rivne1.tv / Програми /
«
Детальний новинний огляд
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   11  10  9  ...  3  2  1  старіша

// 21.08.2017
Коли рівненським пенсіонерам підвищать розмір соціальних виплат? [ВІДЕО]

Коли рівненським пенсіонерам підвищать розмір соціальних виплат? [ВІДЕО]  (переглядів: 357)

Реформуємо, реформуємо, а потім перереформовуємо. Отак і живемо: все не в лад. все не так. Бо ж змін потребують наші серця, розум й владна верхівка. Їй же ж видніше, як тут, знизу жити краще. Принаймні вона так думає, то й ставить експерименти на живих людях. А вони терплять, підлаштовуються, от тільки з кожною реформою розуміють усе менше і менше, бо ж роки не ті... Що знову чекає на рівненсьих пенсіонерів, цікавилась Інеса Пославська.

теги: реформа, пенсія. пенсіонери// 21.08.2017
Детальний новинний огляд від 19.08.2017 [ВІДЕО]

Детальний новинний огляд від 19.08.2017 [ВІДЕО]   (переглядів: 73)

Хтось копійки рахує, щоб хліба купити. Але копійки свої. А хтось мільйони витрачає ніби на блага для людей. Та от якось дивно, бо і суми змінюються, і кількість благ, і все воно якось не співпадає: ні за законами логіки, ні за законами людськими, ні взагалі хоч за якимись законами. А потім все так чи то по-дурному, чи то хитро переплутується, що чорт ногу зломить. Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.

// 15.08.2017
У Рівному патрульні виявили водія з рекордним результатом алкоголю в крові [ВІДЕО]

У Рівному патрульні виявили водія з рекордним результатом алкоголю в крові [ВІДЕО]  (переглядів: 1467)

Вони не каскадери, та виписують такі "кренделі" на дорогах, що аж мурашки по спині і холод в п'ятах. Вони не актори, але виправдовуються так, що могли б Оскара отримати, якби ними були. Вони не письменники, але вигадують такі аргументи своєї правоти, що від сміху ридав би Остап Вишня. А може, якби жив у наш час, ще й книгу написав би - "П'яні усмішки". Бо вони - це водії. Та не прості, а п'яні, яким море, чи то пак, траса - по коліно, а штрафи, за вираз вибачте, - до "фєні". А поліцейський жезл і закон - взагалі до лампочки.

// 15.08.2017
Смертельні "аксесуари" на дорогах Рівненщини: бути чи не бути?  [ВІДЕО]

Смертельні "аксесуари" на дорогах Рівненщини: бути чи не бути? [ВІДЕО]  (переглядів: 2104)

Вони в жалобі. Та плачуть слізьми не простими, а кривавими, всуміш з уламками заліза, покалічених людських тіл і асфальту. Їх одягають в особливий жалобний одяг і не знімають його, аж поки вітер не обшарпає, сонце не випалить і дощ не змиє жалобні кольори. Або ж поки людська рука не вирішить - досить. Це дороги, які часом стають місцем смерті, гробницею загиблих людських душ посеред моря живих. Про це - далі у сюжеті.

// 15.08.2017
Детальний новинний огляд від 12.08.2017 [ВІДЕО]

Детальний новинний огляд від 12.08.2017 [ВІДЕО]  (переглядів: 139)

Життя. як дорога. Тут вона рівна і гладенька, як скло. А вже в іншому місці горбата, ямиста і така дірява, що можна залишитися без коліс, підвіски, або й життя.

// 07.08.2017
За що рівненських військовослужбовців судять на Луганщині? [ВІДЕО]

За що рівненських військовослужбовців судять на Луганщині? [ВІДЕО]  (переглядів: 1776)

Їх спочатку нагороджують орденами, а потім кидають за грати. Вони спочатку герої для всіх, а потім - вороги, яких судять. Поки їхні дружини та родичі побиваються у пошуках істини та чесного розслідування, держава, яку вони захищають і ті, кому довірено нею керувати - мовчать. Та врешті усьому є межа, і терпець не безкінечний.. Про це - далі.

теги: суд, військові// 07.08.2017
 Довіряти чи перевіряти: чи варто рівнянам купувати продукти на стихійному ринку? [ВІДЕО]

Довіряти чи перевіряти: чи варто рівнянам купувати продукти на стихійному ринку? [ВІДЕО]  (переглядів: 476)

На ринку можна знайти все - від березових віників для лазні до парного молока, пучків домашньої городини чи свіжої курятини - вже общипаної, тільки-но з-під хвацької сокири господині. Це не просто місце для купівлі-продажу, але й осередок торгівельного азарту і свіжих пліток. До речі, про свіжість. Якщо вже згаданий березовий віник на прилавку може лежати роками і максимум, що може зробити - це обсипатися від старості, то продукти харчування можуть стати не лише смаколиком на вашому столі, а й отрутою.

// 07.08.2017
Детальний новинний огляд від 05.08.2017 [ВІДЕО]

Детальний новинний огляд від 05.08.2017 [ВІДЕО]  (переглядів: 177)

Життя, як ринок. Хтось торгує городиною щойно з грядки, а хтось, дивлячись на вас ну майже чесними очима, божиться, що ота риба з душком - свіжа і кращої ви не знайдете ніде. Хтось продає свій товар, а хтось скуповує за безцінь, а потім перепродує вам же втридорога. А для когось навіть людські долі - просто товар.

