Редакційний
Логотип «Рівне 1»

Четвер, 22.02.2018Що коментують

// У Рівному, 19.12.2017
У Рівному засвітили вогні на новорічній ялинці [ФОТО] (928/2)

// Прозорий бюджет, 10.11.2017
"Твої податки - твоє успішне місто!" [ВІДЕО] (217/2)

// Прозорий бюджет, 14.11.2017
Сплачуй податки і контролюй їх використання [ВІДЕО] (206/1)

// Допомога, 17.09.2017
Допомоги потребують маленькі Вадим та Максим Блищики з Рівненщини (9128/2)

// Конкурси, 07.08.2017
Два ящика морозива чекають свого переможця! (1677/8)

// Моє солодке літо, 31.07.2017
Навіть морозиво їмо у стилі "Luxury" (553/27)Лідери тижня

// Кримінальні новини, 21.02.2018
У Рівному на Соборній автомобіль влетів в дерево: водій загинув [ОНОВЛЕНО/ФОТО] (25261/11)

// Кримінальні новини, 19.02.2018
У поліції повідомили деталі ДТП на вулиці Соборній у Рівному: двоє людей у реанімації [ФОТО] (5669)

// Кримінальні новини, 21.02.2018
Рівненські рятувальники деблокували тіло загиблого водія з понівеченого внаслідок ДТП авто [ФОТО/ВІДЕО] (5174)

// Традиції, обряди, 21.02.2018
Річниці весілля: їхні значення та назви (4763)

// Кримінальні новини, 21.02.2018
Поблизу Рівного фура з'їхала у кювет [ОНОВЛЕНО/ФОТО/ВІДЕО] (4211/5)Фотоконкурс «Моє весілля - найкраще!»

я и ты знак бесконечность.....
я и ты знак бесконечность.....Загрузка...

Мобільна версія Архів | Теги | Рейтинг | Коментарі | RSS | Вхід | Контакти | Карта сайту

rivne1.tv / TV / Документи /

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей Редакційний статут Телерадіоорганізації – Товариства з обмеженою відповідальністю “Телерадіокомпанія Рівне 1” (надалі – Телерадіоорганізація) встановлює вимоги до створення та поширення журналістами інформації, а також регламентує діяльність Редакційної ради. Статут розроблений відповідно до вимог статті 56 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, він базується на вимогах чинного законодавства та професійних стандартах журналістики.

1.2. Телерадіоорганізація веде інформаційне мовлення у межах ефірного часу згідно з ліцензією на мовлення, виданою у встановленому Законом України „Про телебачення і радіомовлення” порядку, створюючи і поширюючи інформацію шляхом виробництва і розповсюдження програм і передач та у інші способи, що не суперечать законодавству України, самостійно визначаючи зміст поширюваної інформації.

1.3. Інформаційна діяльність Телерадіоорганізації базується на положеннях статті 34 Конституції України, відповідно до якої кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, і кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір; а здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку, з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя. Інформаційна діяльність Телерадіоорганізації також базується на положеннях статті 10 Європейської конвенції з прав людини і основних свобод, інших нормах інформаційного законодавства України.

1.4. Метою розповсюдження Телерадіоорганізацією новин та іншої інформації є забезпечення права громадян бути поінформованими про важливі для суспільства події, а основними функціями членів творчого колективу Телерадіоорганізації є: утвердження принципів журналістики, відповідальної перед власною аудиторією та професійним співтовариством, шляхом достовірного і об’єктивного інформування про діяльність та рішення органів державної влади, приватних структур, посадових та інших публічних осіб, - для забезпечення формування громадянами власної думки; надання можливості громадянам та інститутам громадянського суспільства оприлюднювати інформацію та ідеї; піддавання постійному критичному аналізу дій державних чи уповноважених державою органів і осіб.

1.5. Журналістам Телерадіоорганізації гарантується: дотримання конституційного принципу про заборону цензури, створення умов для вільної продуктивної творчої журналістської діяльності та невтручання у професійну діяльність журналіста з боку державних органів, посадових осіб, власників та менеджерів Телерадіоорганізації: забезпечуються можливості безсторонньо висловлювати позиції щодо усіх суспільно-політичних подій, які висвітлюються Телерадіоорганізацією, та надається правовий і соціальних захист у зв’язку з виконанням професійних обов’язків, передбачений законодавством України, цим статутом і внутрішніми документами Телерадіоорганізації. Власники Телерадіоорганізації не мають права втручатися у творчу діяльність Телерадіоорганізації в інший спосіб, ніж через внесення змін до Редакційного статуту.
Останні новини online

Четвер, 22.02.2018

На Рівненщині з'явиться ще один ЦНАП

Учня на Рівненщині виховували штурханами [ВІДЕО]

Деталі з місця подій біля офісу "Четвертої влади" [ВІДЕО]

Незавершена будівля школи на Рівненщині, потребує додаткової експертизи

У Рівному до редакції кинули пляшку із легкозаймистою сумішшю [ФОТО/ВIДЕО]

Як вберегтися від аварії взимку? Думки рівнян [ВІДЕООПИТУВАННЯ]

Випуск програми "Вітаємо Вас" від 22.02.2018

Рівняни просять контейнери для сміття

Через погодні умови у Рівному стався транспортний колапс [ВІДЕО]

23 лютого у Рівному опадів не прогнозуютьВідео Цікавинки

"Я ЦІНУЮ СВОЄ!" - ролик-переможець всеукраїнського конкурсу соціальної реклами [ВІДЕО]
"Я ЦІНУЮ СВОЄ!" - ролик-переможець всеукраїнського конкурсу соціальної реклами [ВІДЕО]

Реклама


© ГО ІА "Рівнеінформ", 2005-2018 Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту дозволяється лише при дотриманні правил використання матеріалів Редакція сайту залишає за собою право видаляти коментарі, які принижують честь і гідність людини, містять заклики до насильства, пропагують расову та національну ворожнечу, не відповідають морально-етичним нормам.

www.ogo.ua  Оголошення Рівного  НAM - Незалежна Асоціація мовників