Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Патруль /
// 25.11.2011

теги: лікар, арешт, скарга

Захист Ганни Чайки оскаржив її арешт

Захист Ганни Чайки оскаржив її арешт Адвокат Ганни Чайки оскаржив рішення Рівненського міського суду про її арешт. Нагадаємо, головному лікарю пологового будинку інкримінують отримання хабара в розмірі півтори тисячі євро.

Вчора міський суд вирішив, що на час досудового слідства підозрювана має утримуватись у СІЗО. А вже сьогодні на це рішення адвокат Ганни Чайки Олександр Журавльов подав апеляцію.

переглядів: 8582 / коментарів: 36

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі
сторiнки: попередня  1  2

avatar
29.11.11 15:36 Александр Радионович Бородач пише:
Всіх без виключення "лікарів" треба посадити!
Вони не лічать, а калічать!!!

avatar
29.11.11 18:54 Тата пише:
Люся пише:
Я з великою повагою ставлюся до невідомої акушерки _____________________________________________________ Люся, Ви такі наївні? Чи прикадаєтесь.Про яку повагу можна говорити до таких "справедливих" людей. Все не так просто на цьому світі.

avatar
29.11.11 22:24 прохожий пише:
Да там семейный подряд! Ее муж не лучше: ему нужно тоже заплатить немалую для простого медика сумму - от 3 до 5 тысяч грн, чтоб работать в поликлинике № 3. И гребет не смотря ни на что!!!

avatar
30.11.11 08:55 ролен пише:
серед лікарів максимум 20%порядні люди та професіонали,які якщо й беруть то подяку і нічого не вимагають!!!!!!інші - це бидлота яка заробляє гроші часто за рахунок нашого здоровя а таких СУК як ЧАЙКА!!!!!!!!!! - треба на котячий корм переробляти!!!!!!!!

avatar
30.11.11 10:32 махно пише:
показово розтрiляти на майданi

avatar
30.11.11 21:50 Аніта пише:
Я також вважаю,що Чайку треба було взяти раніше,це бидло скільки покалічило жінок і дітей,пологи приймати не вміє,бо у неї дві лівих руки.....

avatar
01.12.11 00:03 12345 пише:
Звичайно грішно рахувати чужі гроші. Хабарників армія. Але чогось не арештовують всіх. А чому ? Може того що Ганна Чайка стойть на боці партії ВО "Свобода" ? Ну це так - лірика. Ви ж забули, почалась передвиборча гонка. Далі - є народна мудрість "Даром лікуватись, лікуватись даром". Держава лише імітує забезпечення безкоштовної медицини, видаючи накази та циркуляри. Особливо мені подобаються медичні стандарти.Щоб ви так лікувалися. Особисто мені так не подобається, бо повністю втрачається необхідність думати, та враховувати виключення з правил -якими наше життя просто переповнене. А ще мені подобається вислів - що всіх лікарів треба перевішати ( Ха Ха ), то може ви до гадалок ходите ? І що вам держава гарантує в цьому випадку ? Може ви маєте право якусь скаргу написати ? Та і взагалі тисячі наших громадян, як вампи отримують задоволення від написання скарг та кляуз. Висновок - неподобаються лікарі - не звертайтеся до них, маєте повне 100% право. Вони теж мають конституцією гарантоване право на достойне життя, але ж про цю достойність ніхто не дбає, ані держава ані керівництво. Громадяни, звертаючись по безкоштовну медицину - ви отримаєте не більше ніж принизливий мінімум, якого для виживання замало,вам дадуть те що держава гарантує, але ніколи не скаже наскільки воно шкідливе, тим більше що ваші голови давно вже промиті телебаченням та СМІ, ви не маєте можливості знати правду. До речі, вам не доводилось ховати рідну людину ? І що все це проходило безкоштовно? Якщо скажете що безкоштовно , ви брехун. Хіба ви алігарх чи чиновник. КОроче вам вибирати, чи безкоштовна медицина 3-сорту, або ваше здоровя. Якісне лікуання, наукове, розраховане на власних знаннях лікарів, вам в примусовому порядку не отримати. Закону такого не має. Тількі те , що дібіли в Київі понаписали та напридумали. Хочу щоб ви зрозуміли - профессія сікаря - це інвестиція, за яку мають поступити адекватні гроші. Ви знаєте що таке навар, з нього ще повинні бути сплачені офіційні та неофіційні податки. А якщо лікар не отримуеє адекват - він не може платити податки, і відповідно його позбавляють кормушки.Не можеш - знайдуться інші. А ви знаєте скількі треба заплатити , щоб влаштуватися на роботу в німеччині, чи в Лівії, чи Монголії, чи Чехії ? А гривніями берете ?

avatar
01.12.11 12:38 rivne пише:
Пропоную кожному ,хто надсилає свої коменти одразу писати ким працюєте, абот на кого вчитеся. І тоді народ вам одразу покаже своє ставлення до вашої профессії, а ми розберемося - хто більше бере хабарів.

