rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 20.04.2018

Флешмоб: просто розвага чи корисна для суспільства справа?

Флешмоб: просто розвага чи корисна для суспільства справа? Флешмоб - це спланована масова акція, при якій одна людина або група людей з'являються в громадському місці і виконує заздалегідь певні дії. Вам цікава суть цього явища? Хочете зрозуміти, навіщо флешмоби потрібні людям і як вони створюються? Тоді читайте далі.

Види флешмобів:

- Віртуальні (проводяться в основному в соцмережах) і офлайнові.

- Одноразові (проводяться тільки в одному місці і один раз), регулярні (повторюються в певних точках кілька разів, наприклад, раз на місяць) і мережеві (одночасно організовуються в багатьох містах або країнах, можуть бути регулярними або одноразовими).

Найбільш доступний вид такої дії - віртуальний. Давайте з'ясуємо, як проводять флешмоби в соціальних мережах і навіщо їх запускають!

Навіщо потрібен флешмоб?

Часом це просто є безглуздою грою. Наприклад, тисячі користувачів одночасно ставлять на аватарку фото жирафа або котика. Але в більшості мета флешмобу важлива і соціально корисна.

Таким чином зачіпаються соціальні теми, пропагується читання книг, культурний розвиток (пости з картинами відомих художників), здоровий спосіб життя і так далі. Часто флешмоби організовують, щоб звернути увагу користувачів на незахищені категорії населення: літніх людей, дітей-сиріт, інвалідів і так далі. У деяких випадках їх присвячують або приурочують до певної події.

Іноді мета флешмобів - по-доброму висміяти якісь всім відомі політичні або економічні події або ж звернути увагу на проблеми в певній сфері.

Погодьтеся, в соціальних мережах це зробити простіше. Ви можете зробити це за допомогою статусу, репоста або картинки. А з огляду на те, що ми проводимо в інтернеті більшу частину життя, є шанс досягти тисячі відгуків і учасників.

Реальні флешмоби допомагають домогтися більшої уваги при меншій кількості учасників. В основному проводяться вони в торгових центрах, на площах, вокзалах та інших місцях скупчення людей - саме для того, щоб акцію побачили максимально велика кількість людей. В такому випадку основне завдання - донести до аудиторії певний сенс (або просто повеселити) за допомогою однакових дій, рухів, слів або музики.

Наприклад, 14 квітня понад 500 осіб взяли участь в масштабному танцювальному флешмобі в Сіетлі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Грошовий гороскоп по знакам Зодіаку: в якому віці ви розбагатієте

Найцікавіші прикмети, що гарантують щасливе сімейне життя

переглядів: 652

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 16.10.2018
<a href='/Info/?id=95375' >Захисна нитка на руці: як вибрати колір і правильно зав'язати браслет-оберіг</a>

Захисна нитка на руці: як вибрати колір і правильно зав'язати браслет-оберіг (переглядів: 238)

Чи помічали ви, що сьогодні багато людей носять дивні браслети з ниток на руці. Просто зав'язана ниточка і все. Виявляється, це - потужний оберіг, здатний захистити від зла. Як його правильно зробити і який колір вибрати, читайте нижче.
// 14.10.2018
<a href='/Info/?id=72967' >Привітання з Днем Захисника України</a>

Привітання з Днем Захисника України (переглядів: 4516)

14 жовтня всі українці відзначають славне свято День Захисника України. Тому не забудьте привітати своїх рідних, коханих та улюблених захисників.
// 12.10.2018
<a href='/Info/?id=95301' >Новосілля за всіма правилами: 7 прикмет для щастя в новому будинку</a>

Новосілля за всіма правилами: 7 прикмет для щастя в новому будинку (переглядів: 498)

Новосілля - дуже хвилююча і радісна подія для всієї родини, хоча і вельми клопітка. Переїзд - це можливість почати життя з чистого аркуша, тому з цією подією пов'язано багато прикмет і повір'їв. Що потрібно знати, щоб в новому будинку оселилися радість, щастя і достаток?
// 12.10.2018
<a href='/Info/?id=94704' >Що важливо знати про людей, народжених в жовтні</a>

Що важливо знати про людей, народжених в жовтні (переглядів: 567)

Якими ж рисами характеру володіють люди, народжені в жовтні?