Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми /
«
Детальний новинний огляд
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   14  13  12  ...  3  2  1  старіша

// 25.12.2017
Храм на території Рівненського тубдиспансеру можуть закрити [ВІДЕО]

Храм на території Рівненського тубдиспансеру можуть закрити [ВІДЕО]  (переглядів: 926)

Уявіть, що ви прийшли в церкву. За чим ви туди прийшли? Певно, щоб відновити втрачену рівновагу, знайти свій шлях, помолитися за здоров'я своє, близьких та рідних. І навіть ті, хто в ніщо не вірить і все заперечує, заперечити не зможе, що там, де безліч людей прийшли з добром і добра просять, якось і дихати легше, і життя набуває якщо не радості, то хоча б надії, і думки чистішими стають. А от коли той храм закрити хочуть, бо нечистим його вважають? Що це за храм і чому ікон там цілувати не дають - дивіться у сюжеті Іванни Ілліної.

// 25.12.2017
На чому міські обранці їздять на роботу? [ВІДЕО]

На чому міські обранці їздять на роботу? [ВІДЕО]  (переглядів: 1437)

Дехто з міських обранців під час опитування стверджував, що і рогатими їздять. Та більшість все ж має комфортабельні автівки. Окремі зізнаються - люди вони багаті і дозволити це собі можуть. Розповідали і про те, що авто не їхнє, а до прикладу друг дав покористуватися. Мова про наших міських депутатів. На чому вони їздять та чи знають скільки коштує проїзд в громадському транспорті?

// 25.12.2017
Детальний новинний огляд від 23.12.2017 [ВІДЕО]

Детальний новинний огляд від 23.12.2017 [ВІДЕО]  (переглядів: 155)

Життя - то храм. Чогось доброго і чистого. Радісного і безмежно світлого. Ну, але то в ідеалі. Бо в декого не храм, а розплідник - темноти, злоби, брехні, та такої, що того й диви, німб над головою спалахне. В когось руки постійно чешуться, та не від сверблячки, а від любові...привласнювати все чуже. В іншого аж очі світяться...від щастя - когось обдурити, у пастку штовхнути, в багні виваляти. Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.

// 18.12.2017
Детальний новинний огляд від 16.12.2017 [ВІДЕО]

Детальний новинний огляд від 16.12.2017 [ВІДЕО]  (переглядів: 201)

Тому дам, тому ні, тому дулю, тому дві, або чому одні рівняни отримують лічильники безкоштовно, а іншим треба платити?Золоте пальне. Їздити чи не їздити і як їздити,скільки треба в Україні заробляти, щоб дозволити собі на авто кататися? Чи бачили, чи чули, чому того хто має слідкувати, щоби закону дотримувалися люди у бандитизмі підозрюють.? "В чужій шкурі", або як воно, асфальт укладати, з власного досвіду тепер знають і наші журналісти.

// 18.12.2017
Не встановлені лічильники на Рівненщині: штрафи, збитки і псевдоекономія [ВІДЕО]

Не встановлені лічильники на Рівненщині: штрафи, збитки і псевдоекономія [ВІДЕО]  (переглядів: 490)

Коли є гроші, то нащо виконувати якісь правила чи закони? І знаєте, комусь це вдається. Більше того, в декого, певно, на повній ставці люди спеціальні працюють, які знають, що і куди, та як зробити, щоб і комар носа не підточив, і гроші цілі були. Та до пори до часу, бо скільки ниточка не в`ється, та все ж кінець має.

теги: Рівненщина, гроші, лічильника// 18.12.2017
Золоте пальне: ціна бензину на рівненських АЗС найвища за усі роки [ВІДЕО]

Золоте пальне: ціна бензину на рівненських АЗС найвища за усі роки [ВІДЕО]  (переглядів: 815)

Коли його знайшли, то він викликав фурор. Жити відразу стало легше і простіше. Та якщо раніше його хотіли мати, то тепер - кривлять носом, лають і вже навіть знайшли, чим його замінити. Та от чи замінники ті кращі, і що коїться з попередником, знає Юлія Павленко.

