Редакційний
Логотип «Рівне 1»

Неділя, 26.02.2017Що коментують

// Номінанти, 22.02.2017
Етно-гурт "Traveling the world" (1428/66)

// Кастинг телеведучих на «Рівне 1» , 24.02.2017
Анастасія Наумюк, 19, Рівне (44/2)

// Конкурс «Заримуй Рівне», 23.02.2017
Олена Шабанова «Обійми мене, чуєш, коханий» (1721/54)

Ірина Мельник «Ти знаєш, мамо... » (212/10)

// Народні кандидати, 24.02.2017
Христина Панасюк (434/17)Лідери тижня

// Номінанти, 22.02.2017
Микола Бобрик (3162/54)

// Культура, 24.02.2017
Сьогодні у Рівному виступить гурт "Антитіла" (2441)

// У Рівному, 23.02.2017
"Дякую, ви корупціонер!" - міському голові Рівного (2215)

// Кримінальні новини, 21.02.2017
Дівчина, яку врятували від самогубства, розповіла подробиці [ВІДЕО] (2163)

// На Рівненщині, 20.02.2017
Рівненщина прощалася з Героєм - 19-річним Тарасом Прончуком [ВІДЕО] (1894)Оригінальний «Рівне 1»

Рівне 1 з ниток !!!
Рівне 1 з ниток !!!Загрузка...

Мобільна версія Архів | Теги | Рейтинг | Коментарі | RSS | Вхід | Контакти | Карта сайту

rivne1.tv / TV / Документи /

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей Редакційний статут Телерадіоорганізації – Товариства з обмеженою відповідальністю “Телерадіокомпанія Рівне 1” (надалі – Телерадіоорганізація) встановлює вимоги до створення та поширення журналістами інформації, а також регламентує діяльність Редакційної ради. Статут розроблений відповідно до вимог статті 56 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, він базується на вимогах чинного законодавства та професійних стандартах журналістики.

1.2. Телерадіоорганізація веде інформаційне мовлення у межах ефірного часу згідно з ліцензією на мовлення, виданою у встановленому Законом України „Про телебачення і радіомовлення” порядку, створюючи і поширюючи інформацію шляхом виробництва і розповсюдження програм і передач та у інші способи, що не суперечать законодавству України, самостійно визначаючи зміст поширюваної інформації.

1.3. Інформаційна діяльність Телерадіоорганізації базується на положеннях статті 34 Конституції України, відповідно до якої кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, і кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір; а здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку, з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя. Інформаційна діяльність Телерадіоорганізації також базується на положеннях статті 10 Європейської конвенції з прав людини і основних свобод, інших нормах інформаційного законодавства України.

1.4. Метою розповсюдження Телерадіоорганізацією новин та іншої інформації є забезпечення права громадян бути поінформованими про важливі для суспільства події, а основними функціями членів творчого колективу Телерадіоорганізації є: утвердження принципів журналістики, відповідальної перед власною аудиторією та професійним співтовариством, шляхом достовірного і об’єктивного інформування про діяльність та рішення органів державної влади, приватних структур, посадових та інших публічних осіб, - для забезпечення формування громадянами власної думки; надання можливості громадянам та інститутам громадянського суспільства оприлюднювати інформацію та ідеї; піддавання постійному критичному аналізу дій державних чи уповноважених державою органів і осіб.

1.5. Журналістам Телерадіоорганізації гарантується: дотримання конституційного принципу про заборону цензури, створення умов для вільної продуктивної творчої журналістської діяльності та невтручання у професійну діяльність журналіста з боку державних органів, посадових осіб, власників та менеджерів Телерадіоорганізації: забезпечуються можливості безсторонньо висловлювати позиції щодо усіх суспільно-політичних подій, які висвітлюються Телерадіоорганізацією, та надається правовий і соціальних захист у зв’язку з виконанням професійних обов’язків, передбачений законодавством України, цим статутом і внутрішніми документами Телерадіоорганізації. Власники Телерадіоорганізації не мають права втручатися у творчу діяльність Телерадіоорганізації в інший спосіб, ніж через внесення змін до Редакційного статуту.
Останні новини online

Неділя, 26.02.2017

В Україні заборонили популярні знеболювальні ліки

Обираємо насіння за вірними критеріями

Рівне: на Масляну рятувальники організували для дітей святкову акцію "Безпека понад усе"

"Не бачите камер на трасах? То нащо гроші на них витрачаєте" - поліцейський дорожникам [ВІДЕО]

Судовий процес над Іваном Франком та склодувна машина: так запам'ятали історики 26 лютого

Чотири легких способи впоратися з тягою до солодкого

На Рівненщині засудили двох підлітків

Якою погодою зустріне рівнян 26 лютого? [ПРОГНОЗ ПОГОДИ]

На Рівненщині розшукують школяра [ФОТО]

Курс валют станом на 26 лютогоВідео Цікавинки

Український гурт зняв кліп про кращих друзів-учасників АТО "Без імені"
Український гурт зняв кліп про кращих друзів-учасників АТО "Без імені"

Реклама
© ГО ІА "Рівнеінформ", 2005-2017 Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту дозволяється лише при дотриманні правил використання матеріалів Редакція сайту залишає за собою право видаляти коментарі, які принижують честь і гідність людини, містять заклики до насильства, пропагують расову та національну ворожнечу, не відповідають морально-етичним нормам.

www.ogo.ua  Оголошення Рівного  НAM - Незалежна Асоціація мовників