rivne1.tv
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки: новіша  154  153  152  151  150  149  ...  3  2  1  старіша

// Чоловічі розваги  23.03.2017
Секрети коропових снастей. Ледкор. Частина 2 [ВІДЕО]

Секрети коропових снастей. Ледкор. Частина 2 [ВІДЕО] (переглядів: 205)

Ви готуєтеся до риболовлі на коропа, і снасті з приманками - це головне, про що слід подбати заздалегідь. А наші експерти поділяться досвідом для того, щоб ви могли насолодитися риболовлею і з доблестю зловити свого трофейного коропа.

// Детальний новинний огляд  21.03.2017
Рекламне Рівне: хто зупинить засилля "візуального сміття"? [ВІДЕО]

Рекламне Рівне: хто зупинить засилля "візуального сміття"? [ВІДЕО]  (переглядів: 817)

Його описують по-різному - комусь воно з радянським післясмаком, іншим - затишне, зручне і настільки компактне, що за двадцять хвилин автомобілем об`їхати можна, а ще комусь - це занехаяний житловий фонд, де що не день - то комунальний колапс, такий, що аж труби прориває і сміттям закидає. А тут ще й до всього цього "чума" - рекламна. І нахабна. На сороку схожа - все, що блищить і все, що рябе до болю в очах - одягає. А про те, кого одягають в такі лахи страхітливі і хто цьому сприяє - знає Анастасія Бачук.

// Детальний новинний огляд  21.03.2017
Троуар на Чорновола або "важкі" обіцянки рівненських чиновників [ВІДЕО]

Троуар на Чорновола або "важкі" обіцянки рівненських чиновників [ВІДЕО]  (переглядів: 541)

Обіцянка-цяцянка, а дитині - втіха. Тільки от в ролі обіцяльників - як завжди - чиновники, і нас за дітей нетямущих мають. Ще б пак, бо вже так вгрілись в кріслах та на посадах, що либонь і крісла ті ввігнулись - чи то від способу життя сидячого і неповороткого, чи то під вагою обіцянок - гучних, та от не виконаних. Ще зрозуміти можна, коли дорогу заасфальтувати не вдалося, що не один мільйон коштуватиме - ну не знайшли в бюджеті, хоч ти плач. Але от коли вже навіть такий дріб`язок, як кілочки для паркування встановити - не можуть? То що ж виходить - ті, хто живе за наші з вами податки - пустобріхи, яким вірити - себе не поважати? Чи їх? І от свідком такої обіцянки, стала і наша Юлія Павленко.

// Детальний новинний огляд  20.03.2017
Детальний новинний огляд від 18.03.2017 [ВІДЕО]

Детальний новинний огляд від 18.03.2017 [ВІДЕО]  (переглядів: 482)

Життя, то суцільна реклама. Не вірите? Ну от подумайте, йдете влаштовуватись на роботу - реклама - умінь-навичок-талантів. То вже потім розберуться, хто ви і чого варті. Або ж хвоста віялом розпушити перед вподобаним об`єктом, аби ваги власній персоні надати - то не тільки у тварин, у людей теж не гірше виходить. Чи, скажімо, на вибори збираєтеся - теж реклама. Хто ж про вас такого прекрасного і відданого ділам народним знатиме без добрячого піару? І знову ж таки - тільки через деякий час, коли затихнуть пристрасті - стає зрозуміло, що й до чого і хто . Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.

// День відкритих дверей  17.03.2017
День відкритих дверей: Львівський державний університет внутрішніх справ

День відкритих дверей: Львівський державний університет внутрішніх справ (переглядів: 180)// Чоловічі розваги  16.03.2017
Секрети коропових снастей! Частина 1 [ВІДЕО]

Секрети коропових снастей! Частина 1 [ВІДЕО]  (переглядів: 293)

Ви готуєтеся до риболовлі на коропа, і снасті з приманками - це головне, про що слід подбати заздалегідь. А Наші експерти поділяться досвідом для того, щоб ви могли насолодитися риболовлею і з доблестю зловити свого трофейного коропа.

// Детальний новинний огляд  13.03.2017
Чому під головою Рівненської облради знову захитався трон? [ВІДЕО]

Чому під головою Рівненської облради знову захитався трон? [ВІДЕО] (переглядів: 608)

Ви коли-небудь у пісочниці грались? Якщо грались, то й певно бились, за лопатку якусь чи відерце? Але ж виросли? А дехто - ні. І далі продовжує штурхатись, але тепер забавки - і ліпші, і дорожчі. Наприклад, за крісло голови облради. То вам не у піску колупатись. То що знов не так з невгамовною гідрою Рівненської обласної ради, розповість Ірина Ничипорук у своєму сюжеті.

// Детальний новинний огляд  13.03.2017
У Рівному хочуть відновити проект, який десять років припадав пилом [ВІДЕО]

У Рівному хочуть відновити проект, який десять років припадав пилом [ВІДЕО] (переглядів: 791)

Плани - наполеонівські. Бюджет - жебрацький. Самооцінка - мало не як у Цезаря. Бо як іще можна пояснити потуги місцевого чиновництва реалізувати те, на що грошей не має, і при цьому до хрусту кісток у груди бити себе - та то байка, малята, все буде! Та все б нічого, хай би й вовтузилися собі у вигрібній ямі своїх фантазій. А що людям робити, які від таких жонглювань потерпають?

// Debattle  13.03.2017
Смарт-шоу "Debattle"! Рокитне vs Рівне [ВІДЕО]

Смарт-шоу "Debattle"! Рокитне vs Рівне [ВІДЕО] (переглядів: 515)// Детальний новинний огляд  13.03.2017
Антисанітарія у рівненському медзакладі лякає рівнян [ВІДЕО]

Антисанітарія у рівненському медзакладі лякає рівнян [ВІДЕО] (переглядів: 864)

Нестерильні будні в рівненській лікарні, а ще як комунальники попрацювали, що аж асфальт зіпсували? Все, що часто своєю увагою оминають ЗМІ, але що турбує та обурює мешканців нашого міста - у рубриці "Новини рівнян".


сторiнки: новіша  154  153  152  151  150  149  ...  3  2  1  старіша


*