rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Здоров'я /
// 08.02.2017

Як мамі залишатися у формі та мотивувати всю родину?

Як мамі залишатися у формі та мотивувати всю родину? Бути у формі, при відмінному стані здоров'я важливо для усіх та у будь якому віці. А коли у родині панує командний дух - то це найкращий варіант. Як мотивувати себе та сім'ю до занять спортом читайте далі.

Приємно та весело

Нерідко буває, що заняття спортом наодинці перетворюється у рутину. Але коли ви, з усіма членами родини виконуєте вправи, підтримуєте один одного - то і заняття перетворюються на дружні змагання та й цілі легше досягаються.

Мотивація та пояснення

Разом і для користі усім. Поясність для чого ви так пропонуєте, мотивуйте, а не просто примусово заставляйте. Тим паче, якщо комусь із членів сім'ї варто скинути зайві кіло.pic

Весело та легко

Заняття із дітьми - робіть це весело! Краще менше часу, але активніше, веселіше та позитивніше.

Фітнес поряд!

Спортзал далеко від дому? У вас різні графіки роботи та відпочинку? Не біда, адже все, що під рукою може стати вашим спортивним інвентарем. Пляшки із водою - замість гантелей, стара добра скакалка, котру ніхто не відміняв, маєте більше фінансів - тренажери додому! не обов'язково професійні, достатньо бігової доріжки, орбітреку чи велосипед. А у теплу пору року - на звичайні велосипеди та гайда до парку. Зі всім своїм інвентарем ;-)pic

Здорова їжа - здорове тіло

Насправді заняття спортом це усього 20-30 % від кінцевого позитивного результату, а ось здорове та збалансоване харчування є основою всього.

Робота над собою кожного дня

Працюйте над результатом, не важливо - є з вами ваша рідня чи ні. Вони спостерігаючи за вашим прагненням та наполегливістю також долучаться до спортивного процесу.pic

Будьте прикладом

Діти завжди все повторюють за своїми батьками та близькими. Тому від самого народження малюків варто замислитися над тим, що побачать вони у майбутньому. Будьте для них прикладом у справах та вчинках - це набагато краще пустих обіцянок та слів.

Олена Демчук
переглядів: 1364

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 13.03.2018
<a href='/Info/?id=79215' >Вітаміни весни: що варто їсти аби бути здоровими?</a>

Вітаміни весни: що варто їсти аби бути здоровими? (переглядів: 2279)

Нарешті весна - пора оновлення та прокидання від зимової сплячки. Організм нині виснажений - нестача вітамінів, сонячного світла і т.д. зіграло свою роль. Що ж робити: пити пігулки, їсти імпортні овочі-фрукти чи віддати перевагу вітчизняним товарам - про це читайте у наступному матеріалі.
// 28.11.2017
<a href='/Info/?id=71064' >Шкільний обід дитини: поради батькам, що краще покласти до ланч-боксу малюка</a>

Шкільний обід дитини: поради батькам, що краще покласти до ланч-боксу малюка (переглядів: 2631)

Пора навчання у розпалі. Аби діти краще сприймали інформацію, були сповнені сил та енергії вони повинні повноцінно харчуватися. Аби мами і тата були спокійними за малюків - варто до звичайних обідів, споряджати їх до школи ланч-боксами. Так ви точно знатимете - що їсть ваше чадо та чи отримує користь від продуктів.
// 08.11.2017
<a href='/Info/?id=72805' >Обліпиха - помаранчеве диво та вітамінна "бомба" для організму</a>

Обліпиха - помаранчеве диво та вітамінна "бомба" для організму (переглядів: 1863)

В ягодах обліпихи "ховається" багато вітаміну С, вітамінів групи В. Ба більше - вітамін С зберігається навіть після обробки, оскільки в ній немає аскорбіноквідази. Також ця золота ягода містить залізо, жирне масло, каротин, яблучну кислоту, мікроелементи та інші корисні речовини.
// 01.11.2017
<a href='/Info/?id=74274' >Чому варто їсти гарбуз щодня? ТОП-10 причин почати це робити</a>

Чому варто їсти гарбуз щодня? ТОП-10 причин почати це робити (переглядів: 1744)

Гарбуз визнаний одним із найдоступніших і найдешевших овочів світу! Що вже говорити про користь для організму. Чому варто ласувати корисним та смачним овочем щодня - читайте у матеріалі.