теги: ціни, пальне, Рівне// 18.12.2017
Керівник, який живе на роботі. Чи знають рівняни того, хто пильнує за ними скрізь ? [ВІДЕО]

Керівник, який живе на роботі. Чи знають рівняни того, хто пильнує за ними скрізь ? [ВІДЕО]  (переглядів: 4002)

Комусь він схожий на бандита, хтось вважає, що його можна купити, а дехто стверджує: він добрий та що дівчата за ним би бігали. Герой нашого сюжету – один з рівненських керівників, який в буквальному сенсі – живе на роботі. Хто ж він – дивіться у рубриці чи бачили чи чули Інеси Пославської.

// 11.12.2017
Публічна посада і невідомий посадовець. Чому рівняни не знають, хто займає "козирне" крісло області? [ВІДЕО]

Публічна посада і невідомий посадовець. Чому рівняни не знають, хто займає "козирне" крісло області? [ВІДЕО]  (переглядів: 1146 / коментарів: 1)

Знати про людину все не може ніхто. Бо, як кажуть, у людини є три я: те, що вона про себе думає, те, що про неї думають інші, і те, якою вона є насправді. Все це спробувала з'ясувати Інеса Пославська. Тим більше, що герой рубрики "Чи бачили, чи чули?" - людина не остання.

// 11.12.2017
На одну зарплату: як у Рівному живуть ті, хто ціни диктують і ті, хто за ними платять [ВІДЕО]

На одну зарплату: як у Рівному живуть ті, хто ціни диктують і ті, хто за ними платять [ВІДЕО]  (переглядів: 1552 / коментарів: 17)

Вона - матір трьох дітей, він - начальник не останньої когорти. Скажете, що спільного? А хіба, щоб бути матір'ю, не треба бути начальником - це ж і чоловік треба, щоб по струночці ходив, і діти, і господарством домашнім керувати, та й роботу ніхто не відміняв. А от як живуть ці двоє, і хто вони - дивіться у рубриці "На одну зарплату".

теги: зарплата, гроші, рівняни// 11.12.2017
Нові випробування від МОН: студенти складатимуть ЗНО [ВІДЕО]

Нові випробування від МОН: студенти складатимуть ЗНО [ВІДЕО]  (переглядів: 476)

На Україну знову насуваються зміни. І звичайно Рівне - не оминають. Реформи. Тепер освітні. А «торкаються» вони студентів вищих навчальних закладів, яких Міністерство освіти і науки зобов'язало пройти випробування у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Подарунків не від Миколая, а від Міністерства слід очікувати студентам коледжів, технікумів та училищ. Вже наступного року вони складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

теги: студенти, освіта, ЗНО// 11.12.2017
По-чесному і не дуже: як у Рівному працюють таксисти [ВІДЕО]

По-чесному і не дуже: як у Рівному працюють таксисти [ВІДЕО]  (переглядів: 2514)

Суперміні, малий сімейний, великий сімейний - то вам не розміри жіночої спідниці. В Європі так класифікують автомобілі за розміром, а ще -за комфортом. Але то все не про нас. Про який комфорт говорити можна, коли заплатити податки державі нічим. А, може, просто не хочемо? Хто не платить, чому і чи можна зламати систему - дивіться у сюжеті.

теги: таксі, Рівне// 11.12.2017
Детальний новинний огляд від 09.12.2017 [ВІДЕО]

Детальний новинний огляд від 09.12.2017 [ВІДЕО]  (переглядів: 243)

Скриня завжди займала почесне місце в оселі україня. То був показник добробуту. Бо як житимеш, залежало від того, що здобудеш, заощадиш, а відтак - і в скриню покладеш. І хоч зараз вони у більшості відійшли в минуле, все наше життя схоже на скриню і різні бувають- маленькі, великі. Зберігають у них також всячину - в когось це скринька з коштовностями. В інших вона грішми доверху забита. Хтось більше дбає про духовне наповнення, в когось вона геть порожня, а дехто непотріб збирає у неї. А нащо - і сам не знає. Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше, і по-іншому.

