rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 05.06.2018

У які дні не можна вінчатися?

У які дні не можна вінчатися? Багато молодят серйозно ставляться до вибору дати весілля, і це абсолютно правильно. Адже всі ми, вступаючи в шлюб, розраховуємо на те, що він буде довгим і щасливим. Тим більше це важливо, якщо ви збираєтеся не просто зареєструвати стосунки в загсі, але ще і пройти через таїнство вінчання. У які дні можна укладати шлюб за церковним календарем?

Перш за все вам потрібно вибрати церкву, в якій ви б хотіли повінчатися, і звернутися до священнослужителя. У православ'ї, як і в будь-якій інший релігії, існують дні, в які обряд вінчання не проводиться і навіть прирівнюється до гріха.

Але врахуйте, що пройти обряд вінчання ви зможете лише в тому випадку, якщо обидва пройшли хрещення і дотримуєтеся однієї віри.

У які дні не можна вінчатися?

- Дні, які прирівнюються до пісних - вівторок і четвер.

- День, що йде перед неділею, або, відповідно до церковних традицій, перед «Малим Великоднем» - субота.

- Великдень.

- Великі церковні свята, такі як Різдво Христове і Хрещення (7 і 19 січня), Вхід Господній в Єрусалим (25 березня), Вознесіння (17 травня) і Преображення Господнє (19 серпня), Воздвиження Хреста Господнього (27 вересня), Введення в храм Пресвятої Богородиці (21 листопада).

- П'ять тижнів 2018 року, в які не можна вінчатися вже позаду (7-18 січня, 29 січня-3 лютого, 12-17 лютого, 9-14 квітня, 28 травня-2 червня).

- Періоди церковних постів, які в цьому році припадають на 19 лютого-7 квітня - Великий піст; 4 червня-11 липня - Петрів піст; 14-27 серпня - Успенський піст; 28 листопада - 31 грудня - Різдвяний піст.

Якщо ви дотримуєтеся православ'я не варто планувати весілля на червень і грудень 2018 року, так як практично весь цей період триває піст. Краще виходити заміж після закінчення Успенського посту (27 серпня) і до початку Різдвяного (28 листопада).

Щастя вам і любові!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

7 енергетично небезпечних місць, які потрібно обходити стороною

Три незвичайних способи швидко підняти собі настрій

переглядів: 979

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 18.10.2018
<a href='/Info/?id=95443' >5 речей у вашому домі, які притягують бідність та негатив</a>

5 речей у вашому домі, які притягують бідність та негатив (переглядів: 1309)

Ви працюєте не покладаючи рук, а гроші до вас так і не приходять? Вам здається, що саме вам нещастить у роботі? Може виною речі в будинку, які блокують енергію грошей і притягують злидні? Які предмети в будинку притягують бідність?
// 16.10.2018
<a href='/Info/?id=95375' >Захисна нитка на руці: як вибрати колір і правильно зав'язати браслет-оберіг</a>

Захисна нитка на руці: як вибрати колір і правильно зав'язати браслет-оберіг (переглядів: 440)

Чи помічали ви, що сьогодні багато людей носять дивні браслети з ниток на руці. Просто зав'язана ниточка і все. Виявляється, це - потужний оберіг, здатний захистити від зла. Як його правильно зробити і який колір вибрати, читайте нижче.
// 14.10.2018
<a href='/Info/?id=72967' >Привітання з Днем Захисника України</a>

Привітання з Днем Захисника України (переглядів: 4569)

14 жовтня всі українці відзначають славне свято День Захисника України. Тому не забудьте привітати своїх рідних, коханих та улюблених захисників.
// 12.10.2018
<a href='/Info/?id=95301' >Новосілля за всіма правилами: 7 прикмет для щастя в новому будинку</a>

Новосілля за всіма правилами: 7 прикмет для щастя в новому будинку (переглядів: 606)

Новосілля - дуже хвилююча і радісна подія для всієї родини, хоча і вельми клопітка. Переїзд - це можливість почати життя з чистого аркуша, тому з цією подією пов'язано багато прикмет і повір'їв. Що потрібно знати, щоб в новому будинку оселилися радість, щастя і достаток?