avatar
01.12.11 13:42 Оля пише:
читаю коменти і не витримала - вирішила написати... народжувала у ПБ 2 у
2010 році. до цього дуже довго лежала на збереженні.. ні один (!!!!) лікар,
медесетсра і т.д. навіть не заїкнулись про "подяки".. крім стандартного
набору ( мило, рушники, ну хто народжувавв - знає) більше ніяких поборів...
і "неуважні медсестри" в палату забігали по 20 разів на день і лікарі.. не
знаю звідки розмови про неуважність лікарів... а про чайку наслухалась більш
ніж досить і від жінок і від персоналу... так що все заслужено, але з
другого боку неприємно, що нас вважають такими дурнями і трублять про арешт,
адже брала вона багато років і суми більші, підставу видно неозброєним оком,
так що хвалитися міліції немає чим абсолютно

avatar
01.12.11 19:44 мама пише:
якщо брати, то потрібно було з головного - яника. але слабо нашим спецслужбам на чолі з такими ж хабарниками-корупціонерами "вождя" посадити. беруть і саджають тих, кого легше підставити
чайці звісно честі не роблять її вчинки. однак дивно, що не беруть головного лікаря обласної лікарні, де за працевлаштування ще кілька років тому треба було заплатити 7-8тисяч доларів лише за місце медсестри.
гидко за те, в якій державі живемо і що дозволяємо себе принижувати
п.с. народжувала у ПБ№2. крім страховок нічого не платила. умовами і ставленням персоналу задоволена. на пологах була саме ганна володимирівна, хоча її не просила приїхати. і величезне їй спасибі за приїзд - вона професіонал і просто хороша людина.

avatar
02.12.11 19:38 Доктор пише:
Дикарська країна! Вона що рецидивіст, терорист??? Посадіть її під домашній
арешт і судіть за законом. але ж мета зовсім інакша-з людьми в яких звязані
руки, які морально згноблені набагато простіше домовитись і грошиків побільше
зняти. Родина буде готова відкупити її за набагато більшу суму коли її будуть
маринувати в тюрмі.

avatar
05.12.11 14:03 Лу пише:
Я вважаю, що ця акушерка була підіслана, і я впевнений що люди які "попросили" її влаштуватись на роботу теж дали їй гроші щоб вона це зробила. бо за просто так зараз немає нічого! чи ви думаєте шо вона страшний борець за справедливість, що ви так її вихваляєте і висловлюєте повагу?? та їй по**ати хто буде головним лікарем! Швидше всього їй заплатили і сказали щоб вона дала взятку Ганні! Хтось просто претендує на пост головного лікаря тому і зробили такий хід. а ви - мої хороші, ви тварини які тупо загризають свою знерухомлену жертву! Ви хоть маєте поняття скільки обов"язків в головного лікаря? скільки документації? всьому персоналу лікарні, кожному лікарю шось від неї треба! Головний лікар має дбати про благополуччя лікарні! про те щоб вона була забезпечена матеріалами і всім необхідним обладнанням! все на її плечах! Любий, повторюю, ЛЮБИЙ головний лікар з часом взагалі перестає відвідувати пацієнтів! так шо вона молодець що особисто присутня на пологах! цим займається персонал і зав. віділеннями! це все підстроєно! та якби за всіх хабарників так бралися як за неї то взагалі би нікого не було! ні лікарів, ні суддів, ні мерів, нікого! чого ж не сажають кожного міліціонера якому ж ви самі кажете: " а може якось по інакшому? ну там шевченка, лесю українку, 2, 3"? аа? шановні "чесні громадяни", та пустити вас до влади, чи на той самий пост головного лікаря та ви би крали ще більше! це ви зараз такі святі, чесні і за справедливість! а люди які взагалі не мають ніякого відношення до медецини, краще тримайте свої думки при собі. медицина пов"язана з життям людей, у даному випадку, одразу з двома а то і трьома кому пощастить! це вам не сайти малювати чи рахувати цифри! не подобається народжувати в пологовому будинку? удачі, роди в копиці сіна 3 дня, а ще можеш у ванну залізти, кажуть у воді ти зливаєшся з матінкою природою! Нехай навіть якшо і взяла вона ті гроші.. та всі беруть, просто хтось з "людей повище" хоче засунути на це місце "свою людину" от і все.

