rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 05.06.2018

У які дні не можна вінчатися?

У які дні не можна вінчатися? Багато молодят серйозно ставляться до вибору дати весілля, і це абсолютно правильно. Адже всі ми, вступаючи в шлюб, розраховуємо на те, що він буде довгим і щасливим. Тим більше це важливо, якщо ви збираєтеся не просто зареєструвати стосунки в загсі, але ще і пройти через таїнство вінчання. У які дні можна укладати шлюб за церковним календарем?

Перш за все вам потрібно вибрати церкву, в якій ви б хотіли повінчатися, і звернутися до священнослужителя. У православ'ї, як і в будь-якій інший релігії, існують дні, в які обряд вінчання не проводиться і навіть прирівнюється до гріха.

Але врахуйте, що пройти обряд вінчання ви зможете лише в тому випадку, якщо обидва пройшли хрещення і дотримуєтеся однієї віри.

У які дні не можна вінчатися?

- Дні, які прирівнюються до пісних - вівторок і четвер.

- День, що йде перед неділею, або, відповідно до церковних традицій, перед «Малим Великоднем» - субота.

- Великдень.

- Великі церковні свята, такі як Різдво Христове і Хрещення (7 і 19 січня), Вхід Господній в Єрусалим (25 березня), Вознесіння (17 травня) і Преображення Господнє (19 серпня), Воздвиження Хреста Господнього (27 вересня), Введення в храм Пресвятої Богородиці (21 листопада).

- П'ять тижнів 2018 року, в які не можна вінчатися вже позаду (7-18 січня, 29 січня-3 лютого, 12-17 лютого, 9-14 квітня, 28 травня-2 червня).

- Періоди церковних постів, які в цьому році припадають на 19 лютого-7 квітня - Великий піст; 4 червня-11 липня - Петрів піст; 14-27 серпня - Успенський піст; 28 листопада - 31 грудня - Різдвяний піст.

Якщо ви дотримуєтеся православ'я не варто планувати весілля на червень і грудень 2018 року, так як практично весь цей період триває піст. Краще виходити заміж після закінчення Успенського посту (27 серпня) і до початку Різдвяного (28 листопада).

Щастя вам і любові!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

7 енергетично небезпечних місць, які потрібно обходити стороною

Три незвичайних способи швидко підняти собі настрій

переглядів: 725

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 14.08.2018
<a href='/Info/?id=70334' >Страви для Успенського посту</a>

Страви для Успенського посту (переглядів: 1482)

Більшість людей вважають, що в піст зовсім нічого не можна їсти і ламають голову що ж приготувати для себе та своєї сім'ї. Насправді ж, є багато різноманітних пісних страв. Тому, ми вирішили допомогти Вам з рецептами для посту.
// 14.08.2018
<a href='/Info/?id=70123' >Що ми знаємо про Успенський піст?</a>

Що ми знаємо про Успенський піст? (переглядів: 2132)

З 14 серпня розпочинається Успенський піст і триває до свята Успіння Пресвятої Богородиці, 28 серпня.За своєю суворістю Успенський піст прирівнюється до Страсної Седмиці Великого Посту. Дата цього посту ніколи не змінюється і триває він два тижні.
// 13.08.2018
<a href='/Info/?id=93506' >Що приготувати до Медового Спасу: рецепт медових пряників з маком</a>

Що приготувати до Медового Спасу: рецепт медових пряників з маком (переглядів: 307)

14 серпня православні християни святкують Медовий Спас або Маковій. Дізнайтеся рецепт класичних медових пряників з маком і приготуйте їх для сімейного чаювання.
// 07.08.2018
<a href='/Info/?id=77386' >Які свята рівняни вважають найважливішими?[Опитування]</a>

Які свята рівняни вважають найважливішими?[Опитування] (переглядів: 1614)

Свято - це те, що живе всередині нас, наші відчуття, бажання, мрії. І в кожної людини є своє улюблене свято. Тому ми вирішили дізнатися, які свята є найважливішими для рівнян та чому?