Редакційний
Логотип «Рівне 1»

Понеділок, 29.05.2017Що коментують

// Дозвілля, 23.05.2017
Де слухати улюблену музику? (693/4)

// Голос громади, 23.05.2017
Про що громадам необхідно домовитися до об'єднання? [ВІДЕО] (186/1)

// Номінанти, 21.05.2017
Сергій Пелешок: "Будьте впевнені у своїх діях" (1084/23)

// Кримінальні новини, 17.05.2017
У Рівному водій збив пішохода [ФОТО] (1360/2)

// Кастинг телеведучих на «Рівне 1» , 14.03.2017
Ольга Гергелюк, 21, м.Рівне (320/12)

// Культура, 17.05.2017
"Океан Ельзи" вже на цих вихідних заспіває у Рівному (5917/1)

// Номінанти, 10.05.2017
Наталя Прищепа: "Роби все для того, чого ти хочеш" (760/5)

Ольга Земляк: "Я спорт не обирала, спорт обрав мене" (902/12)

// Кастинг телеведучих на «Рівне 1» , 03.04.2017
Концемал Юрій, 19, с. Зоря (961/49)Лідери тижня

// У Рівному, 29.05.2017
Допоможіть врятувати життя рівнянину Віктору Опанасюку (6527)

// Новини України, 23.05.2017
Лідер ОЕ може стати конкурентом Петра Порошенка на майбутніх виборах президента (6248/3)

// Кримінальні новини, 24.05.2017
Екс-головного податківця Рівненщини затримали в ході найбільшої антикорупційної схеми? (4369/2)

// Кримінальні новини, 22.05.2017
Аварією у центрі Рівного займається прокуратура [ВІДЕО] (3232/1)

// У Рівному, 27.05.2017
Міфи і реальність рівненського підземелля [ФОТО] (3051/5)Оригінальний «Рівне 1»

Ще один "Рівне 1"
Ще один "Рівне 1"Загрузка...

Мобільна версія Архів | Теги | Рейтинг | Коментарі | RSS | Вхід | Контакти | Карта сайту

rivne1.tv / TV / Документи /

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей Редакційний статут Телерадіоорганізації – Товариства з обмеженою відповідальністю “Телерадіокомпанія Рівне 1” (надалі – Телерадіоорганізація) встановлює вимоги до створення та поширення журналістами інформації, а також регламентує діяльність Редакційної ради. Статут розроблений відповідно до вимог статті 56 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, він базується на вимогах чинного законодавства та професійних стандартах журналістики.

1.2. Телерадіоорганізація веде інформаційне мовлення у межах ефірного часу згідно з ліцензією на мовлення, виданою у встановленому Законом України „Про телебачення і радіомовлення” порядку, створюючи і поширюючи інформацію шляхом виробництва і розповсюдження програм і передач та у інші способи, що не суперечать законодавству України, самостійно визначаючи зміст поширюваної інформації.

1.3. Інформаційна діяльність Телерадіоорганізації базується на положеннях статті 34 Конституції України, відповідно до якої кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, і кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір; а здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку, з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя. Інформаційна діяльність Телерадіоорганізації також базується на положеннях статті 10 Європейської конвенції з прав людини і основних свобод, інших нормах інформаційного законодавства України.

1.4. Метою розповсюдження Телерадіоорганізацією новин та іншої інформації є забезпечення права громадян бути поінформованими про важливі для суспільства події, а основними функціями членів творчого колективу Телерадіоорганізації є: утвердження принципів журналістики, відповідальної перед власною аудиторією та професійним співтовариством, шляхом достовірного і об’єктивного інформування про діяльність та рішення органів державної влади, приватних структур, посадових та інших публічних осіб, - для забезпечення формування громадянами власної думки; надання можливості громадянам та інститутам громадянського суспільства оприлюднювати інформацію та ідеї; піддавання постійному критичному аналізу дій державних чи уповноважених державою органів і осіб.

1.5. Журналістам Телерадіоорганізації гарантується: дотримання конституційного принципу про заборону цензури, створення умов для вільної продуктивної творчої журналістської діяльності та невтручання у професійну діяльність журналіста з боку державних органів, посадових осіб, власників та менеджерів Телерадіоорганізації: забезпечуються можливості безсторонньо висловлювати позиції щодо усіх суспільно-політичних подій, які висвітлюються Телерадіоорганізацією, та надається правовий і соціальних захист у зв’язку з виконанням професійних обов’язків, передбачений законодавством України, цим статутом і внутрішніми документами Телерадіоорганізації. Власники Телерадіоорганізації не мають права втручатися у творчу діяльність Телерадіоорганізації в інший спосіб, ніж через внесення змін до Редакційного статуту.
Останні новини online

Понеділок, 29.05.2017

На rivne1.tv в рейтингу "Народні.Впливові" стартує нове голосування

Радянські та небезпечні. Коли у Рівному демонтують старі дитячі майданчики? [ВІДЕО]

Детальний новинний огляд від 27.05.2017 [ВIДЕО]

Жива жертва Стекляра?

Підозрюваних у грабежі по гарячих слідах затримали у Рівному [ФОТО]

Як вивести плями від поту з білого та кольорового одягу?

У Рівному пройшли щорічні "Музейні гостини" [ФОТО]

Легендарні "Брати Гадюкіни" співали разом з рівнянами [ФОТО]

Куди піти рівнянам з 29 травня по 4 червня [ПРОГРАМА ЗАХОДІВ]

Дерева Косміаді не заважають?Відео Цікавинки

У Рівному показують "Гіркі жнива"
У Рівному показують "Гіркі жнива"

Реклама


© ГО ІА "Рівнеінформ", 2005-2017 Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту дозволяється лише при дотриманні правил використання матеріалів Редакція сайту залишає за собою право видаляти коментарі, які принижують честь і гідність людини, містять заклики до насильства, пропагують расову та національну ворожнечу, не відповідають морально-етичним нормам.

www.ogo.ua  Оголошення Рівного  НAM - Незалежна Асоціація мовників