Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /


// 24.12.2015

На що спрямують бюджет Рівненської області у 2016 році?

На що спрямують бюджет Рівненської області у 2016 році? «Бюджетна» комісія облради погодила проект обласного кошторису на 2016 рік. Але погоджена депутатами редакція бюджету на 2016 рік не є остаточною та з часом буде змінена.

Поданий на розгляд облради проект обласного бюджету на 2016 рік сформований на підставі діючих Бюджетного та Податкового кодексів України, та не враховує норм законопроекту «Про державний бюджет на 2016 рік», який нині перебуває на розгляді у Верховній Раді України.

Тож остаточний бюджет області буде сформовано лише після затвердження Державного бюджету України на 2016 рік.

Однак, аби повністю забезпечити життєдіяльність господарського комплексу області, «бюджетна» комісія обласної ради рекомендує на сесії 25 грудня розглянути та затвердити поданий проект обласного кошторису. Як і раніше, одним із основних пріоритетів формування видаткової частини обласного бюджету залишається збереження його соціальної спрямованості.

Зокрема, на проведення заходів та утримання закладів освіти передбачено спрямувати 434 мільйони 448 тисяч 600 гривень.

На функціонування обласних установ і проведення заходів з охорони здоров'я на 2016 рік визначені видатки у сумі 507 мільйонів 584 тисячі 100 гривень. Із цих коштів 53,6 відсотка складуть видатки на оплату праці працівникам медичних закладів. Видатки на придбання медикаментів і перев’язувальних матеріалів в лікувальних закладах передбачаються в сумі 10 мільйонів 12 тисяч 500 гривень. Також будуть спрямовані кошти на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу у сумі 29 мільйонів 597 тисяч 100 гривень, на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет - у сумі 20 мільйонів 932 тисячі 600 гривень.

Обсяг видатків на соціальний захист та соціальне забезпечення передбачається в сумі 77 мільйонів 604 тисячі гривень. Із цієї суми видатки на утримання будинків-інтернатів (пансіонатів) для престарілих і інвалідів, будинків-інтернатів для малолітніх інвалідів визначені в сумі 49 мільйонів 660 тисяч 800 гривень.

На заходи з реалізації обласної програми відпочинку та оздоровлення пільгових категорій дітей в літній період передбачено 4 мільйони 862 тисячі 200 гривень.

В проекті обласного бюджету видатки на культуру і мистецтво передбачаються в сумі 47 мільйонів 685 тисяч 300 гривень.

На галузь «Фізична культура і спорт» передбачені видатки в сумі 20 мільйонів 740 тисяч 800 гривень. Плануються видатки для надання фінансової підтримки фізкультурно-спортивних товариств у сумі 582 тисячі 800 гривень та дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств на загальну суму 546 тисяч 800 гривень.

Остаточне рішення буде прийняте за результатами голосування на сесії облради 25 грудня.

переглядів: 1516

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Додати коментар
avatar Ваше ім'я

Email (при потребі, не публікується)

Tекст коментаря

CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр з картинки

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті

Інші публікації у розділі:

// 12.12.2017
<a href='/Info/?id=87435' >Де у Рівному зігрітися смачно? [ТОП-огляд]</a>

Де у Рівному зігрітися смачно? [ТОП-огляд] (переглядів: 425)

Коли за вікном зима і надворі холодно – це зовсім не привід просиджувати довгі зимові вечори вдома. Прогулянки на свіжому морозному повітрі будуть дуже приємними, а зимові краєвиди засніженого міста обов’язково піднімуть настрій. Після хорошої прогулянки варто десь і зігрітись чашкою запашного гарячого напою у теплій компанії. Пропонуємо вам огляд закладів Рівного, де можна приємно провести час та зігрітися холодними зимовими вечорами.
// 12.12.2017
<a href='/Info/?id=87487' > Як в Рівному чотирилапий реабілітолог лікує особливих діток [ВІДЕО]</a>

Як в Рівному чотирилапий реабілітолог лікує особливих діток [ВІДЕО] (переглядів: 178)

Без халата та таблеток, а з хвостом і на чотирьох лапах. Саме такий унікальний лікар з'явився у Рівному. Лабрадор по імені Мартін допомагає дітям із особливими потребами. Незвичайну практику лікування - каністерапію - ввели в одному із реабілітаційних центрів нашого міста. Там кажуть, що ефект від занять позитивний.
// 12.12.2017
<a href='/Info/?id=87485' >Рівнян запрошують на освячення Храму Святого Миколая</a>

Рівнян запрошують на освячення Храму Святого Миколая (переглядів: 584)

Рівнян запрошують взяти участь в урочистій Архиєрейській Божественній Літургії з Чином освячення новозбудованого Храму Святого Миколая Чудотворця, яку очолить Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав.
// 12.12.2017
<a href='/Info/?id=87478' >Жива vs штучна. Яку ялинку хочуть бачити рівняни? [ОПИТУВАННЯ]</a>

Жива vs штучна. Яку ялинку хочуть бачити рівняни? [ОПИТУВАННЯ] (переглядів: 230 / коментарів: 3)

На сайті Рівнеради опублікували вже дві петиції щодо головної ялинка міста. У першій вимагають замінити живу ялинку штучною, яку не потрібно купувати щороку. Автор другої петиції зазначає, що замість того, щоб витрачати кошти на зрубане в лісництві дерево, можна посадити своє, або ж прикрашати ті, що ростуть у центрі. Rivne1.tv запитав чи справді рівняни вважають живу ялинкою проблемою.