rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Здоров'я /
// 23.02.2016

Як обрати ортопедичний матрац для дітей різного віку?

Як обрати ортопедичний матрац для дітей різного віку?
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Ортопедичний матрац стає в наш час не просто лікувальним атрибутом, але і елементом культури і знаком того, як людина піклується про своє здоров'я. А для дітей із захворюваннями опорно-рухового апарату такий матрац просто необхідний.

Діти дошкільного віку не обов'язково повинні спати на ортопедичному матраці. Головна вимога до матраців в цьому віці - це рівність. Добре підійдуть з таким наповнювачем, як кокосова койра або гречане лушпиння. Зійде і поролон, але товщиною до дев'яти сантиметрів.

А ось школярам ортопедичний матрац вже не завадить. Головний показник – жорсткість. Одному до душі спати на рівній і прямій поверхні, інший любить перини, але крайнощі завжди шкідливі.

За словами лікарів - ортопедів, для здорової людини найкращий показник - середня жорсткість. Але, щоб уникнути відчуття дискомфорту під час сну, слід підібрати матрац за смаком. Наприклад, у випадку, якщо хвороби суглобів і спини яскраво виражені і заважають спати, то жорсткий матрац підійде вам більше.

Наповнювач краще обирати той, що найбільш точно відтворює форму тіла. Але це годиться для тих, хто спить спокійно і не надто перевертається уві сні. В цьому випадку краще підібрати матрац з більш пружними властивостями.

Наталія Левчук
переглядів: 510

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Щоб залишити коментар, нажміть на іконку своєї соцмережі
Вконтакте   Facebook   Однокласники

Інші публікації у розділі:

// 04.10.2016
<a href='/Info/?id=72521' >Сколіоз у школярів: що потрібно знати батькам аби вберегти дітей?</a>

Сколіоз у школярів: що потрібно знати батькам аби вберегти дітей? (переглядів: 341)

Важкий та незручний рюкзак, неправильне сидіння за партою, занадто близько (низько, далеко) монітор телевізора, комп'ютера - далеко не всі причини розвитку сколіозу у дитини. Що варто знати і робити батькам аби вберегти дитину від цього недугу? Читайте далі.
// 28.09.2016
<a href='/Info/?id=68790' >Гумові чоботи - калюж та дощу ми не боїмося! [ПОРАДИ У ВИБОРІ]</a>

Гумові чоботи - калюж та дощу ми не боїмося! [ПОРАДИ У ВИБОРІ] (переглядів: 736)

Осінь на порозі, дощі за нею. Про сухість та захист подбають гумові чобітки - зручні, легкі та комфортні. Як правильно підбрати їх для ваших малюків - спробуємо розібратися далі.
// 23.07.2016
<a href='/Info/?id=63930' >Здоровий хребет: як вберегти дитину від жахливих наслідків гіперлордозу</a>

Здоровий хребет: як вберегти дитину від жахливих наслідків гіперлордозу (переглядів: 854)

Гіперлордоз - посилення вираженості фізіологічного лордозу хребетного стовпа (поперековий і шийний відділ). Він формується в результаті слабкості м'язового каркаса спини, дефектів кісткової структури, ураження суглобів нижніх кінцівок і безлічі інших чинників.
// 15.07.2016
<a href='/Info/?id=68687' >Крокси: сучасні, яскраві, модні. Варто чи ні купувати їх для дитини?</a>

Крокси: сучасні, яскраві, модні. Варто чи ні купувати їх для дитини? (переглядів: 491)

Вони легкі, яскраві та зручні в обслуговуванні. Крокси - нові модні віяння останніх років. Дійсно, моя доня також їх обожнює, з однієї пари ніжка вже "виросла", тому хоче аби їй придбали нові. Я відразу погодилася, проте задумалася - чи дійсно ця новинки корисна для дитячих ніжок? Розбираємося далі.