rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 20.04.2018

Флешмоб: просто розвага чи корисна для суспільства справа?

Флешмоб: просто розвага чи корисна для суспільства справа? Флешмоб - це спланована масова акція, при якій одна людина або група людей з'являються в громадському місці і виконує заздалегідь певні дії. Вам цікава суть цього явища? Хочете зрозуміти, навіщо флешмоби потрібні людям і як вони створюються? Тоді читайте далі.

Види флешмобів:

- Віртуальні (проводяться в основному в соцмережах) і офлайнові.

- Одноразові (проводяться тільки в одному місці і один раз), регулярні (повторюються в певних точках кілька разів, наприклад, раз на місяць) і мережеві (одночасно організовуються в багатьох містах або країнах, можуть бути регулярними або одноразовими).

Найбільш доступний вид такої дії - віртуальний. Давайте з'ясуємо, як проводять флешмоби в соціальних мережах і навіщо їх запускають!

Навіщо потрібен флешмоб?

Часом це просто є безглуздою грою. Наприклад, тисячі користувачів одночасно ставлять на аватарку фото жирафа або котика. Але в більшості мета флешмобу важлива і соціально корисна.

Таким чином зачіпаються соціальні теми, пропагується читання книг, культурний розвиток (пости з картинами відомих художників), здоровий спосіб життя і так далі. Часто флешмоби організовують, щоб звернути увагу користувачів на незахищені категорії населення: літніх людей, дітей-сиріт, інвалідів і так далі. У деяких випадках їх присвячують або приурочують до певної події.

Іноді мета флешмобів - по-доброму висміяти якісь всім відомі політичні або економічні події або ж звернути увагу на проблеми в певній сфері.

Погодьтеся, в соціальних мережах це зробити простіше. Ви можете зробити це за допомогою статусу, репоста або картинки. А з огляду на те, що ми проводимо в інтернеті більшу частину життя, є шанс досягти тисячі відгуків і учасників.

Реальні флешмоби допомагають домогтися більшої уваги при меншій кількості учасників. В основному проводяться вони в торгових центрах, на площах, вокзалах та інших місцях скупчення людей - саме для того, щоб акцію побачили максимально велика кількість людей. В такому випадку основне завдання - донести до аудиторії певний сенс (або просто повеселити) за допомогою однакових дій, рухів, слів або музики.

Наприклад, 14 квітня понад 500 осіб взяли участь в масштабному танцювальному флешмобі в Сіетлі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Грошовий гороскоп по знакам Зодіаку: в якому віці ви розбагатієте

Найцікавіші прикмети, що гарантують щасливе сімейне життя

переглядів: 496

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=70279' >Любовні прикмети та забобони</a>

Любовні прикмети та забобони (переглядів: 7249)

Наші бабусі завжди вірили в безліч різних прикмет та забобонів. Це і прикмети про погоду, побут, тварин, речі тощо. От здавна існує багато забобонів і для закоханих дівчат та хлопців.
// 15.08.2018
<a href='/Info/?id=93597' >Як насправді працює закон карми: 10 прикладів</a>

Як насправді працює закон карми: 10 прикладів (переглядів: 264)

Якщо ви не ділитеся своїми позитивними думками зі світом, то тим самим шкодите своїй кармі.
// 14.08.2018
<a href='/Info/?id=70334' >Страви для Успенського посту</a>

Страви для Успенського посту (переглядів: 1518)

Більшість людей вважають, що в піст зовсім нічого не можна їсти і ламають голову що ж приготувати для себе та своєї сім'ї. Насправді ж, є багато різноманітних пісних страв. Тому, ми вирішили допомогти Вам з рецептами для посту.
// 14.08.2018
<a href='/Info/?id=70123' >Що ми знаємо про Успенський піст?</a>

Що ми знаємо про Успенський піст? (переглядів: 2153)

З 14 серпня розпочинається Успенський піст і триває до свята Успіння Пресвятої Богородиці, 28 серпня.За своєю суворістю Успенський піст прирівнюється до Страсної Седмиці Великого Посту. Дата цього посту ніколи не змінюється і триває він два тижні.