Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 09.09.2011

теги: студенти, міліція, акція

Рівненським студентам вручали жовті картки

Рівненським студентам вручали жовті картки Втім не футбольні - а спеціальні - майже міліцейські. На них - з двох сторін виключно корисна інформація - від обов'язків правоохоронців при затриманні до прав самих затриманих. Таким чином рівненська молодь приєдналася до всеукраїнської акції під назвою "Жовта картка українській міліції: друге попередження".

Запланована акція-попередження, яку організатори паралельно проводили провести у 16 містах України, в Рівному була малолюдною. Головна мета її, кажуть активісти — підвищити рівень обізнаності молоді із Законом.

Студентам роздали пам'ятки із переліком прав затриманих та обов'язків правоохоронців при виконанні цієї процедури. Молодь цитує пам'ятки, і зауважує, лише просвітницької роботи з цього питання недостатньо. Не завадить і самоосвіта.

Тим часом у секторі зв'язків з громадськістю МВС України повідомили — станом на сьогодні в області відремонтовані усі кімнати затриманих та доставлених. Там кіпи роздаткових матеріалів та корисних пам'яток для затриманих. Самим ж правоохоронцям щотижня проводять роз'яснення базових положень та інструктажі.

Ольга Міхньов, Юрій Кобів
переглядів: 2343

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=93642' >Сесія Рівнеради: забудова Басового Кута, "вигнанці" Народного дому та мільйони для "Вереса" [ВІДЕО]</a>

Сесія Рівнеради: забудова Басового Кута, "вигнанці" Народного дому та мільйони для "Вереса" [ВІДЕО] (переглядів: 178)

Як правильно забудувати Басів Кут, чи виселять і коли громадські організації, які орендують Народний дім у Рівному та понад три гектари земель міста. Сьогодні про це, 16 серпня, говорили на сесії Рівнеради. Крім того, просили грошей.
// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=93636' >Еко-парковки у Рівному: мрія чи реальність? [ВІДЕО]</a>

Еко-парковки у Рівному: мрія чи реальність? [ВІДЕО] (переглядів: 134)

Замість асфальту - газони. У світі все більшої популярності набувають еко-парковки. Облаштовувати їх почали і в українських містах. Адже вони, як будь-яке зелене насадження, поглинають вуглекислий газ, при цьому виділяють кисень. Крім того, зелений паркінг збирає на своїй поверхні пил, що знаходиться в повітрі.
// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=93637' >Чи побудують завод TESLA у Рівному? </a>

Чи побудують завод TESLA у Рівному? (переглядів: 264)

11 липня на сайті Рівненської міської ради з'явилась інформація щодо виділення ділянки для будівництва заводу TESLA.
// 16.08.2018
<a href='/Info/?id=93620' >У Рівному говорили про тренди українського бізнесу [ВІДЕО]</a>

У Рівному говорили про тренди українського бізнесу [ВІДЕО] (переглядів: 163)

Масштабний форум для підприємців, бізнесменів та чиновників зібрав понад дві сотні учасників із Волинської та Рівненської областей. Захід організувала група компаній Реноме до своєї 28-ї річниці.