rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 18.10.2017

теги: технології, стартап, стартап-компанія, інновація

Що таке startup і з чим його "їдять"?

Що таке startup і з чим його "їдять"?
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Все доволі частіше на вустах в українців лунає безліч нових запозичених слів - і це не дивно, адже зараз у час бурхливого розвитку науки цього ніяк не уникнути, так як і стартапів, але що ж це таке? Сьогодні ми спробуємо з вами у цьому розібратись.

Яким би новим нам не здавалось це слово, але свою історію воно почало ще 77 років назад. Два випускника з Стенфордського університету запустили стартап Hewlett-Packard, який зараз є дуже популярний. Можливо, навіть у вас вдома є продукція цієї фірми.

Тож, якщо ви ще не здогадались, стартап - це компанія, яка лише починає свій розвиток і будує свій бізнес на основі нових інноваційних ідей та технологій.

Основним завданням стартап-компаній: є швидко реалізувати свою продукцію. Зазвичай, їхня продукція не сягає великих мірок, це може бути чи додаток, чи сервіс для мобільного телефону. Цікаво, що навіть компанія "Apple" теж колись була стартапом.pic

Перевага такого собі маленького бізнесу від великого - є швидкість та інноваційність. Все-таки, великі компанії у більшості зосереджені на своєму продукті та не створюють чогось нового.

До прикладу, український технологічний стартап PassivDom представив проект житлового будинку, який можна пересувати, до того ж він буде найтеплішим у світі.

Розроблена технологія дає змогу створювати енергоефективні автономні будинки, яким достатньо лише сонячної енергії, тобто такі будинки зовсім не залежать від ліній електропередачі, газопроводу, водогону і каналізації.

pic

Тепер у нас буде ще більше розповідей про українські стартапи, слідкуйте за новинами rivne1.tv.

Іванна Власюк
переглядів: 1319

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 13.07.2018
<a href='/Info/?id=92565' >Жителі, яких країн є найбільш щасливими</a>

Жителі, яких країн є найбільш щасливими (переглядів: 254)

Щороку, Організація Об'єднаних Націй (ООН) оприлюднює World Happiness Report, в якому 156 країн розміщені в залежності від того, наскільки щасливими в них відчувають себе люди.
// 02.07.2018
<a href='/Info/?id=71174' >Чи можливо зарядити телефон без зарядки? [ПОРАДИ]</a>

Чи можливо зарядити телефон без зарядки? [ПОРАДИ] (переглядів: 1713)

А чи звертали ви увагу, що сучасні люди можуть без води прожити три дні, а без мобільного телефону важко і годинку протриматись. А що ж робити, коли телефон розрядився, а поблизу нема ні розетки, ні зарядного пристрою. Читай далі і дізнавайся як зарядити телефон без зарядного пристрою, а за допомогою лимонів.
// 01.07.2018
<a href='/Info/?id=76584' >Винаходи українців, якими дорожить весь світ</a>

Винаходи українців, якими дорожить весь світ (переглядів: 1193)

Українці – багатогранна і талановита нація. Цей перелік є лише маленькою часткою нашого світового вкладу, але вже лише ним ми можемо впевнено пишатись! Рухаймося далі, та намагаймося робити все найкраще, що у наших силах.
// 30.06.2018
<a href='/Info/?id=76938' >Як друкувати не дивлячись на клавіатуру? </a>

Як друкувати не дивлячись на клавіатуру? (переглядів: 1084)

Відповідь проста - легко! Всього декілька порад, які обов'язково допоможуть Вам зробити перші кроки до такого не простого виду друку як "наосліп".