Редакційний
Логотип «Рівне 1»

Вівторок, 06.12.2016Що коментують

// Міні-Міс і Міні-Містер, 29.11.2016
Міні міс (658/31)

// Святковий стиль, 07.12.2013
Де у Рівному взяти на прокат новорічні костюми для дітей? [СПИСОК] (21361/15)

// Креативний хенд-мейд, 05.12.2016
Let it snow... (431/22)

Новорічні листівки - частинки тепла (33/1)

// Креативний хенд-мейд, 26.11.2016
Санта 2017 та Ко. (537/33)Акції, знижки, пропозиції!

Гуртовня  «Розумна Іграшка»  ділить ціни навпіл!
Гуртовня «Розумна Іграшка» ділить ціни навпіл!Лідери тижня

// Кримінальні новини, 30.11.2016
Поблизу Рівного сталася смертельна ДТП [ФОТО 18+] (6204)

// Кримінальні новини, 01.12.2016
Смертельна ДТП на Рівненщині: двоє водіїв загинули на місці [ФОТО] (6166)

// У Рівному, 01.12.2016
Рівненський заклад отримав відзнаку від творчого об'єднання кулінарної громадськості [ВІДЕО] (4175)

// Кримінальні новини, 30.11.2016
Деталі смертельної ДТП на Рівненщині [ФОТО] (4052)

Смертельна ДТП на Рівненщині [ВІДЕО] (3566)Фотоконкурс «Моє весілля - найкраще!»

Is this love that I'm feeling ?
Is this love that I'm feeling ?Загрузка...

Мобільна версія Архів | Теги | Рейтинг | Коментарі | RSS | Вхід | Контакти | Карта сайту

rivne1.tv / TV / Документи /

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей Редакційний статут Телерадіоорганізації – Товариства з обмеженою відповідальністю “Телерадіокомпанія Рівне 1” (надалі – Телерадіоорганізація) встановлює вимоги до створення та поширення журналістами інформації, а також регламентує діяльність Редакційної ради. Статут розроблений відповідно до вимог статті 56 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, він базується на вимогах чинного законодавства та професійних стандартах журналістики.

1.2. Телерадіоорганізація веде інформаційне мовлення у межах ефірного часу згідно з ліцензією на мовлення, виданою у встановленому Законом України „Про телебачення і радіомовлення” порядку, створюючи і поширюючи інформацію шляхом виробництва і розповсюдження програм і передач та у інші способи, що не суперечать законодавству України, самостійно визначаючи зміст поширюваної інформації.

1.3. Інформаційна діяльність Телерадіоорганізації базується на положеннях статті 34 Конституції України, відповідно до якої кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, і кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір; а здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку, з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя. Інформаційна діяльність Телерадіоорганізації також базується на положеннях статті 10 Європейської конвенції з прав людини і основних свобод, інших нормах інформаційного законодавства України.

1.4. Метою розповсюдження Телерадіоорганізацією новин та іншої інформації є забезпечення права громадян бути поінформованими про важливі для суспільства події, а основними функціями членів творчого колективу Телерадіоорганізації є: утвердження принципів журналістики, відповідальної перед власною аудиторією та професійним співтовариством, шляхом достовірного і об’єктивного інформування про діяльність та рішення органів державної влади, приватних структур, посадових та інших публічних осіб, - для забезпечення формування громадянами власної думки; надання можливості громадянам та інститутам громадянського суспільства оприлюднювати інформацію та ідеї; піддавання постійному критичному аналізу дій державних чи уповноважених державою органів і осіб.

1.5. Журналістам Телерадіоорганізації гарантується: дотримання конституційного принципу про заборону цензури, створення умов для вільної продуктивної творчої журналістської діяльності та невтручання у професійну діяльність журналіста з боку державних органів, посадових осіб, власників та менеджерів Телерадіоорганізації: забезпечуються можливості безсторонньо висловлювати позиції щодо усіх суспільно-політичних подій, які висвітлюються Телерадіоорганізацією, та надається правовий і соціальних захист у зв’язку з виконанням професійних обов’язків, передбачений законодавством України, цим статутом і внутрішніми документами Телерадіоорганізації. Власники Телерадіоорганізації не мають права втручатися у творчу діяльність Телерадіоорганізації в інший спосіб, ніж через внесення змін до Редакційного статуту.
Останні новини online

Вівторок, 06.12.2016

Що трапилося біля Рівного з автором "Кінг- Конга"?

Хакери зламали сайт Держказначейства України

Як живе головний транспортник області, який захищав Донецький аеропорт? [ВІДЕО]

У Луцьку розшукують 17-річну дівчину

"Кулінарний туризм" завітав в ресторан "Саторі"

На Рівненщині відбувся збір Національної федерації кіокушин карате України

У Рівному сталася ДТП [ФОТОФАКТ]

Як тренуються спортсмени рівненського "Інваспорту"? [ВІДЕО]

Як живуть батьки героя Небесної сотні Олександра Храпаченка [ВІДЕО]

У Рівному чоловік під час пожежі отримав опіки [ФОТО]Відео Цікавинки

Рівнянка Христина Панасюк написала пісню "пораненому солдату" - "Присягу двічі не дають" [ВІДЕО]
Рівнянка Христина Панасюк написала пісню "пораненому солдату" - "Присягу двічі не дають" [ВІДЕО]

Реклама
© ГО ІА "Рівнеінформ", 2005-2016 Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту дозволяється лише при дотриманні правил використання матеріалів Редакція сайту залишає за собою право видаляти коментарі, які принижують честь і гідність людини, містять заклики до насильства, пропагують расову та національну ворожнечу, не відповідають морально-етичним нормам.

www.ogo.ua  Оголошення Рівного  НAM - Незалежна Асоціація мовників