rivne1.tv / Новини /
// 01.04.2016

14-річні баскетболістки з Рівненщини перемогли на Міжнародному турнірі у Чехії [ФОТО]

14-річні баскетболістки з Рівненщини перемогли на Міжнародному турнірі у Чехії [ФОТО] 78 команд з 9 країн Європи взяли участь у Міжнародний турнір з баскетболу «EASTER CUP 2016», який проходив з 24 по 27 березня в місті Клатове (Чехія).

У турнірі змагалися і вихованці комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради, пишуть на сайті Рівненської обласної ради.

- Наші спортсмени виступили у трьох із шести вікових групах. Найбільшого успіху досягли 14-річні баскетболістки, які перемогли усіх своїх суперниць і стали чемпіонками змагань. А Ярослава Іванюк та Дарина Дубнюк увійшли до складу символічної збірної зірок ALLSTARS. Юнацька команда U-15 фінішувала п’ятою, а дівчата, їхні однолітки, зайняли дев’яте місце, - розповіли у комунальному закладі «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради.

// 26.03.2017
<a href='/Info/?id=79785' >Бійці змішаних єдиноборств провели офіційне зважування [ФОТО]</a>

Бійці змішаних єдиноборств провели офіційне зважування [ФОТО] (переглядів: 21)

Справжнє спортивне шоу відбудеться вже сьогодні, 26 березня.
<a href='/Info/?id=79395' >Сьогодні у Рівному відбудеться професійний турнір зі змішаних єдиноборств</a>

Сьогодні у Рівному відбудеться професійний турнір зі змішаних єдиноборств (переглядів: 633)

Це професійні змагання зі змішаних єдиноборств ММА, серед досвідчених бійців які розпочинають свою бійцівську професійну кар’єру.
// 25.03.2017
<a href='/Info/?id=79774' >Рівненський "Верес" поступився "Авангарду" [HIGHLIGHT]</a>

Рівненський "Верес" поступився "Авангарду" [HIGHLIGHT] (переглядів: 287)

Черговий матч за участі рівненського футбольного клубу "Верес" завершився з мінімальною перевагою команди з Краматорська.
<a href='/Info/?id=79771' >ФК "Авангард" (Краматорськ) - НК "Верес" (Рівне) [ТЕКСТОВА ТА ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ]</a>

ФК "Авангард" (Краматорськ) - НК "Верес" (Рівне) [ТЕКСТОВА ТА ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ] (переглядів: 793)

Сьогодні, 25 березня, відбудеться матч 22 туру Чемпіонату України з футболу, Першої ліги. На полі стадіону "Авангард", що у м.Краматорськ, відбудеться поєдинок між місцевим ФК "Авангард" та рівненським НК "Верес". Початок о 15.00. Онлайн трансляція в ефірі Рівне 1, у мережі Youtube, текстовий перебіг матчу - нижче у повідомленні.