Редакційний
Логотип «Рівне 1»

Середа, 26.10.2016Що коментують

// На Рівненщині, 22.10.2016
Децентралізація на Дубенщині: "Люди вагаються і хочуть самостійності" (165/2)

// Вітаємо вас, 24.10.2016
Випуск програми "Вітаємо Вас" від 24.10.2016 (174/1)

// У Рівному, 24.10.2016
Коли у Рівному з'явиться муніципальна поліція? (345/1)

// Тренд осені, 21.10.2016
Осінь по- ужгородськи. Подорожі. (800/11)

// У Рівному, 24.10.2016
Громадський бюджет: у Рівному на “Щасливому” хочуть прокласти тротуар за бюджетні кошти (240/1)

// Народний репортер, 23.10.2016
Перемога рівнянина (289/1)

// Міні-Міс і Міні-Містер, 23.10.2016
фотоконкурс (99/1)Акції, знижки, пропозиції!

Акції та знижки від мережі квест-кімнат «Q-18»!
Акції та знижки від мережі квест-кімнат «Q-18»!Лідери тижня

// У Рівному, 22.10.2016
Рівнянка просить допомоги для 5-місячного немовляти (3884)

// Кримінальні новини, 22.10.2016
Поблизу Рівного сталась автомобільна аварія [ФОТОФАКТ] (2762)

// Кримінальні новини, 19.10.2016
У Рівному зіштовхнулись три авто [ЕКСКЛЮЗИВНІ ФОТО] (2538)

// У Рівному, 26.10.2016
Вже скоро розпочинається навчання у ТЕЛЕВІЗІЙНІЙ ШКОЛІ "РІВНЕ 1"! (2487)

// Кримінальні новини, 21.10.2016
На Рівненщині в ДТП загинув чоловік [ФОТО] (2229)Оригінальний «Рівне 1»

Ще один "Рівне 1"
Ще один "Рівне 1"Загрузка...

Мобільна версія Архів | Теги | Рейтинг | Коментарі | RSS | Вхід | Контакти | Карта сайту

rivne1.tv / TV / Документи /

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей Редакційний статут Телерадіоорганізації – Товариства з обмеженою відповідальністю “Телерадіокомпанія Рівне 1” (надалі – Телерадіоорганізація) встановлює вимоги до створення та поширення журналістами інформації, а також регламентує діяльність Редакційної ради. Статут розроблений відповідно до вимог статті 56 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, він базується на вимогах чинного законодавства та професійних стандартах журналістики.

1.2. Телерадіоорганізація веде інформаційне мовлення у межах ефірного часу згідно з ліцензією на мовлення, виданою у встановленому Законом України „Про телебачення і радіомовлення” порядку, створюючи і поширюючи інформацію шляхом виробництва і розповсюдження програм і передач та у інші способи, що не суперечать законодавству України, самостійно визначаючи зміст поширюваної інформації.

1.3. Інформаційна діяльність Телерадіоорганізації базується на положеннях статті 34 Конституції України, відповідно до якої кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, і кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір; а здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку, з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя. Інформаційна діяльність Телерадіоорганізації також базується на положеннях статті 10 Європейської конвенції з прав людини і основних свобод, інших нормах інформаційного законодавства України.

1.4. Метою розповсюдження Телерадіоорганізацією новин та іншої інформації є забезпечення права громадян бути поінформованими про важливі для суспільства події, а основними функціями членів творчого колективу Телерадіоорганізації є: утвердження принципів журналістики, відповідальної перед власною аудиторією та професійним співтовариством, шляхом достовірного і об’єктивного інформування про діяльність та рішення органів державної влади, приватних структур, посадових та інших публічних осіб, - для забезпечення формування громадянами власної думки; надання можливості громадянам та інститутам громадянського суспільства оприлюднювати інформацію та ідеї; піддавання постійному критичному аналізу дій державних чи уповноважених державою органів і осіб.

1.5. Журналістам Телерадіоорганізації гарантується: дотримання конституційного принципу про заборону цензури, створення умов для вільної продуктивної творчої журналістської діяльності та невтручання у професійну діяльність журналіста з боку державних органів, посадових осіб, власників та менеджерів Телерадіоорганізації: забезпечуються можливості безсторонньо висловлювати позиції щодо усіх суспільно-політичних подій, які висвітлюються Телерадіоорганізацією, та надається правовий і соціальних захист у зв’язку з виконанням професійних обов’язків, передбачений законодавством України, цим статутом і внутрішніми документами Телерадіоорганізації. Власники Телерадіоорганізації не мають права втручатися у творчу діяльність Телерадіоорганізації в інший спосіб, ніж через внесення змін до Редакційного статуту.
Останні новини online

Середа, 26.10.2016

Які висновки робить Держкомтелерадіо про стан медіа на Рівненщині?

Чому не треба йти на роботу, якщо ви захворіли?

Рівне увійшло в топ-10 міст по чистоті

Рецепт смачного і швидкого гарбузового пирога

Депутат та мешканці Тинного шоковані: Хто зрізав 300-річні дуби?

Вже скоро розпочинається навчання у ТЕЛЕВІЗІЙНІЙ ШКОЛІ "РІВНЕ 1"!

Ранок у Рівному розпочався зі зламаними деревами - наслідки нічного вітру та дощу [ФОТОФАКТ]

На Сході тривають обстріли [ВІДЕО]

У Рівному зупинили авто з підозрілими речовинами та зброєю

1/8 фіналу Кубку України: НК "Верес" - ФК "Ворскла" [ТЕКСТОВА ТА ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЇ]Відео Цікавинки

"ОКЕАНУ ЕЛЬЗИ" - 22 роки! Якою була перша поява гурту на телеекранах [ВІДЕО]
"ОКЕАНУ ЕЛЬЗИ" - 22 роки! Якою була перша поява гурту на телеекранах [ВІДЕО]

Реклама
© ГО ІА "Рівнеінформ", 2005-2016 Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту дозволяється лише при дотриманні правил використання матеріалів Редакція сайту залишає за собою право видаляти коментарі, які принижують честь і гідність людини, містять заклики до насильства, пропагують расову та національну ворожнечу, не відповідають морально-етичним нормам.

www.ogo.ua  Оголошення Рівного  НAM - Незалежна Асоціація мовників