Редакційний
Логотип «Рівне 1»

Вівторок, 23.10.2018Що коментують

// Кримінальні новини, 29.05.2018
На Рівненщині автомобіль в’їхав у дерево: пасажир загинув, водій — у реанімації [ФОТО] (2536/19)

// Кримінальні новини, 24.05.2018
За нецензурну лайку рівнянка потрапила до поліції (1408/7)

// У Рівному, 07.05.2018
Вперше за 50 років у Рівному оновили геріатричний пансіонат (752/4)

// У Рівному, 28.04.2018
У центрі Рівного ДТП [ФОТОФАКТ] (1588/3)

// Детальний новинний огляд, 20.03.2018
Про яку пенсію мріють рівненські чиновники? [ВІДЕО] (886/11)

// У Рівному, 17.03.2018
У Рівному сталася пожежа: виявили тіло чоловіка [ФОТО] (956/4)

// У Рівному, 06.03.2018
У Рівному з‘явиться новий тролейбусний маршрут (1514/1)

// Ексклюзив, 26.04.2010
Чорно-жовтий вибрик, як це було. Ексклюзивне відео. (5666/20)

// Кримінальні новини, 28.02.2018
У Рівному поблизу школи знайшли гранату [ОНОВЛЕНО/ФОТО] (1689/4)Лідери тижня

// Допомога, 23.10.2018
Арсен Цицик з Рівного потребує Вашої допомоги (11773)

// Здоров’я, 18.10.2018
Якщо ви прокидаєтеся вночі, то у вас можуть бути проблеми (7447)

// Допомога, 21.10.2018
Десятирічна Богданка з Рівненщини потребує допомоги (7166/2)

// Кримінальні новини, 20.10.2018
У Рівному внаслідок ДТП госпіталізовано 4 людини [ЕКСКЛЮЗИВНІ ФОТО] (4842)

// Кримінальні новини, 16.10.2018
ДТП у Рівному: постраждала дитина [ЕКСКЛЮЗИВНІ ФОТО] (4339)Фотоконкурс «Моє весілля - найкраще!»

Одно дыхание на двоих, одно желание на двоих ..........
Одно дыхание на двоих, одно желание на двоих ..........Загрузка...

Мобільна версія Архів | Теги | Рейтинг | Коментарі | RSS | Вхід | Контакти | Карта сайту
rivne1.tv / TV / Документи /

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей Редакційний статут Телерадіоорганізації – Товариства з обмеженою відповідальністю “Телерадіокомпанія Рівне 1” (надалі – Телерадіоорганізація) встановлює вимоги до створення та поширення журналістами інформації, а також регламентує діяльність Редакційної ради. Статут розроблений відповідно до вимог статті 56 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, він базується на вимогах чинного законодавства та професійних стандартах журналістики.

1.2. Телерадіоорганізація веде інформаційне мовлення у межах ефірного часу згідно з ліцензією на мовлення, виданою у встановленому Законом України „Про телебачення і радіомовлення” порядку, створюючи і поширюючи інформацію шляхом виробництва і розповсюдження програм і передач та у інші способи, що не суперечать законодавству України, самостійно визначаючи зміст поширюваної інформації.

1.3. Інформаційна діяльність Телерадіоорганізації базується на положеннях статті 34 Конституції України, відповідно до якої кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, і кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір; а здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку, з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя. Інформаційна діяльність Телерадіоорганізації також базується на положеннях статті 10 Європейської конвенції з прав людини і основних свобод, інших нормах інформаційного законодавства України.

1.4. Метою розповсюдження Телерадіоорганізацією новин та іншої інформації є забезпечення права громадян бути поінформованими про важливі для суспільства події, а основними функціями членів творчого колективу Телерадіоорганізації є: утвердження принципів журналістики, відповідальної перед власною аудиторією та професійним співтовариством, шляхом достовірного і об’єктивного інформування про діяльність та рішення органів державної влади, приватних структур, посадових та інших публічних осіб, - для забезпечення формування громадянами власної думки; надання можливості громадянам та інститутам громадянського суспільства оприлюднювати інформацію та ідеї; піддавання постійному критичному аналізу дій державних чи уповноважених державою органів і осіб.

1.5. Журналістам Телерадіоорганізації гарантується: дотримання конституційного принципу про заборону цензури, створення умов для вільної продуктивної творчої журналістської діяльності та невтручання у професійну діяльність журналіста з боку державних органів, посадових осіб, власників та менеджерів Телерадіоорганізації: забезпечуються можливості безсторонньо висловлювати позиції щодо усіх суспільно-політичних подій, які висвітлюються Телерадіоорганізацією, та надається правовий і соціальних захист у зв’язку з виконанням професійних обов’язків, передбачений законодавством України, цим статутом і внутрішніми документами Телерадіоорганізації. Власники Телерадіоорганізації не мають права втручатися у творчу діяльність Телерадіоорганізації в інший спосіб, ніж через внесення змін до Редакційного статуту.
Останні новини online

Вівторок, 23.10.2018

Арсен Цицик з Рівного потребує Вашої допомоги

Перевірте здоров'я,якщо срібло на тілі темніє

Навчальний курс для медиків провели у Рівному

Рівненські рятувальники виступили на Чемпіонаті світу [ФОТО]

У Рівненському районі стартує ремонт дороги Рівне - Луцьк [ФОТО]

На Рівненщині за добу сталося вісім пожеж

Понеділок, 22.10.2018

Без цензури: "Страйк таксистів -вимушена необхідність?" [ВІДЕО]

У Рівному не знають де взяти 99 мільйонів гривень для перевезень пільговиків [ВІДЕО]

Як нумерологія імені впливає на долю людини

У Рівному на залізничному вокзалі затримали злодія [ФОТО]Відео Цікавинки

Як рівнянам узаконити самочинне будівництво?
Як рівнянам узаконити самочинне будівництво?

Реклама


© ГО ІА "Рівнеінформ", 2005-2018 Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту дозволяється лише при дотриманні правил використання матеріалів Редакція сайту залишає за собою право видаляти коментарі, які принижують честь і гідність людини, містять заклики до насильства, пропагують расову та національну ворожнечу, не відповідають морально-етичним нормам.

www.ogo.ua  Оголошення Рівного  НAM - Незалежна Асоціація мовників