avatar
05.12.11 14:53 Анонім пише:
Причину потрібно усувати, а не з наслідками боротися. Не хочу захищати Чайку, бо не
знайома з нею особисто і не знаю, як лікаря, але вона і сотні тисяч інших головних
лікарів приречені на таку долю. Не переходячи на особистості, про яку кваліфікацію
лікаря можна говорити, коли замість того, щоб думати про підвищення свого
професійного рівня чи своїх підлеглих, вона змушена думати про ремонт приміщення,
заміну вікон, придбання фарби і т.д. Бо гроші держава дала лише на з.п. і мінімальну
комуналку. Головні лікарі просто в умовах завгоспів, де розмови про професійнійсть
просто недоречні. Як на мене, вона просто жертва системи, і на її місці може
опинитися будь-який інших головний лікар чи навіть начальник відділення. А показові
виступи з посадкої її в СІЗО - це хіба для міліцейського звіту про посилення
боротьби з корупцією. Корупцію не в лікарів треба шукати, бо щоб не казали, ми все
рівно змушені до них звертатися, альтернативи просто немає. Корупцію варто почати з
міністерства, куди ніхто з порожніми руками не їде, чи з профільного віце-премєра,
який вирішив, що у самотньої мами можна забрати 130 грн. допомоги, якщо у неї є
пральна машинка. В той час, коли у державних чиновників находять мільйони доларів в
кабінетах, і ще ніхто з їхнього вищого керівництва не сказав, що це аморально для
країни, де люди бідують. І так, мабуть, в кожному київському дорогому кабінеті. А в
низу змушені діяти відповідно: платити відкати і брати хабарі, а інакше в системі не
виживеш. Приклад Чайки - це просто підстава, а тримати її в СІЗО - це смішно.
Депутатський мажор, який збив 5 людей, не сидів у СІЗО до суду. Не країна, а
суцільний маразм. Це страшно!!!

avatar
09.12.11 11:36 Жанна пише:
Для 12345 Хочеш щоб тобі платили то відкрий свою приватну
клініку а не поробили в державних установах беспредел ці
лікарі вже остервіли зовсім. А в Німеччині була там навіть і
не мають поняття про хабар.Там така медицина...ЩО ПРОСТО СЛІ
В НЕ ХВАТАЕ в Украіні ще камяний вік.

avatar
17.01.12 19:29 Ірина Шевчук пише:
Кожній адекватній і розумній людині зрозуміло, що Ганну Володомирівну підставили! Я знаю Ганну Володимирівну як розумну добру строгу вольову сильну і цілеспрамовану людиную, з якої потрібно брати приклад, крім того вона є справді дуже хороший лікар і керівник. На жаль, багато хто не любить кращих за себе тому , щоб не прикладати зусиль і не пацювати над собою людей обговорюють, топлять і підставляють...
Теж мені знайшли злісного корупціонера... Знаємо всі ми , де справді крутяться гроші і кого треба брати, але владу, яка кормить ніхто чіпати не буде. Які жахливі часи настають в Україні.
Дайте медикам нормальні зарплати хоча б від 100 000 грн/рік( я не кажу вже в долларах , як заробляють в цивілізованих країнах) і всі ми будемо не йти на роботу, а бігти , і на вдячних пацієнтів очікувати не будем. Кожен буде займатись своєю роботою, не думаючи чим кормити сім»ю ввечері.
Ганна Володимирівна, тримайтесь будь ласка! Ви лідер, крім того ви сильна і вольова жінка. Я щиро вірю, що цей весь жах скоро закінчиться і ви знову будете працювати , даруючи свій позитив та бойовий настрій колерам і оточуючим !!!

avatar
17.01.12 20:07 Анонім пише:
Таким медикам зарплату не плати---і ніхто не звільниться навіть!

сторiнки: попередня  1  2


Інші публікації у розділі:

// 24.09.2018
<a href='/Info/?id=94783' >У Корці зупинили нетверезого водія маршрутки [ФОТО]</a>

У Корці зупинили нетверезого водія маршрутки [ФОТО] (переглядів: 637)

У понад дванадцять разів більше норми — такі результати освідування на стан алкогольного сп’яніння 39-річного водія маршрутного транспортного засобу сполученням «с. Жадківка - газова дільниця м. Корець».
// 24.09.2018
<a href='/Info/?id=94779' >На Рівненщині вилучили з незаконного обігу понад тисячу одиниць зброї та боєприпасів [ФОТО]</a>

На Рівненщині вилучили з незаконного обігу понад тисячу одиниць зброї та боєприпасів [ФОТО] (переглядів: 270)

На території області поліцейські продовжують проводити оперативні та профілактичні заходи щодо виявлення у громадян зброї та бойових припасів, які зберігаються з порушенням законодавства та без відповідних дозволів.
// 23.09.2018
<a href='/Info/?id=94760' >На Рівненщині в трьох ДТП постраждало семеро осіб</a>

На Рівненщині в трьох ДТП постраждало семеро осіб (переглядів: 1007)

Учора, 22 вересня, на дорогах області сталося три дорожньо-транспортні пригоди з потерпілими: у Сарненському, Гощанському та Рівненському районах.
// 23.09.2018
<a href='/Info/?id=94759' >У Володимирці чоловік вирішив постріляти </a>

У Володимирці чоловік вирішив постріляти (переглядів: 536)

До поліції сьогодні, 23 вересня, близько 04:30 повідомив 31-річний житель Володимирця, що малознайомий біля кафе здійснює постріли.