Редакційний
Логотип «Рівне 1»

Вівторок, 24.01.2017Що коментують

// Новорічні Міні-Міс та Міні-Містер, 04.01.2017
Маленькі Ельфи. Перший Новий рік. (3058/188)

// Новорічні Міні-Міс та Міні-Містер, 21.01.2017
наш перший Новий рік (510/34)Лідери тижня

// Кримінальні новини, 19.01.2017
У Рівному в ДТП постраждала жінка [ФОТО З МІСЦЯ ПОДІЇ] (4480)

// Кримінальні новини, 18.01.2017
У Рівному за кермом помер водій [ФОТО] (3773)

// У Рівному, 20.01.2017
З Рівного вже не літатимуть? (3022)

// Здорово жити, 19.01.2017
Корисно чи шкідливо вживати помаранчеві "кульки"))) (2245)

// Кримінальні новини, 21.01.2017
У Рівному поблизу автовокзалу ДТП [ФОТО] (2071)Фотоконкурс «Моє весілля - найкраще!»

Наш синуля
Наш синуляЗагрузка...

Мобільна версія Архів | Теги | Рейтинг | Коментарі | RSS | Вхід | Контакти | Карта сайту

rivne1.tv / TV / Документи /

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей Редакційний статут Телерадіоорганізації – Товариства з обмеженою відповідальністю “Телерадіокомпанія Рівне 1” (надалі – Телерадіоорганізація) встановлює вимоги до створення та поширення журналістами інформації, а також регламентує діяльність Редакційної ради. Статут розроблений відповідно до вимог статті 56 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, він базується на вимогах чинного законодавства та професійних стандартах журналістики.

1.2. Телерадіоорганізація веде інформаційне мовлення у межах ефірного часу згідно з ліцензією на мовлення, виданою у встановленому Законом України „Про телебачення і радіомовлення” порядку, створюючи і поширюючи інформацію шляхом виробництва і розповсюдження програм і передач та у інші способи, що не суперечать законодавству України, самостійно визначаючи зміст поширюваної інформації.

1.3. Інформаційна діяльність Телерадіоорганізації базується на положеннях статті 34 Конституції України, відповідно до якої кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, і кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір; а здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку, з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя. Інформаційна діяльність Телерадіоорганізації також базується на положеннях статті 10 Європейської конвенції з прав людини і основних свобод, інших нормах інформаційного законодавства України.

1.4. Метою розповсюдження Телерадіоорганізацією новин та іншої інформації є забезпечення права громадян бути поінформованими про важливі для суспільства події, а основними функціями членів творчого колективу Телерадіоорганізації є: утвердження принципів журналістики, відповідальної перед власною аудиторією та професійним співтовариством, шляхом достовірного і об’єктивного інформування про діяльність та рішення органів державної влади, приватних структур, посадових та інших публічних осіб, - для забезпечення формування громадянами власної думки; надання можливості громадянам та інститутам громадянського суспільства оприлюднювати інформацію та ідеї; піддавання постійному критичному аналізу дій державних чи уповноважених державою органів і осіб.

1.5. Журналістам Телерадіоорганізації гарантується: дотримання конституційного принципу про заборону цензури, створення умов для вільної продуктивної творчої журналістської діяльності та невтручання у професійну діяльність журналіста з боку державних органів, посадових осіб, власників та менеджерів Телерадіоорганізації: забезпечуються можливості безсторонньо висловлювати позиції щодо усіх суспільно-політичних подій, які висвітлюються Телерадіоорганізацією, та надається правовий і соціальних захист у зв’язку з виконанням професійних обов’язків, передбачений законодавством України, цим статутом і внутрішніми документами Телерадіоорганізації. Власники Телерадіоорганізації не мають права втручатися у творчу діяльність Телерадіоорганізації в інший спосіб, ніж через внесення змін до Редакційного статуту.
Останні новини online

Понеділок, 23.01.2017

24 січня у Рівному похмура погода

Як люди з обмеженими можливостями пристосовуються до інфраструктури Рівного? [ВІДЕО]

На Рівненщині розшукують засудженого за грабіж [ФОТО]

У Рівному горить автомобіль [ФОТО/ОНОВЛЕНО]

З Рівненщини масово емігрують люди [ВІДЕО]

Рівняни-"кіборги": 2 роки після аеропорту

Польсько-козацька битва під П'яткою, інавгурація третього Президента України - чим запам'яталося 23 січня

У Рівному на пішохідному переході збили дівчину [ФОТО]

Слухач міністерства внутрішніх справ потрапив в ДТП поблизу Рівного [ВІДЕО]

Рівне та Рівненщина 24 січня знову без світла [ГРАФІК ВІДКЛЮЧЕНЬ]Відео Цікавинки

Дівчина з Рівненщини розповіла про згвалтування на популярному ток-шоу [ВІДЕО]
Дівчина з Рівненщини розповіла про згвалтування на популярному ток-шоу [ВІДЕО]

Реклама
© ГО ІА "Рівнеінформ", 2005-2017 Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту дозволяється лише при дотриманні правил використання матеріалів Редакція сайту залишає за собою право видаляти коментарі, які принижують честь і гідність людини, містять заклики до насильства, пропагують расову та національну ворожнечу, не відповідають морально-етичним нормам.

www.ogo.ua  Оголошення Рівного  НAM - Незалежна Асоціація мовників