rivne1.tv
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   149  148  147  ...  3  2  1  старіша

// Детальний новинний огляд  27.02.2017
"Накурена" маршрутка та асфальтовий колодязь для відмивання грошей [ВІДЕО]

"Накурена" маршрутка та асфальтовий колодязь для відмивання грошей [ВІДЕО] (переглядів: 693)

"Накурена" маршрутка, асфальтовий колодязь для відмивання грошей і пенсіонер-інвалід, якому не дали хліб. Все, що часто оминають своєю увагою ЗМІ, але що хвилює і обурує мешканців нашого міста - у рубриці "Новини рівнян".

// Детальний новинний огляд  27.02.2017
Найбільш резонансні рівненські події останніх днів [ВІДЕО]

Найбільш резонансні рівненські події останніх днів [ВІДЕО] (переглядів: 394)

Людей евакуювали з залізничного вокзалу через підозрілий предмет, у Дубні студенток врятували від суіциду, а в книгарнях Рівного знайшли антиукраїнську літературу. Про найбільш резонансні події останніх днів - дивіться в огляді "Рівне за тиждень"

// Детальний новинний огляд  27.02.2017
Яким ноу-хау зловживають рівненські таксі? [ВІДЕО]

Яким ноу-хау зловживають рівненські таксі? [ВІДЕО] (переглядів: 830)

«Наші люди за хлібом на таксі не їздять». Зважаючи на мізерні статки українців, цей вислів з радянської кінострічки «Діамантова рука» актуальний і нині. Втім, схоже, у більшості рівненських служб таксі вважають, що рівняни замовляють їхні автівки лише до пиріжкової. Тому не передбачили у тарифі бодай невеликий багаж. Скажімо, дорожню сумку. Відтак, за неї вам доведеться сплачувати додатково.

// Детальний новинний огляд  27.02.2017
Детальний новинний огляд від 25.02.2017 [ВІДЕО]

Детальний новинний огляд від 25.02.2017 [ВІДЕО] (переглядів: 95)

За що заплатив - те й маєш. Де схибив і вирішив ввести в оману долю - за те заплатиш. А що, коли отримане не співпадає із оплаченим? Вам продають повітря, або ж деруть втридорогога, вигадуючи все нові й нові побори? А ті, хто неодноразово намагався ввести в оману, виходять сухими з води? Та головне, як захиститись тим, на яких повсяк час чигає армія облудників? Це програма Детальний новинний огляд. Поглягемо глибше і по-іншому.

// Debattle  27.02.2017
Смарт-шоу "Debattle"! Зарічне vs Дубровиця [ВІДЕО]

Смарт-шоу "Debattle"! Зарічне vs Дубровиця [ВІДЕО]  (переглядів: 210)// На часі  25.02.2017
На часі. Гість програми - Анатолій Сидорук, керівник РОО Руху "Справедливість"

На часі. Гість програми - Анатолій Сидорук, керівник РОО Руху "Справедливість"  (переглядів: 97)// Детальний новинний огляд  21.02.2017
Маршрутки без вікон та кондуктори-багатії [ВІДЕО]

Маршрутки без вікон та кондуктори-багатії [ВІДЕО] (переглядів: 1309)

Маршрутки без вікон, як рівнянин перекрив дорогу комунальникам і кондуктори-багатії, для яких копійки - вже не гроші. Те, що часто оминають своєю увагою ЗМІ, але що хвилює і обурює мешканців нашого міста - у рубриці "Новини рівнян".

// Детальний новинний огляд  21.02.2017
Оцінка для голови: на скільки напрацював очільник Рівненщини [ВІДЕО]

Оцінка для голови: на скільки напрацював очільник Рівненщини [ВІДЕО] (переглядів: 439)

Старі люди кажуть - ні за собою, ні перед собою. Ніби й працюєш-працюєш, години відсиджуєш, папірці перекладаєш, прес-конференції вряди-годи організовуєш, а результатів - ніц. Ну ніхто твоєї роботи не цінує! А недоброзичливці ще й рейтинги склададають, де ти не спереду, а ближче до заду. Хто ж задніх пасе знає Ірина Ничипорук.

// Детальний новинний огляд  21.02.2017
Найгучніші події останніх семи днів у Рівному [ВІДЕО]

Найгучніші події останніх семи днів у Рівному [ВІДЕО] (переглядів: 348)

Військовослужбовець у кафе підірвав гранату, а рівняни пікетували Рівненську ОДА. У Вараші двоє невідомих побили авто швидкої. У Рівному чоловік ледь не вбив дружину, а після цього напав патрульного. Найгучніші події останніх семи днів дивіться в нашому огляді "Рівне за тиждень".

// Детальний новинний огляд  21.02.2017
Столичні забаганки для старшокласників [ВІДЕО]

Столичні забаганки для старшокласників [ВІДЕО] (переглядів: 424)

Забагато знань, або ж як викинути зайве. Українські школярі наче "піддослідні кролики" столичних освітян - щороку їх спіткають нові реформи. Першими на собі відчули "нові покращення" учні початкової ланки. Їм відмінили оцінки, зазубрювання таблиці множення, та, навіть, замінили ручку на олівець. А тепер "дісталися" і до старшокласників: "гадають" чи впроваджувати дванадцятирічну освіту чи ні.

// Детальний новинний огляд  21.02.2017
За березень рівняни платитимуть житлово-комунальним підприємствам за новими тарифами [ВІДЕО]

За березень рівняни платитимуть житлово-комунальним підприємствам за новими тарифами [ВІДЕО] (переглядів: 1391)

Коли діагноз визначений і визначена навіть точна дата смерті - нате гроші на лікування. І що тепер з ними робити? Сподіватися на одужання чи замовити труну гарну і справити поминки? Кажуть, з собою в могилу все, що нажито - не забереш. Але якщо попереду реінкарнація - то чом би й ні? В новому житті стане у пригоді. Тим більше, коли майбутні мерці - житлово-комунальні господарства. Гроші на лікування - нові тарифи, які піднімуться у три рази.


сторiнки:   149  148  147  ...  3  2  1  старіша


*