлимо ґрунт граблями. Часте, але не глибоке розпушування перешкоджає росту бур'янів і зберігає ґрунтову вологу. Недарма цей прийом називають сухим поливом.

// 02.07.2017
Що робити на городі в липні?

Що робити на городі в липні? (переглядів: 1497)

З настанням липня, в огородників починається новий сезон обов’язкових робіт з городом. Звичайно, ви вже все посадили, збирали плоди і якщо ви городник-любитель, точно задастесь питання — а що ж можна робити в городі в липні місяці? У сьогоднішній статті ми постараємося відповісти на таке хвилююче питання. Тепер уважно читаємо, вивчаємо інформацію та поради городникам і швиденько побігли в город, рятувати його від шкідників.

// 01.07.2017
5 найкорисніших ягід липня

5 найкорисніших ягід липня (переглядів: 953)

Найкорисніші - сезонні ягоди і фрукти, які виростають у вашому рідному регіоні. Проте, яка ж користь таїться під смачними ягідками, знають не всі.

// 01.07.2017
Догляд за садом в липні місяці

Догляд за садом в липні місяці (переглядів: 1170)

З настанням липня, садівники задаються питанням — а чим можна зайняти себе в саду, та ще в липні місяці, коли все уже посаджено? У сьогоднішній статті ми постараємося відповісти на таке хвилююче питання. Тепер уважно читаємо, вивчаємо інформацію і швиденько побігли в сад.

// 01.07.2017
Народні прикмети липня

Народні прикмети липня (переглядів: 885)

Липень - місяць гроз. У сільськогосподарському плані це найважчий місяць. Це місяць перших врожаїв ягід, грибів і інших дарунків природи.

// 21.06.2017
Фітозасоби впораються зі шкідниками на городі. Рецепти розчинів та відварів

Фітозасоби впораються зі шкідниками на городі. Рецепти розчинів та відварів (переглядів: 564)

У присадибних господарствах, на городах для захисту овочевих культур від шкідників і хвороб, крім хімічних і біологічних засобів, можна використовувати настої та відвари, виготовлені з диких та культурних рослин, що мають інсектицидні властивості.

// 20.06.2017
Захищаємо смородину від шкідників без викоритання "хімії"

Захищаємо смородину від шкідників без викоритання "хімії" (переглядів: 707)

Чисті, соковиті, великі ягоди всіх видів смородини - мрія будь-якого садівника. Особливо цінний урожай плодів, що не містять шкідливих хімічних сполук або, як кажуть в народі - «чистий». Адже в боротьбі з шкідниками культури у великих розплідниках і фермерських господарствах найчастіше застосовують небезпечні для здоров'я інсектициди. У боротьбі за екологічний урожай багато дачників вдаються до випробуваних часом народних рецептів - простих і ефективних.

// 20.06.2017
Полив овочів: як, коли та скільки

Полив овочів: як, коли та скільки (переглядів: 751)

З усіх форм догляду за овочевими рослинами найбільш трудомісткою, заморочливою, та й просто важкою роботою є полив городу. Як правильно поливати город, щоб ця важка робота була, принаймні, ефективною? Як і в будь-якій справі, тут є свої правила, тонкощі та секрети.

// 18.06.2017
Рослини-обереги для людей та будинку

Рослини-обереги для людей та будинку (переглядів: 1565)

Здавна рослини не тільки годували людину і прикрашали двори, але й захищали від нечистої сили.

// 17.06.2017
Як захистити квартиру від комарів, мух та шкідників?

Як захистити квартиру від комарів, мух та шкідників? (переглядів: 993)

Мало хто мріє жити у своїй квартирі з сторонньою живністю. Тим більше, якщо мова йде про неприємних для людей комах і гризунів. Але як захистити квартиру від комарів, мух та шкідників раз і назавжди, при цьому не піддаючи небезпеці себе та членів своєї сім’ї?

// 16.06.2017
Невибагливі квіти для вашого саду: 10 кращих рослин

Невибагливі квіти для вашого саду: 10 кращих рослин (переглядів: 1813)

Якщо ви хочете створити красивий квітник, не витративши на це заняття багато сил і часу, то кращим варіантом для вашої клумби будуть невибагливі багаторічники. Щороку ви зможете удосконалювати деталі свого квітника, коригувати ріст рослин. Таким чином, зовнішній вигляд клумби буде постійно змінюватися. Але, щоб квітник виглядав яскраво і привабливо, потрібно правильно підібрати багаторічні рослини.


сторiнки:   63  62  61  ...  3  2  1  старіша


*