Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки: новіша  2094  2093  2092  ...  10  9  8  7  6  ...  3  2  1  старіша

// 22.04.2008
Хто очолить перинатильний центр зясується в найближчу п’ятницю

Хто очолить перинатильний центр зясується в найближчу п’ятницю (переглядів: 2515)

Шкіру невбитого ведмедя ділила сьогодні комісія з питань охорони здоровя. Перинатальний центр в області лише створюють, втім трьох претендентів на крісло головного лікаря вже затвердили. Хто очолить новий медзаклад зясується в найближчу п’ятницю.

// 22.04.2008
На Рівненщині найвища зарплатня в Західній Україні

На Рівненщині найвища зарплатня в Західній Україні (переглядів: 2332)

На Рівненщині найвища зарплатня в Західній Україні, пишаються обласні чиновники. Проте до цієї оптимістичної статистики не потрапили військові. Окрім низької зарплатні їх турбує і нестача кадрів. Охочих йти служити за гроші до лав контрактної армії - забракло.

// 21.04.2008
Понад 14 тисяч вступників Рівненщини 22 квітня проходять перше зовнішнє незалежне оцінювання

Понад 14 тисяч вступників Рівненщини 22 квітня проходять перше зовнішнє незалежне оцінювання (переглядів: 2320)

Година ікс для усіх цьогорічних випускників настане вже завтра - 22 квітня по всій країні оцінюватимуть, чого вони навчилися за одинадцять років у школі. Усе відбудеться чесно, прозоро і незалежно - обіцяють обласні чиновники. Як і налоежить для зовнішнього незалежного тестування. Крім якості обіцяють і безпеку школярів - Про останнє потурбуються медики та правоохоронці.

// 21.04.2008
Посилений режим на залізниці: квитки на Великдень майже всі розкупили

Посилений режим на залізниці: квитки на Великдень майже всі розкупили (переглядів: 2356)

У посиленому режимі працюють залізничники. Кажуть, на свята рівняни охочі поїхати кудись їз міста. Квитки на поїздки у Великодній тиждень майже розкуплені. Тож пасажирам пропонують альтернативні маршрути, але вже з пересадками. Утім, на залізниці запевняють - всіх охочих помандрувати на свята вони зможуть задовольнити.

// 21.04.2008
Володимир Путін завітав у Рівне

Володимир Путін завітав у Рівне (переглядів: 2501)

Разом з собою російський Президент прихопив з десяток відомих співвітчизників, а ще - голлівудських акторів, та митців епохи Відродження. Всі вони зараз - у обласному краєзнавчому музеї. Туди вже вкотре привіз виставку "Найвідоміші люди світу" Санкт-Петербурзький музей воскових фігур.

// 18.04.2008
На Рівне поклали око поляки

На Рівне поклали око поляки (переглядів: 3384)

На Рівне поклали око поляки. Вони готові засипати місто інвестиціями. Щоправда, який саме бізнес хочуть започаткувати- невідомо. Усе поки на рівні домовленостей. Та у містквиконкомі і цьому радіють - у їхніх планах - організувати в Рівному індустріальний парк, де кожен польський бізнесмен сам обиратиме, куди йому вкладати гроші.

// 18.04.2008
На полонину Шотландії перетворився Майдан незалежності у Рівному

На полонину Шотландії перетворився Майдан незалежності у Рівному (переглядів: 2728)

На полонину Шотландії перетворився Майдан незалежності у Рівному. Там в обід розпочалася благодійна акція "Серце до серця". Стартувала вона напередодні у Львові - і завершиться у неділю в Києві. Під час акції волонтери збиратимуть кошти для обладнання, яке діагностує вади зору у дітей. На головному майдані Рівного людей до благочинності спонукали Шотландськоий оркестр та міжнародний пробіг байкерів.

// 18.04.2008
Великі мрії маленьких дітей на одній виставці

Великі мрії маленьких дітей на одній виставці (переглядів: 3139)

Великі мрії маленьких дітей на одній виставці. Тут зібрані всі роботи, які прийшли на конкурс Великодні фантазії. Його організувала "РІвненська газета". Це і малюнки і крашанки з писанками, а ще вишиванки.

// 18.04.2008
Брак коштів та безкультур'я туристів руйнує історичну спадщину

Брак коштів та безкультур'я туристів руйнує історичну спадщину (переглядів: 2430)

Брак коштів та безкультур'я туристів — чи не єдине, що руйнує історичну спадщину. Краєзнавці та місцеві активісти нарікають - чиновники зазвичай дбають лише про кілька знаних історичних місць. Куди і возять почесних гостей. Натомість на Рівненщині чимало пам'яток обділені увагою. Тоді як їх варто показувати.

// 17.04.2008
Війну з рейдерами ведуть в облдержадміністрації

Війну з рейдерами ведуть в облдержадміністрації (переглядів: 2374)

Війну з рейдерами ведуть в обласній адміністрації. Чиновники твердять - Рівненщина хоч і спокійна область - та незаконні захоплення тут також трапляються. І без зайвої скромності звітують - без втручання влади - деякі підприємства узагалі могли зникнути.


сторiнки: новіша  2094  2093  2092  ...  10  9  8  7  6  ...  3  2  1  старіша


*