Рівненський "Верес" приймав на своєму полі "Оболонь - Бровар" з Києва.

Матч розпочався з активності рівнян - "Верес" вже традиційно намагався забити швидкий м'яч, та зробити цього відразу захисники киян не дали.

Вже на 4 хвилині мав нагоду відкрити рахунок Сергій Герасимець, проте після удару головою м'яч проходить поряд зі стійкою. За кілька хвилин команди обмінялися штрафними ударами у площину воріт, проте жодна з цих спроб не увінчалась успіхом.

На 22 хвилині пробивав з-за меж карного майданчика Валерій Кучеров, але м'яч влучає у захисників.

За тим дві нагоди поспіль втрачає Сергій Герасимець, не здаються ворота суперника ні Руслану Степанюку, ні Сергієві Борзенку.

За 5 хвилин до кінця тайму рахунок нарешті змінюється: Дмитро Козьбан завершує передачу, але куля влучає у броварівця Коваленко і від нього - у ворота "Оболоні".

1:0 на користь рівнян.

Другий тайм відзначився також чималою кількістю гострих моментів. На 61 хвилиеі Сергій Герасимець втрачає здавалось би 100% нагоду нарешті відзначитись, та знову не влучає м'ячем у ворота.

За тим у карному майданчику опиняється на газоні Антон Котляр. Рівняни виконують штрафний - Степанюк головою влучає у броварівця.

Потужним ударом по воротам з 30 метрів відзначився і В'ячеслав Лухтанов.

На останній хвилині той же Коваленко забиває удруге - цього разу у ворота "Вереса" - 1:1.