// 05.12.2017
Рівне під водою: чиновники не думають про вирішення проблеми [ВІДЕО]

Рівне під водою: чиновники не думають про вирішення проблеми [ВІДЕО]  (переглядів: 820 / коментарів: 1)

У Рівному є проблема, яка час від часу створює некомфортні умови для пересування вулицями міста. Проблема виникає після рясної зливи, коли Рівне поглинає вода. Зі слів чиновників, вирішити її неможливо. Проте місцеві науковці знайшли спосіб як покласти край проблемі. Детальніше у сюжеті.

// 04.12.2017
Детальний новинний огляд від 02.12.2017 [ВІДЕО]

Детальний новинний огляд від 02.12.2017 [ВІДЕО]  (переглядів: 364)

Рівне під водою: що науковцям - добре, то комунальникам - маячня? Дивний тендер, або як держструктури хочуть надурити підприємців. Пальцем в небо чи по рекомендації, або як рівняни обирають сімейного лікаря. Чи бачили, чи чули: його не знають, але він є. Чим займається в міськраді депутат. якого не впізнають рівняни.

// 04.12.2017
Дивні тендери ЦНАПу: чому активісти говорять про зловживання [ВІДЕО]

Дивні тендери ЦНАПу: чому активісти говорять про зловживання [ВІДЕО]  (переглядів: 920)

Щоб прозоро, якісно та ще й дешево. Щодо останнього, то кажуть - безкоштовний сир буває тільки в мишоловці, а дешевий призводить до бунту в шлунку. В наступному сюжеті є і бунт, і мишоловка, і сир - на будь-який смак і гаманець. Та от не до шмиги він тим, хто мишоловки розставляє.

// 04.12.2017
"Пообіцяв і зник": рівняни про депутата свого округу [ВІДЕО]

"Пообіцяв і зник": рівняни про депутата свого округу [ВІДЕО]  (переглядів: 982)

Кажуть, краще, хай вже погано говорять, ніж зовсім ніяк. Хто він - той рівненський депутат-невидимка і як на думку про себе відреагував дивіться у рубриці Інеси Пославської "Чи бачили чи чули?"

теги: депутат, Рівне, округ// 04.12.2017
Перегони за медичними угодами. Як і коли укладати декларацію з сімейним лікарем? [ВІДЕО]

Перегони за медичними угодами. Як і коли укладати декларацію з сімейним лікарем? [ВІДЕО]  (переглядів: 1386)

Для пацієнтів - якісне обслуговування, а для медиків - солідна зарплата. Це все подарує медична реформа. Принаймні так обіцяють у Міністерстві охорони здоров'я України. Після піврічного обговорення та численних правок народні обранці таки ухвалили закон.

теги: Україна, Рівне, лікарні, медична реформа// 27.11.2017
 І в смітниках, і в трубах: чи оплачують рівняни разом з рахунками і якість комунальних послуг? [ВІДЕО]

І в смітниках, і в трубах: чи оплачують рівняни разом з рахунками і якість комунальних послуг? [ВІДЕО]  (переглядів: 442)

"Ми миємося всього три рази в житті: під час народження, в переддень весілля і нас обмивають після смерті", - так описують гігієнічні процедури французи, які жили до 18 століття. Гаряча ж ванна - то взагалі марнотратство. Дрова були дорогі, тут он святій інквізиції на багаття для відьом не вистачало, що аж мусили таку затратну процедуру на четвертування і колечування. Король Фердинанд ІІ помер, бо його загризли воші.


сторiнки:   14  13  12  ...  3  2  1  старіша


*