rivne1.tv
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки: новіша  3256  3255  3254  ...  7  6  5  4  3  2  1  старіша

// У Рівному  07.04.2008
Рівненські журналісти перемогли військових розвідників

Рівненські журналісти перемогли військових розвідників (переглядів: 2298)

Журналісти воювали проти військових. Щоправда лише на пейнтбольному майданчику. Так учасники бойових дій відсвяткували шістдесят п"яту річницю окремого розвідувального батальйону. У військових змаганнях взяло участь п"ять команд. Перемогу ж здобула збірна команда журналістів телеканалу "Рівне1" та Радіо "Трек".

// У Рівному  04.04.2008
У Рівному вибирали танцюристів для телевійзійного шоу

У Рівному вибирали танцюристів для телевійзійного шоу (переглядів: 2379)

Найкращих танцюристів вибирали у Рівному. Вони стануть учасниками нового телевізійного проекту на одному з центральних каналів. Хореографічну майсерність молоь демонструвала не лише аби потрапити на телеекран. А й заради заробітку. Переможець танцювального шоу отримає чверть мільйона гривень.

// У Рівному  04.04.2008
На Лебединці у Рівному з"являться нові лебеді лише після того, як там стане безпечно для птахів

На Лебединці у Рівному з"являться нові лебеді лише після того, як там стане безпечно для птахів (переглядів: 2623)

На рівненській лебединці білі лебеді з'являться лише тоді, коли міська влада гарантуватиме їх безпеку. На цьому сьогодні зійшлися представники Тресту зеленого господарства, учні другої школи та керівництво Рівненського зоопарку. Саме останнє зініціювало зустріч усіх зацікавлених сторін.

// У Рівному  04.04.2008
До Рівного привезли Великодні писанки

До Рівного привезли Великодні писанки (переглядів: 3237)

До Великодня - менше місяця - час робити писанки. Перший у цьому сезоні майстер-клас провела сьогодні київська майстриня Олеся Токарська. Тонкощами розпису великодніх яєць вона ділилися в краєзнавчому музеї. Рівнятися було на що - художниця презентувала вже готову експозицію власних писанок.

// У Рівному  04.04.2008
У Рівному побільшало лікарів сімейної медицини

У Рівному побільшало лікарів сімейної медицини (переглядів: 2304)

Здоров'я рівнян в руках сімейних лікарів. У цьому переконані в третій міській поліклініці. Фахівців родинної медицини там тепер удвічі більше. Лікарі налаштовані оптимістично - кажуть здорових родин у Рівному побільшає.

// У Рівному  03.04.2008
Студенти РДГУ не хочуть переукладати угоду з навчальним закладом

Студенти РДГУ не хочуть переукладати угоду з навчальним закладом (переглядів: 4921)

Хочеш отримати диплом - доплати. Ректор та студенти Рівненського гуманітарного університету не можуть дійти згоди. Молодь відмовляється платити понад 8 тисяч гривень в рік за навчання. Бо в договорі, який уклали чотири роки тому, - стоїть учетверо менша сума. Тиждень студенти не могли достукатися до ректора. Сьогодні нарешті пощастило. Без сварок не обійшлося.

// У Рівному  03.04.2008
У Рівному розмовляють квіти

У Рівному розмовляють квіти (переглядів: 20127 / коментарів: 3)

[+відео]
У Рівному квіти почали розмовляти - цьому їх вчить звичайний студент. Він робить написи на пелюстках з допомогою спеціального принтера. Переконує, рослинам це анітрохи не шкодить. Натомість людям приносить радість.

// У Рівному  03.04.2008
Рівне співпрацює з Фондом місцевого самоврядування

Рівне співпрацює з Фондом місцевого самоврядування (переглядів: 2664)

Президент України дбає про Рівне. Спеціальний фонд, який працює під його патронатом ось уже кілька років дає гроші місцевій громаді. За них у Рівному залатали кілька дірок в комунальній галузі та відкрили відділення в одному з пологових будинків. Річку Устя цьогоріч чиститимуть також коштом президентського фонду. Утім місцевим чиновникам і цього мало - вони проситимуть ще.

// У Рівному  02.04.2008
Чи змінювати назву Проспекту Миру у Рівному, вирішуватимуть рівняни

Чи змінювати назву Проспекту Миру у Рівному, вирішуватимуть рівняни (переглядів: 3037)

Майбутнє проспекту Віктора Чайки тепер в руках самих рівнян. Депутати Рівнеради хочуть провести соціологічне опитування, яке і дасть відповідь - перейменовувати вулицю чи ні. До такого рішення обранців спонукали акції протесту мешканців проспекту Миру та дискусії, які точаться у Рівному. Вони навіть підрахували, скільки коштуватиме міському бюджету таке дослідження.

// У Рівному  02.04.2008
Місто Кузнецовськ хочуть перейменувати на Вараш

Місто Кузнецовськ хочуть перейменувати на Вараш (переглядів: 15650 / коментарів: 35)

Перейменування - топ-тема для жителів Кузнецовська. Місто рівненських атомників також хочуть переназвати. Замість імені радянського розвідника краєзнавці пропонують історичну назву Вараш. Саме так називалося село, на місці якого 35 років тому почали будувати сучасний Кузнецовськ.


сторiнки: новіша  3256  3255  3254  ...  7  6  5  4  3  2  1  старіша


*