// 31.07.2017
Як у Рівному на Басів Куті спортивно-оздоровчий комплекс будують...[ВІДЕО]

Як у Рівному на Басів Куті спортивно-оздоровчий комплекс будують...[ВІДЕО]  (переглядів: 429)

Він росте, як гриб після дощу. Але росте не під яким-небудь деревом - йому подавай лиш найраще. І не на якому-небудь грунті, а обов`язково на одному з найдорожчих. І чого тоді, питається, скаржитись, що здоровенний він не в міру? При таких то умовах гріх не розійтись в ширину, та в висоту, та в губу.

теги: будівництво, Рівне// 31.07.2017
Детальний новинний огляд від 29.07.2017 [ВIДЕО]

Детальний новинний огляд від 29.07.2017 [ВIДЕО]  (переглядів: 223)

Отрута буває різною. Ви можете занедужати, з`ївши пиріжок, куплений на вулиці, вам може стати недобре від автомобільних вихлопів, чи від надміру випитого спиртного. Хтось труїться сам, когось труять інші. І не обов`язково це може бути їжа чи хімічні речовини, чи елементи з таблиці Мєндєлєєва. Часом і слова достатньо, щоб отримати важку інтоксикацію організму. Хтось труїться надлишком брехні, а для когось - правда - гірше найстрашнішої отрути. Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.

// 24.07.2017
Детальний новинний огляд від 22.07.2017 [ВIДЕО]

Детальний новинний огляд від 22.07.2017 [ВIДЕО]  (переглядів: 84)// 19.07.2017
Детальний новинний огляд від 15.07.2017 [ВIДЕО]

Детальний новинний огляд від 15.07.2017 [ВIДЕО]  (переглядів: 63)// 10.07.2017
Детальний новинний огляд від 07.07.2017 [ВIДЕО]

Детальний новинний огляд від 07.07.2017 [ВIДЕО]  (переглядів: 174)

Ви боїтеся темряви? А закритого простору? А зависнути в металевій коробці на висоті дев`ятого поверху? А опинитися глибоко під землею? Життя воно таке, підкидає різні несподіванки. І треба бути до них готовими. Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.

// 03.07.2017
Детальний новинний огляд від 01.07.2017 [ВIДЕО]

Детальний новинний огляд від 01.07.2017 [ВIДЕО]  (переглядів: 502 / коментарів: 1)

Відчуття безпеки. Це одна з найбільших людських необхідностей і вона займає друге місце в піраміді потреб Маслоу, залишивши позаду навіть потребу в любові, повазі і духовному розвитку. Хтось безпеку шукає, як курча під боком у квочки, хтось її порушує і відбирає в інших, як шуліка курча у тієї ж квочки, а хтось її, безпеку, здобуває в бою - як квочка, яка вириває з лабет шуліки своє курча - гострими кігтями, міцним дзьобом і не менш міцним характером. Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.

теги: автобус, лікарі, Рівне, Шустик// 03.07.2017
Небезпечний рейс: перекинулася маршрутка, яка перевозила лікарів [ВІДЕО]

Небезпечний рейс: перекинулася маршрутка, яка перевозила лікарів [ВІДЕО]  (переглядів: 4619)

Ніч, дорога. На сидіннях автобуса мирно дрімають пасажири. Та раптом - з маршрутки випав водій. І то не кровожерливий монстр його звідтам ухопив. А тут ще й маршрутка почала на ходу розпадатись на шматки, гублячи в курній дорозі запчастини, як частини тіла.

теги: автобус, Рівне// 03.07.2017
 Хабарник може виявитися жертвою: то брав чи не брав? [ВІДЕО]

Хабарник може виявитися жертвою: то брав чи не брав? [ВІДЕО]  (переглядів: 2285)

Хочеш бути здоровим - плати за лікування. Хочеш мати пенсію - плати щомісяця у пенсійний фонд. Хочеш на роботу - і тут плати. Спитаєте, за що? Це ж роботодавці зарплату платити мають, а не навпаки? І платять. Але ви спочатку на роботу до них потрапте. Бо крім відбору кандидатів за професійними можливостями, можуть влаштувати вам і відбір за можливостями фінансовими.

теги: хабар, Рівне, Шустиик// 30.06.2017
Будні викривачів злочинців: як насправді працюють судові експерти? [ВІДЕО]

Будні викривачів злочинців: як насправді працюють судові експерти? [ВІДЕО]  (переглядів: 552)

Пальці - то унікальна річ. Ними можна не лише натискати по клавішах роялю чи баяну, тицяти ними в перехожих чи залишати жирні сліди після ситної трапези на склі, на склянці, на клавіатурі комп`ютера. Ними ще й можна увіковічнити себе скажімо, у кримінальній справі.

теги: злочин, Рівне, судмедексперти, криміналіст// 24.06.2017
Детальний новинний огляд від 24.06.2017 [ВIДЕО]

Детальний новинний огляд від 24.06.2017 [ВIДЕО]  (переглядів: 79)

Зловмисники бувають різні. Одні пробираються в оселю, випатравши кожен закапелок, другі позичають гроші, а потім шукай вітра в полі, ще інші - дістають по телефону з вимогами і погрозами. головне тут не впасти в стан жертви, а знати як діяти щоб вас не загнали в пастку. навіть морально не втрапити в неї. Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.

теги: Рівне, зловмисники
сторiнки:   11  10  9  ...  3  2  1  старіша


*