Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 24.04.2018

Як покращити рівненські двори?

Як покращити рівненські двори? Незручне паркування автомобілів біля будинків, розвалений фасад, лавочки й бордюри, і незатишні майданчики – такі проблеми і варіанти їх вирішення обговорювали рівненські активісти.

Кардинальні ремонтні роботи на більшості вулиць Рівного були проведені ще у 2016 році, розповіла активістка Оксана Майборода. Але майданчики й будинки досі не в найкращому стані, тому у Рівному знову готуються їх ремонтувати.

Паркування – ще одна важлива проблема рівненських дворів. Якщо 30 років тому автомобілі займали близько 10% двору, то цьогоріч — 40%, кажуть активісти. Велика кількість автомобілів біля будинків заважає проїзду рятувальних служб та псує загальний вигляд майданчиків. Активісти ж пропонують чітко визначати місця паркування або зробити все подвір'я пішохідним, не ставити авто під вікнами, а локалізувати всі в одному місці. Як варінти пропонують - огородити бруківкою чи озелененням межі паркування або ж зробити тротуар від під'їзду до межі стоянки машин.

Проблемою майданчиків є їхня однотипність, немає просторів для відпочинку, а також застарілі сушки для білизни, що є зараз неактуальним, каже архітектор Ольга Шевчук.

Активісти кажуть, що хочуть покращувати вулиці Рівного та братимуть приклад у європейських країн. А тому радять комплексно підходити до ремонту дворів, обговорюючи і враховуючи потреби мешканців будинків.

Олександра Гуменюк
переглядів: 440

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=93620' >У Рівному говорили про тренди українського бізнесу [ВІДЕО]</a>

У Рівному говорили про тренди українського бізнесу [ВІДЕО] (переглядів: 91)

Масштабний форум для підприємців, бізнесменів та чиновників зібрав понад дві сотні учасників із Волинської та Рівненської областей. Захід організувала група компаній Реноме до своєї 28-ї річниці.
// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=93618' >Рівненські рятувальники здали кров для онкохворих дітей </a>

Рівненські рятувальники здали кров для онкохворих дітей (переглядів: 104)

Сьогодні, 16 серпня, близько 30 співробітників Служби порятунку Рівненщини здали кров в обласній станції переливання для онкохворих дітей, що перебувають на лікуванні у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні.
// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=93617' >Що буде з Народним домом у Рівному? </a>

Що буде з Народним домом у Рівному? (переглядів: 177)

Сьогодні, 16 серпня, на сесії Рівненської міської ради, депутати вирішили що буде з орендаторами Народного дому.
// 15.08.2018
<a href='/Info/?id=93606' >Іграшковими ведмедями рівненські рятувальники зніматимуть стрес у дітей [ВІДЕО]</a>

Іграшковими ведмедями рівненські рятувальники зніматимуть стрес у дітей [ВІДЕО] (переглядів: 209)

Разом з вогнеборцями на виклики тепер їздитимуть іграшкові ведмеді.