Завершився Чемпіонат м. Рівного з волейболу серед жіночих команд в залік Спартакіади міста 2015 року серед колективів фізичного виховання. В змаганнях взяли участь 13 команд (це понад 150 учасників). Змагання відбувалися протягом 11 днів: це попередні ігри в підгрупах та фінальні змагання.

Всі ігри проходили за коловою системою.

В підсумку Чемпіоном міста Рівного 2015 року з волейболу серед жіночих команд вперше стала команда Національного університету водного господарства та природокористування, яка у фінальних змаганнях впевнено здобула перемогу з рахунком 2:0 (по партіям) у команд МЕГУ, РДГУ, Рівне нського економіко-технологічного коледжу та Рівне нського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу.

Друге місце посіла команда Рівне нського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу, третє місце за командою Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С.Дем’янчука (на фото – переможець змагань команда НУВГП).

Про це повідомили у відділі інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівне нської міської ради