Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Проекти /
«
Різдво мого дитинства
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів


// 11.01.2018
Різдво мого дитинства: Галина ДЯЧЕНКО [ВІДЕО]

Різдво мого дитинства: Галина ДЯЧЕНКО [ВІДЕО]  (переглядів: 156)

Різдвяні свята - чарівний та магічний час. Час, коли здійснюються усі найпотаємніші бажання та мрії. Час спогадів про дитинство - прекрасну та безтурботну пору життя. Як зустрічали Різдво у різні часи - дивіться у циклі історій "Різдво мого дитинства". Історія від Галини ДЯЧЕНКО.

// 06.01.2018
Різдво мого дитинства: Михайло ГАВРЮК [ВІДЕО]

Різдво мого дитинства: Михайло ГАВРЮК [ВІДЕО]  (переглядів: 187)

Різдвяні свята - чарівний та магічний час. Час, коли здійснюються усі найпотаємніші бажання та мрії. Час спогадів про дитинство - прекрасну та безтурботну пору життя. Як зустрічали Різдво у різні часи - дивіться у циклі історій "Різдво мого дитинства". Історія від Михайла ГАВРЮКА.

// 06.01.2018
Різдво мого дитинства: Лідія ПАВЕЛКО [ВІДЕО]

Різдво мого дитинства: Лідія ПАВЕЛКО [ВІДЕО]  (переглядів: 171)

Різдвяні свята - чарівний та магічний час. Час, коли здійснюються усі найпотаємніші бажання та мрії. Час спогадів про дитинство - прекрасну та безтурботну пору життя. Як зустрічали Різдво у різні часи - дивіться у циклі історій "Різдво мого дитинства". Історія від Лідії ПАВЕЛКО.

// 06.01.2018
Різдво мого дитинства: Микола КРУК [ВІДЕО]

Різдво мого дитинства: Микола КРУК [ВІДЕО]  (переглядів: 139)

Різдвяні свята - чарівний та магічний час. Час, коли здійснюються усі найпотаємніші бажання та мрії. Час спогадів про дитинство - прекрасну та безтурботну пору життя. Як зустрічали Різдво у різні часи - дивіться у циклі історій "Різдво мого дитинства". Історія від Миколи КРУКА.

// 06.01.2018
Різдво мого дитинства: Надія ФИЛИПЮК [ВІДЕО]

Різдво мого дитинства: Надія ФИЛИПЮК [ВІДЕО]  (переглядів: 243)

Різдвяні свята - чарівний та магічний час. Час, коли здійснюються усі найпотаємніші бажання та мрії. Час спогадів про дитинство - прекрасну та безтурботну пору життя. Як зустрічали Різдво у різні часи - дивіться у циклі історій "Різдво мого дитинства". Історія від Надії ФИЛИПЮК.

// 06.01.2018
Різдво мого дитинства: Василь АРХІТЮК [ВІДЕО]

Різдво мого дитинства: Василь АРХІТЮК [ВІДЕО]  (переглядів: 217)

Різдвяні свята - чарівний та магічний час. Час, коли здійснюються усі найпотаємніші бажання та мрії. Час спогадів про дитинство - прекрасну та безтурботну пору життя. Як зустрічали Різдво у різні часи - дивіться у циклі історій "Різдво мого дитинства". Історія від Василя АРХІТЮКА.

// 06.01.2018
Різдво мого дитинства: Ганна ЯНЧУК [ВІДЕО]

Різдво мого дитинства: Ганна ЯНЧУК [ВІДЕО]  (переглядів: 132)

Різдвяні свята - чарівний та магічний час. Час, коли здійснюються усі найпотаємніші бажання та мрії. Час спогадів про дитинство - прекрасну та безтурботну пору життя. Як зустрічали Різдво у різні часи - дивіться у циклі історій "Різдво мого дитинства". Історія від Ганни ЯНЧУК.

// 06.01.2018
Різдво мого дитинства: Володимир МАЗУРЕЦЬ [ВІДЕО]

Різдво мого дитинства: Володимир МАЗУРЕЦЬ [ВІДЕО]  (переглядів: 153)

Різдвяні свята - чарівний та магічний час. Час, коли здійснюються усі найпотаємніші бажання та мрії. Час спогадів про дитинство - прекрасну та безтурботну пору життя. Як зустрічали Різдво у різні часи - дивіться у циклі історій "Різдво мого дитинства". Історія від Володимира МАЗУРЦЯ.

// 06.01.2018
Різдво мого дитинства: Марія КОТОВЕЦЬ [ВІДЕО]

Різдво мого дитинства: Марія КОТОВЕЦЬ [ВІДЕО]  (переглядів: 210)

Різдвяні свята - чарівний та магічний час. Час, коли здійснюються усі найпотаємніші бажання та мрії. Час спогадів про дитинство - прекрасну та безтурботну пору життя. Як зустрічали Різдво у різні часи - дивіться у циклі історій "Різдво мого дитинства". Історія від Марії КОТОВЕЦЬ.

// 05.01.2018
Різдво мого дитинства: Анастасія КУЛАГІНА [ВІДЕО]

Різдво мого дитинства: Анастасія КУЛАГІНА [ВІДЕО]  (переглядів: 124)

Різдвяні свята - чарівний та магічний час. Час, коли здійснюються усі найпотаємніші бажання та мрії. Час спогадів про дитинство - прекрасну та безтурботну пору життя. Як зустрічали Різдво у різні часи - дивіться у циклі історій "Різдво мого дитинства". Історія від Анастасії КУЛАГІНОЇ.
*