Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /


// 09.12.2014

Хто буде керівником Рівненського діагностичного центру?

Сьогодні, 9 грудня, відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров‘я, материнства та дитинства під час якої депутати визначались із кандидатурами на призначення керівниками обласних комунальних закладів сфери «Охорона здоров‘я».

Найбільша дискусія розгорілась навколо призначення керівника Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру. На цю посаду претендує чотири кандидатури: Володимир Кисіль, якого рекомендує трудовий колектив закладу, Володимир Лепеха – рекомендує громадська організація «Українське ядерне товариство», Володимир Якимець - рекомендує управління охорони здоров‘я облдержадміністрації та Ігор Корчак – рекомендує Координаційна громадська рада в області.

- Мене не цікавить прізвище майбутнього керівника закладу. Мене хвилює його бачення розвитку та що він планує зробити, перебуваючи на посаді, яка в нього програма розвитку? Ми фінансуємо діагностичний центр з обласного бюджету, але коли громадянин приходить в заклад, ніби потрапляє в супермаркет – всі послуги платні. То що робити з цим глобально, яким ми хочемо бачити заклад в перспективі - ось ключове питання, - задав тон обговорення голова обласної ради Михайло Кириллов. Щоб прийняти правильне рішення, депутати заслухали програми розвитку закладу, які представили претенденти на посаду керівника.

Але жодна з них, на думку членів постійної комісії, не є достатньо переконливою. Як відмітив голова постійної комісії Василь Веляник, зараз в діагностичному центрі дублюється багато медичних послуг, які надають інші спеціалізовані медичні установи. Заклад не став потужним центром діагностики, як того хотіли при його створенні. Відтак стратегічний план його розвитку залежить від стратегії розвитку медицини в країні, яку має найближчим часом презентувати суспільству новопризначений Міністр охорони здоров‘я України. Саме цю стратегію і повинен реалізовувати новопризначений керівник закладу.

Тож профільна постійна комісія рекомендує відтермінувати призначення головного лікаря та не виносити зазначене питання на розгляд сесії облради. А ось підтримку профільної постійної комісії отримали наступні кандидатури:

- Івана Зими на посаду головного лікаря Рівненської обласної клінічної лікарні;

- Оксани Петрук на посаду головного лікаря Рівненського обласного центру психічного здоров‘я населення;

- Павла Маєвського на посаду головного лікаря ТМО «Психіатрія. Наркологія»;

- Віталія Бойка на посаду головного лікаря Рівненської обласної дитячої лікарні.

Кандидатура ж Миколи Надєйка, разом з іншими претендентами на посади, буде розглядатися обласними обранцями на засіданнях інших постійних комісій та на сесії, хоча за словами начальника управління охорони здоров'я Рівненської ОДА Юрія Осіпчука, йому варто було б залишитися на посаді головного лікаря міської дитячої лікарні, оскільки цей заклад також потребує висококласного спеціаліста на керівній посаді.

Про це повідомили у прес-службі Рівненської ОДА

переглядів: 1442

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Додати коментар
avatar Ваше ім'я

Email (при потребі, не публікується)

Tекст коментаря

CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр з картинки

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті


Інші публікації у розділі:

// 25.05.2018
<a href='/Info/?id=91073' >Сльози щастя та радості: у Рівному пролунав останній дзвоник [ВІДЕО]</a>

Сльози щастя та радості: у Рівному пролунав останній дзвоник [ВІДЕО] (переглядів: 266)

У них попереду - вступні іспити, випускний та ціле життя, а позаду - шкільні роки. Сьогодні вони востаннє назвуться школярами, а вже незабаром вони матимуть поважне звання "випускники". Адже сьогодні, 25 травня, для рівненських одинадцятикласників пролунав останній дзвоник.
// 25.05.2018
<a href='/Info/?id=91069' >Як в Рівному укласти договір із лікарем: експеримент журналістів [ВІДЕО]</a>

Як в Рівному укласти договір із лікарем: експеримент журналістів [ВІДЕО] (переглядів: 512)

В Україні триває кампанія щодо підписання декларацій з медиками. Кожна людина самостійно обирає собі педіатра, терапевта чи сімейного лікаря. Така послуга доступна у сорока чотирьох медзакладах Рівненщини. Загалом в області уже підписано майже сто шістдесят тисяч декларацій.
// 25.05.2018
<a href='/Info/?id=91067' >Замість рецепту - СМС-ка. Чи готові рівняни до нової системи видачі рецептів? [ВІДЕО]</a>

Замість рецепту - СМС-ка. Чи готові рівняни до нової системи видачі рецептів? [ВІДЕО] (переглядів: 225)

Замість паперових бланків - електронна система. Міністерство охорони здоров'я затвердило нову форму виписування рецептів на ліки. Для того, аби отримати потрібні медичні препарати - пацієнт має сказати фармацевту спеціальний код. Відтак, перейматися за те, аби часом не загубити папірець з приписами лікаря не потрібно.
// 25.05.2018
<a href='/Info/?id=91065' >Безпечні "зебри": коли у Рівному з'явиться дорожня розмітка? [ВІДЕО]</a>

Безпечні "зебри": коли у Рівному з'явиться дорожня розмітка? [ВІДЕО] (переглядів: 202)

"Зебри" зникли. Пішохідних переходів у місті як і не було. А все тому що більшість білих ліній просто стрелись після зими. На носі уже літо, а розмітку тільки починають наносити.